Novosti
IG2 i IG3 - rezultati teorijskog ispita
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3IG2 1. Ljubiša Stojić 6, 2. Jovana Grubor 3/17 7, 3. Gordana Gogić 2/16 6, 4. Tanja Đukić 28/13 5, 5. Slađana Lončina 20/13 6, 6. Radenko Mijatović 22/14 5, 7. Teodora Runjo 9/17 6, 8. Nevena Vukojević 2/17 5, IG3 1. Milo...
Planiranje,građenje i održavanje hidrotehničke infrastrukture - REZULTATI ISPITA 25.09.2020.god.
Oglasna pločaGrađevinarstvo Planiranje,građenje i održavanje hidrotehničke infrastrukture - PHI-IRezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
Statika konstrukcija - Usmeni dio ispita
Oglasna pločaArhitekturaStatika konstrukcija - SKUsmeni dio ispita iz predmeta Statika konstrukcija će se održati 28.9. (ponedeljak), sa početkom u 12:00 časova na aggf-u.
Završni ispit rezultati - MDK, KI2 19.08.2020
Oglasna pločaArhitekturaGrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 2 - KI2Metalne i drvene konstrukcije - MDKMDK: 1. Pajić Ognjen 10 2. Savić Sara 9 3. Jukić Blanka 8 4. Radanović Srđan 7 5. Mikanović Slađana 7 6. Lekanić Jovana 7 7. Jakovljević Sandra 7 8. Šupić Nikolina 6 KI2: 1. Brkić Novica 6 Sljedeći završni ispit iz Ki2 i M...
DAK, MKE - termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKMetod konačnih elemenata - MKEZavršni dio ispita iz predmeta Dinamička analiza konstrukcija i Metod konačnih elemenata održaće se 1.10. (četvrtak) u 10:00, na lokaciji iznad pravnog fakulteta.
DAK - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKPismeni dio ispita su položili: Vladimir Dujaković - 70% Dušan Mirčić - 65%
SK - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaArhitekturaStatika konstrukcija - SKPismeni dio ispita iz predmeta Statika konstrukcija položila je Miljana Gotovac - 51%. Termin usmenog dijela ispita će biti naknadno objavljen.
Strani jezik struke_rezultati pismenog ispita_septembar 2, 2020.
Oglasna pločaGeodezijaStrani jezik struke - SJSRezultati pismenog i termin usmenog dijela ispita
KI1 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 1 - KI1Pismeni dio ispita iz Konstrtukterskog inženjerstva 1 položili su: Adriana Romić 80% Miloš Mijić 60% Jovana Đurić U Završni dio ispita održaće se 2.10. (petak) u 11:00, na lokaciji iznad pravnog fakulteta.
SK1, SK2, TK1, TK2 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Statika konstrukcija 2 - SK2Pismeni dio ispita iz statika konstrukcija položili su: SK1: Sandra Nikolić 60% SK2: Dušanka Lazendić 57% Nikolina Stojčić U Završni dio ispita održaće se 1.10. (četvrtak) u 10:00, na lokaciji iznad pravnog fakulteta.
SEP 2 - Rezultati ispita i upis ocjena
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaInformatika 2 - INF2Informatika za geodete 2 - IFG2Informatika za geodete 1 - IFG1Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku, 2. termin iz predmeta: Informatika 2, Informatika za geodete 1 i Informatika za geodete 2 dati su u prilogu. Uvid u radove i upis ocjena je u četvrtak, 24.9.2020. godine u 11.30 časova u Univerzitetsko...
Usmeni ispit kod profesora Sekulovića
Oglasna pločaGeodezijaKartografija 1 - K1Kartografija 2 - K2Kartografske projekcije - KPSastavljanje i umnožavanje planova i karata - SUPKTeorijski dio ispita iz predmeta Kartografija 1, Kartografija 2, Kartografske projekcije, i Sastavljanje i umnožavanje planova i karata održaće se u petak 25.09.2020. godine od 9 časova.
OSNOVI HIDRAULIKE - REZULTATI USMENOG ISPITA 18.09.2020
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidraulika - HI1Rezultati ispita dati su u priloženom dokumentu.
Termin usmenog dijela ispita iz predmeta GI1, GI2, GIS i VGP za Septembarski rok - I termin
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISVizuelizacija geoprostornih podataka / MAUsmeni dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostornih podataka za Septembarski rok - I termin, pomjera se za 29.09.2020. godine od 11:00.
Arhitektonske konstrukcije 2 - rezultati nakon 21.9.2020
Oglasna pločaArhitekturaArhitektonske konstrukcije 2 - OA19AK2Uvid u radove iz ispita je u četvrtak u 10:30.
TM1-22-09-20 rezultati završnog dela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoTehnička mehanika 1 - TM1Rezultati završnog dela ispita iz TM1-22-09-20 nalaze se u priloženom dokumentu