Навигација

Адресар

ТитулаИмеПрезимеЗвање/Радно местоОрг. јединицаE-mailТелефонnastavnici_saradnicizaposleni_tiplatinica
дрБраниславБабићnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Branislav Babic
дрБориславаБлагојевићborislava.blagojevic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Borislava Blagojevic
дрДраганБлагојевићdragan.blagojevic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Dragan Blagojevic
дрБранкоБожићbranko.bozic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Branko Bozic
ЈеленаБожићРеферент за студије другог и трећег циклуса - II-15jelena.bozic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Jelena Bozic
дрНемањаБранисављевићnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Nemanja Branisavljevic
дрВладимирВладичићvladimir.vladicic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Vladimir Vladicic
ЖаркоВујанушићШеф студентске службе - II-12zarko.vujanusic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Zarko Vujanusic
ТијанаВујичићСарадник - II-5tijana.vujicic@aggf.unibl.org051/466-220nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Tijana Vujicic
дрМироГоведарицаmiro.govedarica@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Miro Govedarica
дрЗагоркаГоспавићzagorka.gospavic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Zagorka Gospavic
дрТинаДашићtina.dasic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Tina Dasic
НадаЂорђићСпремачица - II-37nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Nada Djordjic
ДраганЗрнићСтручни сарадник у настави - II-27dragan.zrnic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dragan Zrnic
БорисЈандрићСтручни сарадник у настави - II-27boris.jandric@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Boris Jandric
СлађанаЈанковићСтручни сарадник за практичну наставу - II-17sladjana.jankovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Sladjana Jankovic
дрНенадЈаћимовићnenad.jacimovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Nenad Jacimovic
СветланаЈеремићРадник на телефонској централи - II-34051/310-543nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Svetlana Jeremic
ДушкоКандићБиблиотекар - II-23dusko.kandic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dusko Kandic
дрРадомирКапорradomir.kapor@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Radomir Kapor
ДраганаКондићСпремачица - II-37nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dragana Kondic
СузанаЛетинаСпремачица - II-37nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Suzana Letina
ДраганЛукићВозач-курир - II-33nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dragan Lukic
дрМирјанаМалешевmirjana.malesev@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Mirjana Malesev
ДобрилаМарјановићКњижничар - II-24dobrila.marjanovic@aggf.unibl.org051/429-205nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dobrila Marjanovic
дрБојанМатићbojan.matic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Bojan Matic
СтаменкоМијатовићОператер на рачунарима и одржавању WEB странице - II-26stamenko.mijatovic@aggf.unibl.org051321189nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Stamenko Mijatovic
ЈадранкаМилетићРадник на телефонској централи - II-34051/300-999nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Jadranka Miletic
дрЉиљанаМилић Марковићljiljana.milic.markovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Ljiljana Milic Markovic
дрБранкоМиловановићbranko.milovanovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Branko Milovanovic
дрСнежанаМитровићsnezana.mitrovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Snezana Mitrovic
дрДраганМићановићdragan.micanovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Dragan Micanovic
СлавицаНедимовићТехнички секретар - II-25slavica.nedimovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Slavica Nedimovic
дрМилијанаОкиљnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Milijana Okilj
НеђоОпарницаКућни мајстор - II-32nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Nedjo Oparnica
СлободанПеулићПриправникslobodan.peulic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Slobodan Peulic
дрДушанПродановићdusan.prodanovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Dusan Prodanovic
дрГлигорРаденковићgligor.radenkovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Gligor Radenkovic
дрВластимирРадоњанинvlastimir.radonjanin@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Vlastimir Radonjanin
дрВладанаРајаковић Огњановићvladana.rajakovic-ognjanovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Vladana Rajakovic Ognjanovic
ВеснаСавићРеферент за књиговодствене послове - II-21vesna.savic@aggf.unibl.org051/206-280nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Vesna Savic
дрДрагољубСекуловићdragoljub.sekulovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Dragoljub Sekulovic
ВинкаСлијепчевићРеферент за студентска питања - II-22vinka.slijepcevic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Vinka Slijepcevic
ЛазаркаСтанивуковићРеферент за студентска питања - II-22lazarka.stanivukovic@aggf.unibl.org051/309-812nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Lazarka Stanivukovic
дрМилошСтанићnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Milos Stanic
ДианаСтупарСарадник - II-5nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Diana Stupar
ДраганаСтупарРеферент за студентска питања - II-22dragana.stupar@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Dragana Stupar
МаринаТодоровићСекретар факултета/академије - II-11marina.todorovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osoblje Marina Todorovic
ЗоркаТомашевићСпремачица - II-37051/388-578nenastavno_osobljenenastavno_osoblje Zorka Tomasevic
дрГоранЋировићgoran.cirovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Goran Cirovic
дрЗорицаЦветковићzorica.cvetkovic@aggf.unibl.orgnenastavno_osobljenenastavno_osobljedr Zorica Cvetkovic
проф. дрДраганМилашиновићредовни професорdragan.milasinovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljeprof. dr Dragan Milasinovic
проф. дрЉубишаПрерадовићредовни професорljubisa.preradovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikprof. dr Ljubisa Preradovic
проф. дрМиодрагРегодићредовни професорmiodrag.regodic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljeprof. dr Miodrag Regodic
проф. дрМиленкоСтанковићредовни професорmilenko.stankovic@aggf.unibl.org051/225-190nastavno_osobljenastavnikprof. dr Milenko Stankovic
проф. дрБиљанаАнтуновићванредни професорbiljana.antunovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikprof. dr Biljana Antunovic
проф. мрМајаДодигванредни професорmaja.dodig@aggf.unibl.org051/214-445nastavno_osobljenastavnikprof. mr Maja Dodig
проф. дрБранкицаМилојевићванредни професорbrankica.milojevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikprof. dr Brankica Milojevic
проф. дрМатоУљаревићванредни професорmato.uljarevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikprof. dr Mato Uljarevic
доц. дрДубравкоАлексићдоцентdubravko.aleksic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Dubravko Aleksic
доц. дрМаринаБабић Младеновићдоцентmarina.babic-mladenovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljedoc. dr Marina Babic Mladenovic
доц. дрАлександарБорковићдоцентaleksandar.borkovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Aleksandar Borkovic
доц. дрГорданаБроћетадоцент051/462-616nastavno_osobljenastavnikdoc. dr Gordana Broceta
доц. дрРаденкоВишњићдоцентradenko.visnjic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Radenko Visnjic
доц. дрДаријаГајићдоцентdarija.gajic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Darija Gajic
доц. дрБојанаГрујићдоцентbojana.grujic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Bojana Grujic
доц. дрМајаЂиласдоцентmaja.djilas@aggf.unibl.org051/314-079nastavno_osobljenastavnikdoc. dr Maja Djilas
доц. дрСандраКосић-Jеремићдоцентsandra.kosic-jeremic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Sandra Kosic-Jeremic
доц. дрМирославМалиновићдоцентmiroslav.malinovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Miroslav Malinovic
доц. дрДраганМацановићдоцентdragan.macanovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Dragan Macanovic
доц. дрМајаМилић-Алексићдоцентnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Maja Milic-Aleksic
доц. дрДраганНиколићдоцентdragan.nikolic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljedoc. dr Dragan Nikolic
доц.НевенаНоваковићдоцентnevena.novakovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. Nevena Novakovic
доц. дрМаринаРадуљдоцентmarina.radulj@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Marina Radulj
доц. дрДијанаСимоновићдоцентdijana.simonovic@aggf.unibl.org051/462-616nastavno_osobljenastavnikdoc. dr Dijana Simonovic
доц. дрТањаТркуљадоцентtanja.trkulja@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Tanja Trkulja
доц. дрМалинаЧвородоцентmalina.cvoro@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Malina Cvoro
доц. дрСашаЧвородоцентsasa.cvoro@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikdoc. dr Sasa Cvoro
ЈеленаПажиннаставник страног језика и вјештинаjelena.pazin@aggf.unibl.org051/324-111nastavno_osobljenastavnik Jelena Pazin
СлавкоВасиљевићвиши асистентslavko.vasiljevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Slavko Vasiljevic
ЖаркоГрујићвиши асистентzarko.grujic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Zarko Grujic
НебојшаЂурићвиши асистентnebojsa.djuric@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Nebojsa Djuric
ДраганаЗељићвиши асистентdragana.zeljic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Dragana Zeljic
МајаИлићвиши асистентmaja.ilic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Maja Ilic
мрМиланЈакшићвиши асистент051/464-025nastavno_osobljenastavnikmr Milan Jaksic
АлександарЈанковићвиши асистентaleksandar.jankovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Aleksandar Jankovic
ДијанаМајсторовићвиши асистентdijana.majstorovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Dijana Majstorovic
МилицаМалешевићвиши асистентmilica.malesevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Milica Malesevic
АнитаМилаковићвиши асистентanita.milakovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Anita Milakovic
ЉубишаМићићвиши асистентljubisa.micic@ef.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Ljubisa Micic
НаташаМрђавиши асистентnatasa.mrdja@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Natasa Mrdja
мрНаташаПоповић-Милетићвиши асистентnatasa.popovic-miletic@aggf.unibl.org051/462-616nastavno_osobljenastavnikmr Natasa Popovic-Miletic
КорнелијаРистићвиши асистентkornelija.ristic@aggf.unibl.org053/432-229nastavno_osobljenastavnik Kornelija Ristic
ДраганаТепићвиши асистентdragana.tepic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Dragana Tepic
мрЖанаТопаловићвиши асистентzana.topalovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikmr Zana Topalovic
СањаТуцикешићвиши асистентsanja.tucikesic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Sanja Tucikesic
мрУнаУмићевићвиши асистентuna.umicevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnikmr Una Umicevic
мрРадомирЦвијићвиши асистентnastavno_osobljenastavnikmr Radomir Cvijic
мрОгњенШукаловиши асистентognjen.sukalo@aggf.unibl.org051/393-199nastavno_osobljenastavnikmr Ognjen Sukalo
МладенАмовићасистентmladen.amovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Mladen Amovic
ДејанВасићасистентdejan.vasic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Dejan Vasic
РадованВукомановићасистентradovan.vukomanovic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Radovan Vukomanovic
ГорданаЈаковљевићасистентgordana.jakovljevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Gordana Jakovljevic
МладенСлијепчевићасистентmladen.slijepcevic@aggf.unibl.orgnastavno_osobljenastavnik Mladen Slijepcevic