Novosti
SK2 - obavještenje za vježbe
GrađevinarstvoStatika konstrukcija 2 - SK2Vježbe iz Statike konstrukcija 2, zakazane za 27.02., se otkazuju zbog usmenog dijela ispita koji je zakazan istog dana.
KI1 - rezultati pismenog dijela ispita
GrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 1 - KI1Pismeni dio ispita iz Konstrukterskog inženjerstva 1, održan 19.02., niko nije položio.
OM1 - rezultati pismenog dijela ispita
GrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Pismeni dio ispita iz Otpornosti materijala 1, održan 20.02., položili su: Miladin Vujičić 26/13 72% Maja Šajić 17/13 71% Srđan Jolić 08/13 66% - drugi kolokvijum: Momirka Dabić 29/13 7...
Obavještenje - Informatika za geodete 2
Oglasna pločaInženjerska geodezija 2 - IG2Vježbe iz predmeta "Informatika za geodete 2" neće biti održane dana 25.2.2015. god. O sledećem terminu ćete biti blagovremeno obavješteni.
Obavještenje - Informatika 2
GrađevinarstvoInformatika 2 - INF2Vježbe iz predmeta "Informatika 2" neće biti održane dana 24.2.2015. god. O sledećem terminu ćete biti blagovremeno obavješteni.
VIM1_obavještenje za studente
Oglasna pločaVizuelizacija i modelovanje 1 - VIM1Poštovani studenti, podatke i podloge vezano za rad na predmetu VIM1 možete naći na sljedećem linku http://aggfbl.org/studijski-programi/arhitektura/vizuelizacija-i-modelovanje-1/ U utorak 23. februara vježbe iz predmeta održaće se istovremen...
AP3 rezultati ispita
Oglasna pločaArhitektonsko projektovanje 3 - AP3Objavljujemo rezulatate ispita i broj poena za AP3. S obzirom da veliki broj nije položio ispit, isti se ponavlja/2. januarski rok/ u terminu prvih vježbanja iz AP4. Ponesite potreban pribor i praznu prijavu na čas. (Položili su samo oni sa brojem bodova ...
Mehanika tla i fundiranje - usmeni dio ispita
GrađevinarstvoMehanika tla - MTUsmeni dio ispita iz predmeta Mehanika tla održaće se u ponedeljak, 02.03.2015.god. u 9h, sala 2 AGF, dok će se usmeni dio ispita iz predmeta Fundiranje održati istog dana u 13h, sala 2 AGF.
TGM1 - ODBRANA ELABORATA
Oglasna pločaTehnike geodetskih mjerenja 1 - TGM1Odbrana elaborata iz predmeta Tehnike geodetskih mjerenja 1 će biti održana 24.02.2015. (utorak) sa početkom u 9:00 časova.
GP1 i GP2 - TEORIJSKI DIO ISPITA
Oglasna pločaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2Teorijski dio ispita iz predmeta Geodetski premjer 1 i Geodetski premjer 2 će biti održan 24.02.2015. (utorak) sa početkom u 9:00 časova.
GP2 - REZULTATI RAČUNSKOG DIJELA ISPITA
Oglasna pločaGeodetski premjer 2 - GP2Rezultati: V generacija i VI generacija.
GP1 - REZULTATI RAČUNSKOG DIJELA ISPITA
Oglasna pločaGeodetski premjer 1 - GP1Rezultati: V generacija, VI generacija i VII generacija.
Usmeni ispit iz Fizike
Oglasna pločaUsmeni ispit iz fizike za sve odsjeke održaće se u petak 27.02.2015.godine sa početkom u 10:30 časova na AGGF-u.
IG 1 - TEORIJSKI DIO ISPITA
Oglasna pločaInženjerska geodezija 1 - IG1Teorijski dio ispita iz predmeta IG1 (drugi termin) će biti održan 27.02.2015. sa početkom u 09:00 časova.
RAČUNARI U ARHITEKTURI 2
Oglasna pločaRačunari u arhitekturi 2 - RUA2Prve vježbe iz predmeta Računari u arhitekturi 2 će biti održane po sljedećem rasporedu: studenti sa parnim brojem indeksa: 08:00-09:30 studenti sa neparnim brojem indeksa: 09:30-11:00 Molim bez kašnjenja i dolazak po rasporedu!
Rezultati ispita iz fizike zgrade
Oglasna pločaRezTeorFZJanII2015
IG2 i IG3 - PRVI TERMINI TEORIJSKOG ISPITA
Oglasna pločaInženjerska geodezija 2 - IG2Inženjerska geodezija 3 - IG3Prvi termin teorijskog ispita iz predmeta IG2 i IG3 biće održan 24.02.2015. (utorak) sa početkom u 17:00 časova.
ISTORIJA ARHITEKTURE I NASELJA 4 - "STARI STUDENTI"
Oglasna pločaIstorija arhitekture i naselja 4 - IAN4Pozivaju se svi studenti koji su ranije ispunili predispitne obaveze na predmetu Istorija arhitekture i naselja 4 ili odgovarajućim predmetima po starijem planu i programu da obavezno prisustvuju prvom predavanju u utorak u 16:00 u K3. Molim prenijeti...
Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2, Račun izravnanja 3, Geodetski premjer 3, Deformaciona analiza – upis ocjena
Oglasna pločaGeodetski premjer 3 - GP3Deformaciona analiza inženjerskih objekata - DARačun izravnanja 1 - RI1Račun izravnanja 3 - RI3Račun izravnanja 2 - RI2Upis ocjena iz Računa izravnanja 1, Računa izravnanja 2, Računa izravnanja 3, Geodetskog premjera 3 i Deformacione analize obaviće se u petak, 27.02. u 9:00 časova u prostorijama Kampusa (kabinet 6).
Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2, Račun izravnanja 3, Geodetski premjer 3, Deformaciona analiza – usmeni ispit
Oglasna pločaGeodetski premjer 3 - GP3Deformaciona analiza inženjerskih objekata - DARačun izravnanja 1 - RI1Račun izravnanja 3 - RI3Račun izravnanja 2 - RI2Usmeni ispit iz predmeta Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2, Računa izravnanja 3, Geodetskog premjera 3 i Deformacione analize će biti održan 26.02. (četvrtak) sa početkom u 14:00 časova.
Drvene i Betonske k._ELABORAT_Zadnji termin
GrađevinarstvoDrvene konstrukcije - DKBetonske konstrukcije 1 - BK1Zbo velikog broja molbi studenata zadnji termin za predaju elaborata iz predmeta Betonske i Drvene konstrukcije se pomjera na petak 27.02. 2015. godine u 11 časova.