Novosti
Informatika za geodete 2 - Termin održavanja II popravnog praktičnog kolokvijuma
Oglasna pločaGeodezijaInformatika za geodete 2 - IFG2Drugi popravni praktični kolokvijum iz nastavnog predmeta Informatika za geodete 2 održaće se u petak, 10. maja 2019. godine u 14:15 časova u Univerzitetskom računarskom centru (računarska sala).
SK1, SK2, TK1, TK2 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Statika konstrukcija 2 - SK2Pismeni dio ispita iz statika konstrukcija položili su: SK1: Srđan Gojković U (2.kol.) Nikolina kremenović 75% SK2: ... Završni dio ispita će se održati 13.5. (ponedeljak) sa početkom u 9:00 u kampusu.
TM2 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoTehnička mehanika 2 - TM2Pismeni dio ispita iz Tehničke mehanike 2 položili su: Stefan Nežić 2.6 / 3 Dragana Bosnić 2.2 / 3 Goran Vasić 2.1 / 3 Dragica Tomić 1.4 / 3 Stefan Čivčić 0.75 / 1 (1.kol.) Završni dio ispita će se održati u sedmici od 13.-17.5. ...
Pismeni ispit-rezultati
Oglasna pločaArhitekturaGeodezijaFizika zgrade - FZFizika - FIPismeni ispit su položili:
Emina Osivčić, 14/15 (Fizika Zgrade) - 86%
Bojan Kolundžija, 17/17 (Fizika-Geodezija) - 67%
Uvid u radove je po dogovoru.
Dir 2, April 19
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 2 - DIR2Studenti koji su položili: 1. Nataša Jorgić 75 2. Ognjen Supić 75 3. Zorica Stanišljević 70 4. Pavle Tadić 60 5. Boris Makivić 55 6. Oliver Cvijanović 55 7. Milica Ostojić 55 8. Aleksandra Erić 50 9. Mihajlo Đalić 50 10. Dej...
Dir 1, April 19
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 1 - DIR1Studenti koji su položili: 1. Mijo Marić 60 2. Dajana Reljić 60 3. Anđela Blagojević 55 Usmeni ispit će biti održan 11.05.
PLANIRANJE INFRASTRUKTURE - usmeni ispit (aprilski rok)
Oglasna pločaGrađevinarstvoPlaniranje infrastrukture - PINFUsmeni ispit iz predmeta Planiranje infrastrukture za aprilski ispitni rok će biti održan u utorak 7. maja u 10 časova.
Poziv za stipendiranu mobilnost osoblja u svrhu predavanja na Epoka Univerzitetu u Tirani, Albanija
Međunarodna saradnjaMeđunarodni projektiAktuelnostiNovosti i obavještenjaStipendijeK-FORCEERAZMUS+ „K-FORCE“ projekat KLJUČNA AKCIJA 2 - Izgradnja kapaciteta u visokom obrazovanju Poziv za stipendiranu mobilnost osoblja u svrhu predavanja na: Epoka Univerzitetu u Tirani, Albanija Napomena: Stipendije se dodijeljuju za stručno usavr...
DAK - termin teorijskog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoTeorijski dio ispita iz Dinamičke analize konstrukcija, u okviru aprilskog ispitnog roka, će se održati u srijedu 7.5. u 8:30 u kampusu.
Putevi, PP - rezultati kolokvijuma
Oglasna pločaGrađevinarstvoPutevi - PUTProjektovanje puteva - PPRezultati računskog kolokvijuma iz predmeta putevi i projektovnje puteva dati su u prilogu.
MKE - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoMetod konačnih elemenata - MKEPismeni ispit iz predmeta Metod konačnih elemenata, održan 24.4, položili su: Milan Krneta (51%) i Lazar Zolak (prvi kol. 60%). Teorijski dio ispita će se održati nakon praznika, tačan termin će biti naknadno objavljen.
VIM1_rezultati aprilskog ispitnog roka
Oglasna pločaArhitekturaStarčević Maja 10 bodova (nije položila)
Matematika u arhitekturi 2 - rezultati prvog kolokvijuma
Oglasna pločaArhitekturaMatematika u arhitekturi 2 - MUA2Rezultati prvog kolokvijuma nalaze se u prilogu.
Termin računskog dijela ispita iz Geodetskog premjera 2
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 2 - GP2Računski dio ispita iz predmeta Geodetski premjer 2 održaće se u četvrtak (25. april) sa početkom u 08.00 časova.
SK2 - rezultati prvog kolokvijuma
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 2 - SK2Prvi kolokvijum iz Statike konstrukcija 2 održan 23.4. položili su: Anica Milanović 97% Dragan Subić 75% Andrija Đurović 53% Vladimir Dujaković 51%
Usmeni dio ispita iz predmeta Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2 i Račun izravnanja 3
Oglasna pločaGeodezijaRačun izravnanja 1 - RI1Račun izravnanja 3 - RI3Račun izravnanja 2 - RI2Usmeni dio ispita iz Računa izravnanja 1, Račun izravnanja 2 i Račun izravnanja 3 održaće se u ponedeljak (06.05) sa početkom u 9 časova.
Usmeni dio ispita iz predmeta Geodetska metrologija i Geodetski premjer 3
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 3 - GP3Geodetska metrologija - GMUsmeni ispit iz predmeta Geodetska metrologija i Geodetski premjer 3 održaće se u ponedeljak (06.05) sa početkom u 8 časova.