Навигација

Адресар

ТитулаИмеПрезимеЗвање/Радно местоОрг. јединицаE-mailТелефонid_kategorija_poslovazaposleni_tiplatinica
ЈеленаБожићШеф студентске службе - II-11jelena.bozic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Jelena Bozic
ЖаркоВујанушићРеферент за студентска питања II-25zarko.vujanusic@aggf.unibl.org18nenastavno_osoblje Zarko Vujanusic
СпоменкоГајићКућни мајстор - II-38spomenko.gajic@ff.unibl.org051/322-78018nenastavno_osoblje Spomenko Gajic
СлађанаГрумићСтручни сарадник за имплементацију и сарадњу са привредом - II-20sladjana.jankovic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Sladjana Grumic
НадаЂорђићСпремачица - II-41051/324-11018nenastavno_osoblje Nada Djordjic
ТањаЂукановићСтручни сарадник за наставу - II-1718nenastavno_osoblje Tanja Djukanovic
СветланаЈеремићРадник на телефонској централи - II-40051/324-11018nenastavno_osoblje Svetlana Jeremic
дрИгорЈокановић051/321-17117nenastavno_osobljedr Igor Jokanovic
ДушкоКандићБиблиотекар - II-29dusko.kandic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Dusko Kandic
ДраганаКондићСпремачица - II-41051/462-54318nenastavno_osoblje Dragana Kondic
СоњаКондићСпремачица - II-4118nenastavno_osoblje Sonja Kondic
СузанаЛетинаСпремачица - II-41051 324 11018nenastavno_osoblje Suzana Letina
ДраганЛукићВозач-курир - II-39dragan.lukic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Dragan Lukic
ДобрилаМарјановићВиши књижничар/књижничар - II-30dobrila.marjanovic@aggf.unibl.org051/429-20518nenastavno_osoblje Dobrila Marjanovic
ОгњенМијатовићСтручни сарадник за наставу - II-17ognjen.mijatovic@aggf.unibl.org18nenastavno_osoblje Ognjen Mijatovic
СтаменкоМијатовићОператер на рачунарима и одржавању web странице - II-28stamenko.mijatovic@aggf.unibl.org05132118918nenastavno_osoblje Stamenko Mijatovic
ЈадранкаМилетићРадник на телефонској централи - II-40jadranka.miletic@aggf.unibl.org051/300-99918nenastavno_osoblje Jadranka Miletic
СлавицаНедимовићТехнички секретар - II-34slavica.nedimovic@aggf.unibl.org18nenastavno_osoblje Slavica Nedimovic
дрОлегОдаловић17nenastavno_osobljedr Oleg Odalovic
ВеснаСавићРеферент за књиговодствене послове - II-35vesna.savic@aggf.unibl.org051/206-28018nenastavno_osoblje Vesna Savic
дрМилеваСамарџић Петровић17nenastavno_osobljedr Mileva Samardzic Petrovic
ВинкаСлијепчевићРеферент за студентска питања II-25vinka.slijepcevic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Vinka Slijepcevic
ЛазаркаСтанивуковићРеферент за студентска питања II-25lazarka.stanivukovic@aggf.unibl.org051/309-81218nenastavno_osoblje Lazarka Stanivukovic
дрЈеленаСтанковићjelena.stankovic@aggf.unibl.org17nenastavno_osobljedr Jelena Stankovic
ДраганаСтупарРеферент за студије другог и трећег циклуса - II-26dragana.stupar@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Dragana Stupar
дрМирсадТарић17nenastavno_osobljedr Mirsad Taric
МаринаТодоровићСекретар факултета/академије/института - II-10marina.todorovic@aggf.unibl.org051/462-54318nenastavno_osoblje Marina Todorovic
ЗоранУљаревићПриправникzoran.uljarevic@aggf.unibl.org18nenastavno_osoblje Zoran Uljarevic
дрАнаШпирићana.spiric@aggf.unibl.org17nenastavno_osobljedr Ana Spiric
проф. дрБиљанаАнтуновићредовни професорbiljana.antunovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Biljana Antunovic
проф. дрДраганБлагојевићредовни професорdragan.blagojevic@aggf.unibl.org17prof. dr Dragan Blagojevic
проф. дрМироГоведарицаредовни професорmiro.govedarica@aggf.unibl.org17prof. dr Miro Govedarica
проф. мрМајаДодигредовни професорmaja.dodig@aggf.unibl.org051/214-44517nastavnikprof. mr Maja Dodig
проф. дрБранкицаМилојевићредовни професорbrankica.milojevic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Brankica Milojevic
проф. дрЉубишаПрерадовићредовни професорljubisa.preradovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Ljubisa Preradovic
проф. дрМиодрагРегодићредовни професорmiodrag.regodic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Miodrag Regodic
проф. дрМиленкоСтанковићредовни професорmilenko.stankovic@aggf.unibl.org051/225-19017nastavnikprof. dr Milenko Stankovic
проф. дрМатоУљаревићредовни професорmato.uljarevic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Mato Uljarevic
проф. дрДубравкоАлексићванредни професорdubravko.aleksic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Dubravko Aleksic
проф. дрГорданаБроћетаванредни професорgordana.broceta@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikprof. dr Gordana Broceta
проф. дрДаријаГајићванредни професорdarija.gajic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Darija Gajic
проф. дрЗагоркаГоспавићванредни професорzagorka.gospavic@aggf.unibl.org17prof. dr Zagorka Gospavic
проф. дрБојанаГрујићванредни професорbojana.grujic@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikprof. dr Bojana Grujic
проф. дрСандраКосић-Jеремићванредни професорsandra.kosic-jeremic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Sandra Kosic-Jeremic
проф. дрСњежанаМаксимовићванредни професорsnjezana.maksimovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Snjezana Maksimovic
проф. дрМирославМалиновићванредни професорmiroslav.malinovic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Miroslav Malinovic
проф. дрДраганМацановићванредни професорdragan.macanovic@aggf.unibl.org17nastavnikprof. dr Dragan Macanovic
проф. дрМајаМилић-Алексићванредни професорmaja.milic-aleksic@aggf.unibl.org051/324-11017nastavnikprof. dr Maja Milic-Aleksic
проф. дрБранкоМиловановићванредни професорbranko.milovanovic@aggf.unibl.org17prof. dr Branko Milovanovic
проф.ДианаСтупарванредни професорdiana.stupar@aggf.unibl.org051/324-11217nastavnikprof. Diana Stupar
проф. дрТањаТркуљаванредни професорtanja.trkulja@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Tanja Trkulja
проф. дрМалинаЧворованредни професорmalina.cvoro@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikprof. dr Malina Cvoro
проф. дрСашаЧворованредни професорsasa.cvoro@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikprof. dr Sasa Cvoro
доц. дрТијанаВујичићдоцентtijana.vujicic@aggf.unibl.org051/466-22017nastavnikdoc. dr Tijana Vujicic
доц. мрЈаснаГузијандоцентjasna.guzijan@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikdoc. mr Jasna Guzijan
доц.МајаИлићдоцентmaja.ilic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikdoc. Maja Ilic
доц.ГорданаЈаковљевићдоцентgordana.jakovljevic@aggf.unibl.org17nastavnikdoc. Gordana Jakovljevic
доц. мрМиланЈакшићдоцентmilan.jaksic@aggf.unibl.org051/464-02517nastavnikdoc. mr Milan Jaksic
доц.ИгорКувачдоцентigor.kuvac@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikdoc. Igor Kuvac
доц. дрНиколинаМијић - Васићдоцентnikolina.mijic@aggf.unibl.org17doc. dr Nikolina Mijic - Vasic
доц.НевенаНоваковићдоцентnevena.novakovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikdoc. Nevena Novakovic
доц. дрМаринаРадуљдоцентmarina.radulj@aggf.unibl.org051/324-11217nastavnikdoc. dr Marina Radulj
доц. дрДијанаСимоновићдоцентdijana.simonovic@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikdoc. dr Dijana Simonovic
доц. дрЖанаТопаловићдоцентzana.topalovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikdoc. dr Zana Topalovic
доц.СањаТуцикешићдоцентsanja.tucikesic@aggf.unibl.org17nastavnikdoc. Sanja Tucikesic
доц. дрАнђелкоЦумбодоцентandjelko.cumbo@aggf.unibl.org17nastavnikdoc. dr Andjelko Cumbo
доц. дрОгњенШукалодоцентognjen.sukalo@aggf.unibl.org051/393-19917nastavnikdoc. dr Ognjen Sukalo
ЈеленаПажиннаставник страног језика и вјештинаjelena.pazin@aggf.unibl.org051/324-11117nastavnik Jelena Pazin
МладенАмовићвиши асистентmladen.amovic@aggf.unibl.org051/324-11017nastavnik Mladen Amovic
СлавкоВасиљевићвиши асистентslavko.vasiljevic@aggf.unibl.org051/324-11217nastavnik Slavko Vasiljevic
ДејанВасићвиши асистентdejan.vasic@aggf.unibl.org051/324-11017nastavnik Dejan Vasic
РадованВукомановићвиши асистентradovan.vukomanovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnik Radovan Vukomanovic
ЖаркоГрујићвиши асистентzarko.grujic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnik Zarko Grujic
ДраганаЗељићвиши асистентdragana.zeljic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnik Dragana Zeljic
КорнелијаКљечанинвиши асистентkornelija.ristic@aggf.unibl.org17nastavnik Kornelija Kljecanin
МаринаЛатиновић Крндијавиши асистентmarina.latinovic@aggf.unibl.org17nastavnik Marina Latinovic Krndija
МилицаМалешевићвиши асистентmilica.malesevic@aggf.unibl.org051/324-11017nastavnik Milica Malesevic
АнитаМилаковићвиши асистентanita.milakovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnik Anita Milakovic
СњежанаМиловановићвиши асистентsnjezana.milovanovic@aggf.unibl.org17nastavnik Snjezana Milovanovic
НаташаМрђа Бошњаквиши асистентnatasa.mrdja@aggf.unibl.org17nastavnik Natasa Mrdja Bosnjak
МиланаНедимовићвиши асистентmilana.nedimovic@aggf.unibl.org17nastavnik Milana Nedimovic
мрУнаОкиљвиши асистентuna.umicevic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnikmr Una Okilj
СлободанПеулићвиши асистентslobodan.peulic@aggf.unibl.org17nastavnik Slobodan Peulic
мрНаташаПоповић-Милетићвиши асистентnatasa.popovic-miletic@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikmr Natasa Popovic-Miletic
мрМладенСлијепчевићвиши асистентmladen.slijepcevic@aggf.unibl.org051/462-61617nastavnikmr Mladen Slijepcevic
ДијанаТатарвиши асистентdijana.majstorovic@aggf.unibl.org051/462-54317nastavnik Dijana Tatar
МирославВујасиновићасистентmiroslav.vujasinovic@aggf.unibl.org17nastavnik Miroslav Vujasinovic
АницаМилановићасистентanica.milanovic@aggf.unibl.org17nastavnik Anica Milanovic
ДајанаПапазасистентdajana.papaz@aggf.unibl.org17nastavnik Dajana Papaz
ПетарПрашталоасистентpetar.prastalo@aggf.unibl.org17nastavnik Petar Prastalo
ЈеленаРашовићасистентjelena.rasovic@aggf.unibl.org17nastavnik Jelena Rasovic