Навигација

Новости

Усмени испит код професора Секуловића - септембар I

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени испит из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и репродукција планова и карата биће одржани у петак, 27.08., од 09:00.

Tеоријски испит код професора Секуловића - јун 2

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата биће одржан у петак 02.07. са почетком у 09:00 часова.

K1, K2 - ЈУН I термин одбране елабората и рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 биће одржан 16.06. од 13 часова. Одбрана елабората из Картографије 1 и Картографије 2 одржаће се 16.06. од 13:30.

Усмени испит код професора Секуловића - јан II

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени испит из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и репродукција планова и карата биће одржани у петак, 12.03., од 11:15. Усмени испит из Мултимедијалне картографије биће одржаб у петак, 12.03., од 16:15.

Усмени испит код професора Секуловића - октобар II

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 23.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Усмени испит код професора Секуловића - октобар I

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Усмени дио испита из предмета: Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се у петак 09.10.2020. са почетком у 9 часова. 

Усмени испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Kaртографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, и Састављање и умножавање планова и карата одржаће се у петак 25.09.2020. године од 9 часова.

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Теоријски дио испита из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија код проф. Секуловића, одржаће се 12.09.2020. године од 11:00.

K1, K2, СУПК - резултати теоријског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Резултати испита налазе се у Прилогу. За евентуалне примједбе на број бодова јавити се професору на e-mail или 24.07. на испитном року.

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Владан Јанковић 47 бодова Јована Грубир 26.5 бодова Рамајана Радосавац 39.5 бодова Наташа Радмиловић 42 бодова Милош Тадић 26 бодова Мијо Марић 5.5 бодова Давид Шкорић 8 бодова Бојан Кравић 0 бодова Испит су положили студенти ко...

Резултати првог теоријског колоквијума К1, СиУПК одржаног 19.06.

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Састављање и умножавање планова и карата - СУПК

Резултати првог тероијског колоквијума из Картографије 1: 1 Милош Синиша Тадић 02/18 20 2 Владан Васкрсија Јанковић 03/18 20 3 Рамајана Дарко Радосавац 05/18 20 4 ...

Tеоријски испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски испит код професора Секуловића (Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата) биће одржани  19.06. у 13 часова. 

Одбрана елабората и рачунски дио испита из К1 и К2

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Рачунски дио испита из Картографије 1 одржаће се у  понедељак 03.02. од 12 часова. Одбрана елабората из предмета Картографија 2 одржаће се у понедељак од 12 часова. Крајњи рок за предају елабората је понедељак 03.02. у 8 часова  

K1 - резултати рачунског дијела испита OKT1

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1, одржаног 07.10.2019., су: Адријана Тошић 12 бодова, Јована Радешић 12 бодова,  Дарко Ђурђевић 22 бода, Јована Грубор 8 бодова.   Увид у радове је у петак, 11.10., од 10 часова.