Навигација

Новости

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података су: Исидора Кнежевић, 02МГЕО/22 - 4,5 (десет) Владан Јанковић, 01МГЕО - 3,5 (осам) Милица остојић, 04МГЕО - 3 (седам) Милица Боснић, 06МГЕО - 1,5 (пет)...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Визуелизација геопросторних података / МА

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 су: Антонио Јурчевић, 21/20 - 3 (седам) - други колоквијум Александра Вокић, 29/21 - 2,5 (шест) - први колоквијум Резултати писменог дијела испита из предмета Визуелизација геоп...

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први јануарски термин) одржаће се у уторак 24.01. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у петак 03.02. у 17 часова, у учионици К3.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за први јануарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 23.01.2023. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 10:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 10:00. Одбр...

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 17.01.2023. године су: Александра Вокић, 29/21 - 3,5 (осам) Марко Ђурђевић, 01/20  - 3,5 (осам) Александар Тешић, 28/21 - 3,5 (осам) Наташа Благојевић, 03/20 - 2...

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података одржаног 11.1.2023. године су: Владан Јанковић, 01/МГЕО22 - 4 (девет) Исидора Кнежевић, 02/МГЕО22 - 3 (седам) Милица Остојић, 04/МГЕО22 - 2,5 (шест) Мил...

Oбиљежавања 15. годишњице СП Геодезија

Oбиљежавања 15. годишњице СП Геодезија

АктуелностиГеодезијаНовости и обавјештења

У оквиру обиљежавања 15. годишњице СП Геодезија, дана Архитектонско-грађевинско-геодетског факултета, дана Универзитета у Бањој Луци и промоције Студијског програма Геодезије, 30. 11. 2022. године у 9.00 часова одржано је предавање у Средњој грађевинск...

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (децембарски апсолвентски рок) одржаће се у четвртак 22.12. у 17 часова, у Кампусу. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у уторак 27.12. у 17 часова.

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2 одржаног 02.12.2022. године

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2 одржаног 02.12.2022. године су: Александар Тешић, 28/21 - 4 (девет) Марко Ђурђевић, 01/20 - 4 (девет) Наташа Благојевић, 03/20 - 3 (седам) Антонио Јурчевић, 21/20 - 2,5 (ше...

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:  КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МА

 

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 

 

Други циклус студија Геодезије. Новембарски апсолвентски рок

Усмени испит из предмета: Катастар непокретности 3 одржаће се  07.12.2022. године у 17 часова, сала K4.

 

 

Предавање Владимира Јовановића, дипл. геод. инж. „Геодетски инжењер у модерној геодезији“.

Предавање Владимира Јовановића, дипл. геод. инж. „Геодетски инжењер у модерној геодезији“.

АктуелностиГеодезијаНовости и обавјештењаГостујућа предавања

У оквиру обиљежавања 15. годишњице СП Геодезија, дана Архитектонско-грађевинско-геодеског факултета, дана Универзитета у Бањој Луци и промоције Студијског програма Геодезије, 22.11.2022. године у 12.00 часова одржано је предавање Владимира Јовановића, ...

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (новембарски апсолвентски рок) одржаће се у петак 25.11. у 09 часова, у просторијама Кампуса. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у суботу 26.11. у 09 часова.

Термин усменог код проф. Говедарице за октобарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 28.10.2022. године од 11:00.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за други октобарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и писмени дијелови испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података, Картографија 2 и Картографске пројекције одржаће се 22.10.2022. године од 12;00.

ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени дио испита из предмета ИГ2 и ИГ3 биће одржан у понедјељак 24.10. Вријеме почетка испита ће бити заказано по објављивању распореда наставе гостујућих професора.