Novosti
HIDROLOGIJA - REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 24.06.2019.god
Oglasna pločaGrađevinarstvoHidrologija - HIDRezultati ispita su u prilogu.
MEHANIKA FLUIDA - REZULTATI ISPITA IZ I JUNSKO-JULSKOG ROKA 2019
Oglasna pločaGrađevinarstvoRezultati ispita su u prilogu.
PUTEVI-rezultati kolokvijuma
Oglasna pločaGrađevinarstvoPutevi - PUTRezultati ponovljenog kolokvijuma iz predmeta Putevi (u okviru junskog roka), dati su u prilogu.
AP45 PREDAJA RADA
Oglasna pločaArhitekturaArhitektonsko projektovanje 5 - AP5Arhitektonsko projektovanje 4 - AP4Predaja grafičkog rada zakazana je u ponedeljak 1. juli 2019 u 10 časova PRILOZI: Koncept (foto, skice, dijagrami, pojmovi) Urbanističko rješenje (osnova krova+parter), R 1:500 Osnova partera (osnove prizemlja +parter), R 1:200 Osnova gara...
AP45 PREDAJA GRAFIČKOG RADA
ArhitekturaArhitektonsko projektovanje 5 - AP5Arhitektonsko projektovanje 4 - AP4Predaja grafičkog rada zakazana je u ponedeljak 1. juli 2019 u 10 časova PRILOZI: Koncept (foto, skice, dijagrami, pojmovi) Urbanističko rješenje (osnova krova+parter), R 1:500 Osnova partera (osnove prizemlja +parter), R 1:200 Osnova gara...
Matematika za Geodete, Jun 1
Oglasna pločaGeodezijaMatematika za geodete - MGStudenti koji su položili: 1. Gordan Srdić 50 2. Helena Kremenović 50
AP 7_ VRAĆANJE grafičkog rada
Oglasna pločaArhitekturaArhitektonsko projektovanje 7 - AP7Dragi studenti, SUTRA; PETAK u 14:00 u KAMPUSU vraćanje radova i ocjene sa bodovima. Vidimo se!
AUP 1_ VRAĆANJE grafičkog rada
Oglasna pločaArhitekturaArhitektura unutrašnjih prostora 1 - AUP1Dragi studenti, SUTRA; PETAK u 14:00 u KAMPUSU vraćanje radova. Vidimo se!
ODRŽAVANJE H. INFRASTRUKTURE - REZULTATI ISPITA IZ I JUNSKOG ROKA
Oglasna pločaGrađevinarstvoRezultati su u prilogu.
AG - Rezultati, 1. ispitni termin
Oglasna pločaArhitekturaArhitektonska grafika - AGDragi studenti, U prilogu su rezultati i zaključne ocjene 1. termina junsko-julskog ispitnog roka. Čestitke svima koji su uspješno položili predmet Arhitektonska grafika, hvala na druženju i puno sreće u nastavku studija. Iz kabineta za Arhitekt...
Rezultati računskog dijela ispita iz Kartografskih projekcija
Oglasna pločaGeodezijaKartografske projekcije - KPRezultati ispita iz predmeta Kartografske projekcije, održan 25.06.2019. godine su: Mirjana Kokotović, 06/16 - 12 (sedam), 2. kolokvijum Miloš Aćimović, 12/16 - 22 (šest) Miloš Tutnjević, 03/16 - 22 (šest) Nikolina Tutnjević, 18/15 - 22 (šest...
Rezultati ispita iz predmeta Geoinformatika 1 i Geoinformatika 2
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Rezultati ispita iz predmeta Geoinformatika 1, održan 25.06.2019. godine su: Milica Koruga, 11/16 - 6,5 (sedam) Nikola Pekić, 09/16 - 3,2 (sedam), 2. kolokvijum Miloš Tutnjević, 03/16 - 6,2 (sedam) Isidora Knežević, 05/16 - 5 (šest) Nikoli...
11. Stručna Konferencija – Ljudi, drvo i namještaj 2019 Banja Luka
Konferencije i skupoviAktuelnostiNovosti i obavještenjaČast i zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na tradicionalnu 11. Stručnu Konferenciju drvoprerade, šumarstva, ekologije i enterijera pod nazivom ‚‚Ljudi, drvo i namještaj 2019.‚‚ Pozivamo Vas da nam budete dragi gosti te da svojim prisustvom uveličate ...
RAČUNSKA HIDRAULIKA/HIDRAULIKA 2 - TERMIN USMENOG ISPITA
Oglasna pločaGrađevinarstvoObavještavaju se studenti da će se termin usmenog ispita iz ovog predmeta za ranije generacije studenata Hidrotehničkog usmjerenja (apsolvente) održati u petak, 29.06.2019. god sa početkom u 14 časova u sali br. 1 AGGF (iznad prava).
Instalacije 1 i Instalacije 2 - rezultati ispita
Oglasna pločaArhitekturaInstalacije 1 - I1Instalacije 2 - I2Konsultacije - sutra u 13:00.
MKE - termin teorijskog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoMetod konačnih elemenata - MKETeorijski dio ispita iz predmeta Metod konačnih elemenata, na zahtjev studenata, biće održan 3.7. (srijeda) u 9:30 u kampusu.
Multimedijalna kartografija - I termin
Oglasna pločaGeodezijaMultimedijalna kartografija / MAUsmeni dio ispita iz Multimedijalne kartografije kod profesora Dragoljuba Sekulovića održaće se u petak 28.06.2019. godine u 17 časova.
SK-rezultati drugo kolokvijuma-25-06-19
Oglasna pločaArhitekturaStatika konstrukcija - SKRezultati drugo kolokvijuma iz SK održanog-25-06-19 nalaze se u priloženom dokumentu
OOGR i UPUG - rezultati ispita (jun)
Oglasna pločaGeodezijaUpravljanje projektima u geodeziji - UPGNOsnove organizacije geodetskih radova - OOGRIz OOGR: 1. Marina Malinović 9 2. Branko Salatić 8 3. Slađana Lončina 5 4. Tanja Đukić 5 Iz UPG 1. Milica Peulić 9 2.Miljana Đurić 9 3. Saša Stojaković 9 4. Goran...
MKE - rezultati pismenog i termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoMetod konačnih elemenata - MKEPismeni ispit održan 19.6. položili su: Student % Trivić Jelena 93 Đurović Andrija 70 Usmeni dio ispita u okviru prvog termina ju...
GP1, GP2 - termin računskog dijela ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2Računski dio ispita iz predmeta Geodetski premjer 1 i 2 održaće se u srijedu (26. jun) sa početkom u 08.00 časova.