Novosti
Rezultati ispita iz Mehanike fluida
Oglasna pločaGrađevinarstvoMehanika fluida - MFRezultati ispita Septembarskog roka, 1. termin, su prikazani u priloženom dokumentu.
Rezultati ispita iz Komunalne hidrotehnike
Oglasna pločaGrađevinarstvoKomunalna hidrotehnika - KHRezultati Septembarskog ispitnog roka, 1. termin, su prikazani u priloženom dokumentu.
MKE - promjena termina završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoMetod konačnih elemenata - MKENa zahtjev studenata, termin završnog dijela ispita se pomjera za utorak (19.9) u 10 časova na AGGF-u.
Obavještenje o terminu održavanja usmenog ispita iz predmeta Osnovi hidraulike
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidraulika - HI1Obavještavaju se studenti 3. godine, odsjeka Građevinarstvo, da će se usmeni ispit iz predmeta Osnovi hidraulike održati u ponedjeljak (18.09.) sa početkom u 09:00 časova, na lokaciji u ulici Vojvode Stepe Stepanovića.
Rezultati pismenog ispita iz predmeta Računska hidraulika
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidraulika - HI1Rezultati septembarskog ispitnog roka 2023. god, prvi termin, iz Računske hidraulike su prikazani u priloženom dokumentu.
DAK - pismeni dio ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKPismeni dio ispita će se održati u petak (15.9.) u 11 časova na AGGF-u.
Rezultati pismenog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 2 i računskog dijela ispita iz predmeta Kartografija 2
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 2 - GI2Kartografija 2 - K2Računski dio ispita iz predmeta Kartografija 2 položili su: Ivana Dujaković, 17/20 - 24 (sedam) Jelena Janković, 19/20 - 24 (sedam) Ognjen Kosić, 20/20 - 24 (sedam) Teorijski dio ispita iz predmta Geoinformatika 2, položio je: Boban...
OM1, OM2 - rezultati završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Otpornost materijala 2 - OM2Završni dio ispita iz predmeta OM1 položili su: Ana Marija Stojičić - ocjena 7, Luka Đukić - ocjena 6. Završni dio ispita iz predmeta OM2 položili su: Stefan Atlagić - ocjena 8, Damjan Pavlović - ocjena 7.
SK1 - promjena termina završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Na zahtjev studenata, termin završnog dijela ispita iz predmeta SK1 se pomjera za utorak (19.9.) u 10 časova na AGGF-u.
Oglas za javnu odbranu završnog rada za II ciklus , Jovana Popović
Oglasna pločaDana 22.09.2023. godine na Arhitektonsko-građevinsko-geodetskom fakultetu u Banjoj Luci odbrani završnog rada za II ciklus pristupiće kandidat JOVANA POPOVIĆ iz Banjaluke, student MASTER studija studijskog programa Geodezija. Završni rad za I...
Oglas za javnu odbranu završnog rada za II ciklus , Renata Stojaković
Oglasna pločaDana 22.09.2023. godine na Arhitektonsko-građevinsko-geodetskom fakultetu u Banjoj Luci odbrani završnog rada za II ciklus pristupiće kandidat RENATA STOJAKOVIĆ iz Banjaluke , student MASTER studija studijskog programa Arhitektura. Završni ra...
Usmeni ispit iz predmeta: Katastar nepokretnosti 1 i 2 i Komasacija
Oglasna pločaGeodezijaKatastar nepokretnosti 1 - KN1Komasacija - KOMKatastar nepokretnosti 2 - OGD19KN2USMENI ISPIT IZ PREDMETA: KATASTAR NEPOKRETNOSTI 1, KATASTAR NEPOKRETNOSTI 2 I KOMASACIJA
Prvi ciklus studija Geodezije. Septembarski rok 2. termin
Usmeni ispit iz predmeta: Katastar nepokretnosti 1, Katastar nepokretnosti 2 i Komasacija održaće se 15.09.2023. godine u 9 časova, sala K4.
SK1, SK2, MKE i DAK - termin završnog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKStatika konstrukcija 1 - SK1Metod konačnih elemenata - MKEZavršni dio ispita će se održati u petak (15.9.) u 11 časova na AGGF-u.
Prostorna i graditeljska ekonomika- rezultati ispita 11.09.2023.
Oglasna pločaArhitekturaProstorna i graditeljska ekonomika - PIGERezultati ispita iz predmeta PROSTORNA I GRADITELJSKA EKONOMIKA, održanog 11.09.2023. su Broj indeksa Prezime Ime Datum polaganja Ukupno bodova Konačna ocjena 03/19 Kaurin Dragana 11.09.2023. ...
Organizacija i izvođenje radova - rezultati ispita 11.09.2023.
Oglasna pločaArhitekturaOrganizacija i izvođenje radova - OIRRezultati ispita iz predmeta ORGANIZACIJA I IZVOĐENJE RADOVA (stara Bolonja) su: Indeks Prezime i ime Prvi test Drugi test Semestralni zadatak Prisustvo ...
Rezultati pismenog dijela ispita iz predmeta SK2 i KI1
Oglasna pločaGrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 1 - KI1Statika konstrukcija 2 - SK2Pismeni ispit iz SK2 položili su: Lalić Igor 18/20 - 51% Pismeni ispit iz KI1 položili su: Đurić Novica 15/17 - 51% Termin usmenog ispita će biti naknadno objavljen.
SK1 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Pismeni dio ispita iz predmeta SK1 položili su: Gorana Mitrović - 52%, Nikolina Kostrešević - 51%, Ivana Dušanić - uslovno, Pavle Tadić - uslovno. Termin završnog dijela ispita biće naknadno objavljen.
Oglas za javnu odbranu završnog rada za II ciklus , Zoran Uljrević
Oglasna pločaDana 20.09.2023. godine na Arhitektonsko-građevinsko-geodetskom fakultetu u Banjoj Luci odbrani završnog rada za II ciklus pristupiće kandidat ZORAN ULJAREVIĆ iz Gacka, student MASTER studija studijskog programa Arhitektura i urbanizam. Završ...
Termin pismenog dijela ispita i odbrane elaborata iz predmeta GI1, GI2, GIS, VGP, GISHP, K2 i KP za drugi septembarski rok
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISKartografija 2 - K2Kartografske projekcije - KPGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MAOdbrana elaborata i pismeni dijelovi ispita iz predmeta Kartografske projekcije, Kartografija 2, Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi, GIS u hidrotehničkoj praksi i Vizuelizacija geoprostornih podataka održaće se u ponedeljak, 11....
IG1, IG2 - rezultati računskog ispita i termin usmenog za IG1, IG2 i IG3
Oglasna pločaGeodezijaInženjerska geodezija 1 - IG1Inženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3Razultati: IG1 Crnogorac Irena 26/50 IG2 Radosavac Ramajana 40/50 Maličević Tatjana 40/50 Usmeni dio ispita iz IG1, IG2 i IG3 biće održan 13.09. (srijeda) sa početkom u 10:00 časova.
GRM, TG - termini ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetske referentne mreže - GRMTeorijska geodezija - TGIspit iz Geodetskih referentnih mreža (drugi septembarski termin) održaće se u ponedeljak 18.09. u 11 časova, u Kampusu. Ispit iz Teorijske geodezije održaće se u petak 22.09. u 11 časova.
MUA Rezultati pismenog ispita održanog 7.09.2023.i termin usmenog
Oglasna pločaArhitekturaMatematika u arhitekturi 1 - MUA1Matematika u arhitekturi 2 - MUA2Rezultati pismenog dijela ispita održanog dana 7.09.2023. nalaze se u prilogu.
USMENI: četvrtak 14.9.2023. u 10 časova.