Novosti
OM2 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 2 - OM2Pismeni dio ispita položila je Vanja Bailović - uslovno.
DAK - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKPismeni dio ispita nije niko položio.
Rezultati ispita Savremena, Novi i Stari vijek / IAN3 i IAN4
Oglasna pločaArhitekturaIstorija arhitekture i naselja 3 - IAN3Istorija arhitekture i naselja 4 - IAN4Arhitektura i umjetnost Starog vijeka - OA19AUSV Arhitektura i umjetnost Novog vijeka - OA19AUNVArhitektura i umjetnost Savremenog doba - OA19AUSDU nastavku su rezltati održani ispita.
MIKRO EKO KUĆA 2023: studenti AGGF-a osvojili DRUGU NAGRADU
AktuelnostiNovosti i obavještenjaKonkursiStudenti AGGF-a, Aleksandar Marić, Nemanja Petković, Isidora Komljenović i Anastasija Šarenac, su osvojili DRUGU NAGRADU na međunarodnom arhitektonskom konkursu MIKRO EKO KUĆA 2023. Objava rezultata i dodjela nagrada održana je na svečanom otvaranju 6...
TM2 - termin pismenog ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoPismeni ispit iz predmeta Tehnička mehanika 2 u okviru oktobarskog ispitnog roka (2. termin) održaće se u srijedu 11.10. sa početkom u 9:00 časova na AGGF-u (lokacija iznad pravnog fakulteta).
OM1, OM2 - završni dio ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Otpornost materijala 2 - OM2Završni dio ispita će se održati u četvrtak (12.10.) u 9 časova u kampusu.
Konsultacije kod Dijane Majstorović Tatar
Oglasna pločaGrađevinarstvoOdržaće se u srijedu od 11-12:00 na lokaciji iznad pravnog fakulteta.
Rezultati završnog ispita od 6. 10. 2023.
GrađevinarstvoTehnička mehanika 2 - TM2Završni ispit održan 6.10. 2023. zadovoljili 1. Đukić Luka, ocjena 6 2. Nežić Zoran, ocjena 6
Arhitektura, Nacrtna geometrija, prva vježba
Oglasna pločaArhitekturaNacrtna geometrija i tehničko crtanje - NGTCDragi studenti, U prilogu je datoteka koju trebate odštampati na A3 format papira i koju trebate donijeti u ponedjeljak na vježbe iz nacrtne geometrije. Obavezno naglasite da treba biti actual size podešeno kada budete štampali. Vidimo se na v...
Matematika u arhitekturi 1 i 2 - usmeni - IZMJENA TERMINA
Oglasna pločaArhitekturaMatematika u arhitekturi 1 - MUA1Matematika u arhitekturi 2 - MUA2IZMJENA TERMINA USMENOG ISPITA
Usmeni dio ispita, oktobarski rok, održaće se u petak 13.10.2023. u novoj zgradi AGGF-a, u Kampusu (a ne u srijedu kao što je prvobitno zakazano) i to po sljedećem rasporedu:
MUA 1 - u 10 časova
MUA 2 - u 12 časova.
SK1 - rezultati pismenog i termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Pismeni dio ispita iz Statike konstrukcija 1 niko nije položio. Završni dio ispita će se održati 11.10. (srijeda) u 12:00 na lokaciji iznad pravnog fakulteta.
SK2, KI1 - Rezultati pismenog dijela ispita i termin usmenog
Oglasna pločaGrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 1 - KI1Statika konstrukcija 2 - SK2Pismeni dio ispita iz predmeta SK2 položili su: Romić Adriana 03/18 - 51% Sarajlić Nemanja 02/10 - 51% Završni dio ispita, biće održan u srijedu (11.10.) u 12 časova na AGGF-u. Pismeni dio ispita iz predmeta KI1 niko nije položio.
OM1, OM2 - termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Otpornost materijala 2 - OM2Završni dio ispita će se održati u četvrtak (12.10.) u 9 časova na AGGF-u.
DAK, MKE- Termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKMetod konačnih elemenata - MKEZavršni dio ispita će se održati u srijedu (11.10.) u 12 časova na AGGF-u.
MKE - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoMetod konačnih elemenata - MKEPismeni dio ispita položio je Radomir Grujić - 70%.
ZGN i RGN - REZULTATI ISPITNOG ROKA ODRŽANOG 03.10.2023.
Oglasna pločaArhitekturaRevitalizacija graditeljskog nasljeđa - RGNZaštita graditeljskog nasleđa - ZGNZGN Nisu položili Dragoljub Kopranović i Dajana Mićić, Miloš Marčeta 71 poen-8 Vesna Đekić 72 poena -8 RGN Nije položila Nikolina Cvijović Lea Hrstić 81 poen-9 Jovana Đekić 81 poen -9
Usmeni ispit DK, MDK, KI2, MK1 stara lokacija
Oglasna pločaArhitekturaGrađevinarstvoDrvene konstrukcije - DKKonstruktersko inženjerstvo 2 - KI2Metalne konstrukcije 1 - MK1Metalne i drvene konstrukcije - MDKUsmeni iz DK, KI2, MDK, MK1 će se održati na staroj lokaciji (iznad pravnog) u srijedu 11.10.2023 u 11h. Iz kabineta
IG1, IG2 i IG3 - termin usmenog ispita (oktobar 1)
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 1 - IG1Inženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3Usmeni ispiti iz IG1, IG2 i IG3 biće održani 10.10. (utorak) sa početkom u 11:00 časova.
IG1, IG2 i IG3 - rezultati računskog ispita (oktobar 1)
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 1 - IG1Inženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3IG1 Krečar Ivana 26/50 IG3 Crepulja Jovan 18/35 Srdić Goran 18/35 Đajić Lazar 18/35
Predavanja_01_2023
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaNacrtna geometrija i tehničko crtanje - NGTCPoštovani studenti,
u prilogu se nalazi materijal sa prvog predavanja.
GRM, FG, TG - termini ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetske referentne mreže - GRMFizička geodezija - FGTeorijska geodezija - TGIspiti iz Geodetskih referentnih mreža, Teorijske i Fizičke geodezije (drugi oktobarski termin) održaće se u ponedjeljak 09.10. u 17 časova, u Kampusu, stara zgrada.
OM1 - Obavještenje
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Mole se studenti koji u akademskoj 2023/24 slušaju predmet Otpornost materijala 1 da pristupe gugl učionici. Pristupni kod za predmet je: yfhl75s