Навигација

Новости

Усмени дио испита код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 5.10.2022. године од 15:00.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за октобарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 04.10.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:00. Одбр...

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за други септембарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 15.09.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:00. Одбр...

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за септембарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 30.08.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:00. Одбр...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за јулски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 су: Антонио Јурчевић, 2.5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 су: Рамајана Радосавац, 05/18 - 7 (осам) Дијана Рачић - 6.5 (седам) Мијо М...

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за јулски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 27.06.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 08:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 08:00. Одбр...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1: Александра Вокић, 29/21 - 3,5 (осам), први колоквијум Наташа Блогојевић, 03/20 - 3 (седам), други колоквијум Антонио Јурчевић, 21/20 - 2,5 (шест), први колоквијум Резултати испита из предмет...

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за јунски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 13.06.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 08:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 08:00. Одбр...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 5.5.2022. године су: Немања Кантар, 33/21 - 6 (седам) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 5.5.2022. године су: Татјана Маличевић, 08/19 - 8 (девет) Јелена Ко...

Усмени испити код професора Говедарице за априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита за априлски испитни рок из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 12.5.2022. године од 10 часова.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК и ГИСХП за априлски рок

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 05.05.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:0...

Термин усменог код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 25.2.2022. године од 17:00. 

Усмени дио испита код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 09.02.2022. године од 13:00.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за други фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 07.02.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 09:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 09:0...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2 за први јануарско - фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 24.1.2022. године су: Милош Велемир, 13/19 - 2,5 (други колоквијум - шест) Јелена Лаловић, 15/18 - 4 (пет)

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП и СиУПК за први јануарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 24.01.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 09:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 09:0...

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 11.1.2022. године су: Петар Малешевић, 01/19 - 3,5 (осам) Сара Лукић, 13/17 - 3 (седам) Дмитар Велимир, 19/19 - 2,75 (шест)

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 01.12.2021. године су: Петар Малешевић, 01/19 - 3,5 (осам) Милош Велемир, 10/19 - 3 (седам) Сара Лукић, 13/17 - 3 (седам) Дмитар Велемир, 19/19 - 2,5 (шест)

Термин децембарског апсолвентског испита из предмета ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и писмени дио испита за децембарски апсолвентски испитни рок одржаће се 14.12.2021. године од 12:00. Усмени дио испита одржаће се од 14:00.