Навигација

Новости

БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_Oктобар

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Одбрана елабората из групе предмета Бетонске конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту у октобарском испитном року, одржаће се у петак, 24.9.2021. са почетком у 9:00 часова, канцеларија бр. 11. На одбрану обавезно понијети ...

MOM, TM1, OM1, OM2 - термин завршног дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарство

Завршни дио испита из предмета Механика и отпорност материјала, Техничка механика 1, Отпорност материјала 1 и Отпорност материјала 2, ће се одржати 24.9. (петак) у 9 часова на АГГФ-у сала бр. 2.

ДАК, МКЕ - Термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕ

Завршни дио испита из предмета Динамичка анализа конструкција и Метод коначних елемената ће се одржати у четвртак (23.09.) у 9:00 часова на АГГФ-у.

MOM, TM1, OM1, OM2 - промјена термина завршног испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарство

На захтјев студената, завршни дио испита из предмета Механика и отпорност материјала, Техничка механика 1, Отпорност материјала 1 и Отпорност материјала 2, се помјера за 20.9. (понедељак) у 14 часова на АГГФ-у сала бр. 2.

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција положили су: СК1: Јована Ђурић  56% СК2: нико Завршни дио испита ће се одржати 23.9. (четвртак) у 9:00.

Резултати рачунског дијела испита_септ-2_ИГ1_ИГ2_ИГ3

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

У прилогу се налазе резултати рачунског дијела испита из предмета Инжењерска геодезија 1, Инжењерска геодезија 2 и Инжењерска геодезија 3, одржаног 15.09.2021.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП, КП и СиУПК Октобар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 22.09.2021. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 16:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 16:0...

Резултати рачункског дијела испита из КП и теоријског дијела испита из ГИ1 и ГИ2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

езултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 09.09.2021. године су: Лазар Ђајић, 39/12 - 26 (седам) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 09.09.2021. године су: Јелена...

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први октобарски термин) одржаће се у уторак 21.09. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 23.09. у 17 часова, у учионици К3.

Оглас за јавну одбрану завршног рада за II циклус , Петар Праштало

Огласна плоча

Дана 23.09.2021. године на Архитектонско-грађевинско-геодетском факултету у Бањој Луци одбрани завршног рада за II циклус приступиће кандидат:            ПЕТАР ПРАШТАЛО, судент МАСТЕР студија студијског програма Грађевинарство, рођен 01.07.1993....

ФИ_ГРФ Резултати писменог дијела испита (септембар II)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИ

Писмени испит из предмета Грађевинска физика положили су:  1) Дајана Рељић 65% Писмени испит из предмета Физика положили су:  1) Дмитар Велимир 51% Увид у радове: сутра у 09:00 h.