Навигација

Новости

Усмени дио испита код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података, одржаће се 10.07.2021. године од 12:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 30.6.2021. године су: Јелена Лаловић, 15/18 - 4,2 (пет) Јелена Колорогић, 08/08 - 4 (пет) Немања Брборовић, 21/17 - 0 (пет) Резултати писменог дијела испита из предм...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података, одржаће се 25.6.2021. године од 12:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 су: Дмитар Велимир, 19/19 - 3,5 (осам) Хелена Петровић, 15/17 - 2,5 (шест) Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 2 су: Исидора Кнежевић, 05/16 - ...

Термин писменог дијела испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС. ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 14.06.2021. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 9:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 10:00...

Резултати 2. теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати 2. теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1, одржаног 9.6.2021. године: Милош Велимир, 13/19 - 4 (осам) Петар Малешевић, 01/19 - 3 (седам) Александра Вокић, 03/19 - 2,5 (шест) Сара Лукић, 13/17 - 2,5 (шест) Дмитар Вел...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - априлски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 10.05.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 10.5....

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1 су: Сара Лукић, 13/17 - 5 (десет) Петар Малешевић, 01/19 - 5 (десет) Милош Велемир, 13/19 - 3,5 (осам) Дмитар Велемир, 19/19 - 3 (седам) Александра Вокић, 03/19 - 3 (седа...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - априлски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 07.05.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 07.5....

Термин усменог дијела испита из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП за други јануарско - фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 5.3.2021. године од 12:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за други фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 26.02.2021. године су: Душко Зелић, 07/17 - 23 (шест) Арсеније Вујасиновић - 3 (пет) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 26.02.2021. године су: Јована...

Термин усменог дијела испита из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 5.3.2021. године од 11:00.

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 26.2.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 26...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 26.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаћ...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 за Јануарски испитни рок - I термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 11.01.2021. године су: Адријана Тошић, 12/17 - 7 (седам) Николина Душанић, 22/16 - 5,5 (шест) Милица Остојић, 24/16 - 4,3 (пет) Тодор Пухало, 21/16 - 3 (пет) Исидора Кнежевић, 05/16 ...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 11.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаће се...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 у другом октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 19.10.2020. године су: Милош Тадић, 02/18 - 6 (седам) Дејан Смиљић, 45/11 - 5 (шест) Стефан Трнинић, 26/16 - 4,2 (пет) Душко Зелић, 07/17 - 3,3 (пет)  

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 19.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 19.1...