Навигација

Новости

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - априлски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 10.05.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 10.5....

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - априлски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 07.05.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 07.5....

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета картографске пројекције одржаног 24.04.2021. године

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета картографске пројекције одржаног 24.04.2021. године су: Владан Јанковић, 03/18 - 20 (десет) Сара Лукић, 13/17 - 20 (десет) Бојан Кравић, 05/17 - 17 (девет) Давид Шкорић, 04/18 - 11 (шест) ...

Усмени испит код професора Секуловића - јан II

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени испит из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и репродукција планова и карата биће одржани у петак, 12.03., од 11:15. Усмени испит из Мултимедијалне картографије биће одржаб у петак, 12.03., од 16:15.

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за други фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 26.02.2021. године су: Душко Зелић, 07/17 - 23 (шест) Арсеније Вујасиновић - 3 (пет) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 26.02.2021. године су: Јована...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 26.2.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 26...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 26.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаћ...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 11.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаће се...

Усмени испит код професора Секуловића - октобар II

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 23.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 19.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 19.1...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 19.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 19.10.2020. године од 16...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Картографске пројекције за Октобарски испитни рок - I термин

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 06.10.2020. године су: Милица Остојић, 24/16 - 5 (шест) Борис Макивић, 17/16 - 5 (шест) Душко Зелић, 07/17 - 2,5 (пет) Стефан Трнинић, 26/16 - 1,5 (пет) Резултати испита из предме...

Усмени испит код професора Секуловића - октобар I

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 09.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 06.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 06.10.2020. године од 16...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 06.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 06.1...

Усмени испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Kaртографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, и Састављање и умножавање планова и карата одржаће се у петак 25.09.2020. године од 9 часова.

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за Септембарски испитни рок - II термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 21.09.2020. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 5,5 (шест) Стефан Бабић, 13/16 - 5 (шест) Милица Остојић, 24/16 - 4,3 (пет) Борис Макивић, 17/16 - 3,7 (пет) Резултати испита из пред...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за септембарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 21.9.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 21.9....

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у септембарском року (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 21.9.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 21.9.2020. године од 16 ч...

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија код проф. Секуловића, одржаће се 12.09.2020. године од 11:00.

Резултати писменог дијела испита и одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати одбране елабората из предмета Геоинформатика 1 су: Милица Остојић, 24/16 - 18 бодова Ива Матошевић, 20/16 - 16 бодова Стефан Трнинић, 26/16 - 15,5 бодова Гордана Гогић, 02/16 - 15 бодова Душко Зелић, 07/17 - 15 бодова Никола З...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за септембарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 08.9.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 08.9....

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у септембарском року (I термин)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 08.9.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 08.9.2020. године од 16 ч...

Резултати рачунског дијела испита и одбрана елабората из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције су: Николина Душанић, 23/16 - 25 бодова (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 24 бодова (седам) Милица Боснић, 10/15 - 16 бодова (пет) Никола Пекић, 09/16 - 3 бода (пет)