Novosti
K1, K2 - rezultati ispita 08.02.2019.
Oglasna pločaGeodezijaKartografija 1 - K1Kartografija 2 - K2Poštovani studenti, u prilogu se nalaze rezultati drugog teorijskog kolokvijuma, održanog 08.02.2019., i konačne ocjene. Student Ogljen Supić je ostvario 22 boda na teorijskom dijelu ispita iz Kartografije 1. NAPOMENA: Upis ocijena i uvid ...
NGTC konsultacije
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaNacrtna geometrija i tehničko crtanje - NGTCKonsultacije iz predmeta NGTC održaće se u ponedjeljak 11.02. u 12.30 u Kampusu.
GA, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetska astronomija - GAU prilogu su rezultati ispita iz Geodetske astronomije, održanog 05.02.2019.
GRM, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetske referentne mreže - GRMU prilogu su rezultati ispita iz Geodetskih referentnih mreža, održanog 05.02.2019.
TSP, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaTeorija satelitskog pozicioniranja - TSPU prilogu su rezultati ispita iz Teorije satelitskog pozicioniranja, održanog 06.02.2019.
FG, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaFizička geodezija - FGU prilogu su rezultati ispita iz Fizičke geodezije, održanog 07.02.2019.
Matematika za Geodete, Jan 1 2019
Oglasna pločaGeodezijaMatematika za geodete - MGStudenti koji su položili: 1. Duško Zeljić 80 2. Nikolina Tutnjević 50 3. Aleksa Glamočić 50
Linearna Algebra i Analitička Geometrija, Jan 1
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaLinearna algebra i analitička geometrija - LAAGStudenti koji su položili: 1. Vladan Janković 93 2. Miloš Tadić 75 3. Nikolina Jović 60 Radovi se mogu pogledati 08.02. petak u 10h iznad Pravnog fakulteta.
OOGR i UPUG - rezultati ispita (januar)
Oglasna pločaGeodezijaUpravljanje projektima u geodeziji - UPGNOsnove organizacije geodetskih radova - OOGROOGR 1. Milica Peulic 7 (sedam) UPUG 1. Đordje Miljkovic 8 (osam) 2. Miloš Pekez 8 (osam)
IG1, IG2 i IG3 - rezultati računskog ispita i termin usmenog ispita
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 1 - IG1Inženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3IG1 - niko nije položio, IG2 - niko nije položio, IG3 - niko nije položio. Teorijski dio ispita iz IG1, IG2 i IG3 biće održan 13.02. (srijeda) sa početkom u 10:00 časova.
Kartografija 1 rezultati računskog dijela ispita održanog 06.02.19.
Oglasna pločaGeodezijaKartografija 1 - K1Nikola Zvijerac 23,5 Ognjen Supić 25,5
Tehnike geodetskih mjerenja 1 i 2 - Termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaTehnike geodetskih mjerenja 1 - TGM1Tehnike geodetskih mjerenja 2 - TGM2Računski dio ispita iz predmeta Tehnike geodetskih mjerenja 1 i 2 održaće se u četvrtak (7. februar) sa početkom u 10.00 časova.
Geodetski premjer 2 - Termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 2 - GP2Računski dio ispita iz predmeta Geodetski premjer 2 održaće se u četvrtak (7. februar) sa početkom u 10.00 časova.
Dir 1, kolokvijum 2
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 1 - DIR1Studenti koji su položili: 1. Miloš Mijić 78 2. Vladan Janković 67 3.Helena Petrović 55 4. Adriana Romić 50 5. Gordana Gogić 50
Rezultati teorijskog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2 i računskog dijela ispita iz predmeta Kartografske projekcije
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Kartografske projekcije - KPTeorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 1, održanog 04.02.2019. godine, položila je: Nina Ševa, 06/15 - 5 (šest). Teorijski dio ispita iz predmeta Geoinformatika 2, održanog 04.02.2019. godine, položili su: Ivana Kukvica, 10/14...
Usmeni dio ispita iz predmeta Geodetska metrologija i Geodetski premjer 3
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 3 - GP3Geodetska metrologija - GMUsmeni dio ispita iz predmeta Geodetska metrologija i Geodetski premjer 3 održaće se u utorak (12.02) u 8 časova.
Usmeni dio ispita iz predmeta Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2, Račun izravnanja 3
Oglasna pločaGeodezijaRačun izravnanja 1 - RI1Račun izravnanja 3 - RI3Račun izravnanja 2 - RI2Usmeni dio ispita iz predmeta Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2 i Račun izravnanja 3 održaće se u ponedeljak (11.02) u 8 časova.
Nacrtna geometrija i tehničko crtanje - Upis ocjena i TEST
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaNacrtna geometrija i tehničko crtanje - NGTCUpis ocjena za studente koji neće polagati usmeni, a ostvarili su preko 50 bodova obaviće se u četvrtak 7.02. od 11-12 časova. Kabinet broj 20. Mole se studenti koji nisu uradili drugi test da se jave u kabinet broj 20 ili nastavnicima Maji Ilić il...
JAN-FEB 1 - Rezultati ispita i upis ocjena
Oglasna pločaArhitekturaGrađevinarstvoGeodezijaRačunari u arhitekturi 1 - RUA1Računari u arhitekturi 2 - RUA2Računari u arhitekturi 3 - RUA3Informatika 1 - INF1Informatika za geodete 1 - IFG1Rezultati ispita u januarsko-februarskom ispitnom roku (1. termin) iz predmeta: Informatika 1, Informatika za geodete 1, Računari u arhitekturi 1, Računari u arhitekturi 2 i Računari u arhitekturi 3 dati su u prilogu. Upis ocjena je u utorak, 05.02....