Novosti
OM1, OM2 - rezultati završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Otpornost materijala 2 - OM2Završni dio ispita iz predmeta OM2 položili su: Gorana Mitrović - osam (8), Srđan Domazet - osam (8).
OSNOVI HIDRAULIKE - REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 20.09.2022.god.
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidraulika - HI1Rezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
HIDROTEHNIČKE KONSTRUKCIJE - REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 21.09.2022.god.
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidrotehničke konstrukcije - HKONRezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
HIDROLOGIJA - REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 14.09.2022.god.
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidrologija - HIDRezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
SEPT 2-Rezultati pismenog ispita održanog 22.09.2022.
Oglasna pločaArhitekturaMatematika u arhitekturi 1 - MUA1Matematika u arhitekturi 2 - MUA2Rezultati pismenog ispita nalaze se u prilogu.
USMENI: SRIJEDA 28.9.2022. u 10 časova.
TM2 - REZULTATI PISMENOG ISPITA 19. 9. 2022.
GrađevinarstvoTehnička mehanika 2 - TM2Pismeni ispit održan 19. 9 .2022. zadovoljili su: 1. Marčeta Ivana 17/19, bodova 2,6/3 2. Lalić Igor 18/20, bodova 1,8/3 Završni ispit održaće se u ponedeljak 26. 9. 2022. u 14 časova, sala 19 na Mašinskom fakultetu.
TEHNOLOGIJA GRAĐENJA - rezultati 2. sept. ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoTehnologija građenja - TGRezultati 2. sept. ispita iz predmeta TEHNOLOGIJA GRAĐENJA su: Pilipović Sanja je položila ispit sa 26 boda i ukupno ima 71 bod i konačnu ocjenu 8.
ORGANIZACIJA I IZVOĐENJE RADOVA- rezultati 2. sept. ispita
Oglasna pločaArhitekturaOrganizacija i izvođenje radova - OIRRezultati 2. sept. ispita iz predmeta ORGANIZACIJA I IZVOĐENJE RADOVA se nalaze u prilogu.
GRF_FI Rezultati pismenog dijela ispita (II termin)
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaGrađevinska fizika - GRFFizika - FIRezultati pismenog ispita održanog 20.09. dati su u priloženom dokumentu. Studenti koji planiraju na usmeni dio ispita naredne sedmice neka to potvrde mejlom. Uvid u radove: sutra u 10 h. Lokacija iznad Pravnog fakulteta.
SG, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaSatelitska geodezija - SGU prilogu su rezultati ispita iz Satelitske geodezije, održanog 20.09.2022.
OAFZ07_ Termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaArhitekturaFizika zgrade - FZUsmeni dio ispita iz predmeta Fizika zgrade (07) održaće se sutra od 12 h. Lokacija iznad Pravnog fakulteta.
OM1, OM2, SK1, MKE, DAK - termini konsultacija
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKOtpornost materijala 1 - OM1Otpornost materijala 2 - OM2Statika konstrukcija 1 - SK1Metod konačnih elemenata - MKEKonsultacije iz predmeta OM1, OM2, SK1, MKE i DAK će se održavati utorkom i četvrtkom od 10 časova (kabinet 11).
Termin usmenog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostronih podataka
Oglasna pločaGeodezijaUsmeni dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostronih podataka, održaće se u petak (23.9.) u 14:00 časova u kabinetu K5.
OSNOVI HIDRAULIKE - REZULTATI USMENOG ISPITA ODRŽANOG 13.09.2022.god.
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidraulika - HI1Rezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
SK - Rezultati pismenog (16.9.) i termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaArhitekturaStatika konstrukcija - SKPismeni dio ispita iz predmeta Statika konstrukcija održan 16.9. nije položio niko. Radovi se mogu pogledati u četvrtak (22.9.) u 14:00 časova. Usmeni dio ispita / test će se održati u ponedeljak (26.9.) u 13:00 časova na AGGF-u.
TM1 - Rezultati pismenog (16.9.) i termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaTehnička mehanika 1 - TM1Pismeni dio ispita iz predmeta Tehnička mehanika 1 nije položio niko. Koncept za usmeni dio ispita, i test, će se održati u petak (30.9.) u 9:00 časova na AGGF-u. Usmeni dio ispita će se održati u 13:00 časova (30.9.) na AGGF-u.
BKA_BK1_BK2_KI3_Rezultati pismenog dijela ispita_19.9.2022.
Oglasna pločaArhitekturaGrađevinarstvoBetonske konstrukcije 2 - BK2Betonske konstrukcije - BKAKonstruktersko inženjerstvo 3 - KI3Betonske konstrukcije 1 - BK1Rezultati pismenog dijela ispita koji je održan 19.9.2022. godine: KI3 Gorana Mitrović 20 Aleksandra Erić 11 Jelena Mirković 11 Vanja Bailović USLOVNO BKA Jelena Mikanović...
Računski dio ispita iz GP1 i GP2
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2Rezultati ispita iz GP1 i GP2: GP1 položio: Božana Petrović 30/50 GP2 položio: Aleksandar Tešić 41/50 Uvid u radove je moguć u četvrtak, poslije 9.00h. Teorijski dio ispita biće održan u petak u 9.00h.
OM1, OM2 - rezultati pismenog i termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 2 - OM2Pismeni dio ispita iz predmeta OM1 nije niko položio. Pismeni dio ispita iz predmeta OM2 položili su: Srđan Domazet - 90%, Gorana Mitrović - 51%. Završni dio ispita će se održati u petak (23.9.) u 11 časova na AGGF-u.
IG2 i IG3 - rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3IG2: Jelena Lalović 15/18 5, Velimir Dmitar 19/19 7, Miloš Velimir 13/19 8, Miloš Tadić 2/18 6; IG3: Bojan Kravić 5/17 5, Iva Matošević 20/16 5.
DAK - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKPismeni dio ispita iz predmeta Dinamička analiza konstrukcija položili su: Sandra Nikolić - 77%, Milana Vukojević - 60%. Termin završnog dijela ispita će biti naknadno objavljen.
Tender za opremanje zgrade Arhitektonsko-građevinsko-geodetskog i Šumarskog fakulteta
AktuelnostiNovosti i obavještenjaNa portalu javnih nabavki Bosne i Hercegovine objavljen je tender za opremanje zgrade Arhitektonsko-građevinsko-geodetskog i Šumarskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci, a čija je procijenjena vrijednost 1.000.000,00 KM bez PDV-a. Kako se navodi u te...
Javni poziv za ERAZMUS+ razmjenu studenata
Međunarodni projektiUNIBLAktuelnostiNovosti i obavještenjaSavez Studenata AGGFStipendijeStudentska mobilnostU okviru ERAZMUS+ programa – kreditna razmjena – raspisan je konkurs za razmjenu studenata na sljedećim univerzitetima: - Univerzitet u Kadizu - Univerzitet u Bolonji - Aristotelov univerzitet u Solunu - Politehnički institut u Beži - ...