Novosti
GA, GRM - termini ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetska astronomija - GAGeodetske referentne mreže - GRMIspit iz Geodetske astronomije (majski apsolventski rok) održaće se u srijedu 25.05. u 10 časova, učionica K3 ili DIF. Ispit iz Geodetskih referentnih mreža održaće se u četvrtak 26.05. u 18 časova, u učionici K3.
Asolventski rok iz predmeta Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostornih podataka
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISVizuelizacija geoprostornih podataka / MAAsolventski rok iz predmeta Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostornih podataka, održaće se 25.5.2022. godine od 15:00.
FG, TG - termini ispita
Oglasna pločaGeodezijaFizička geodezija - FGTeorijska geodezija - TGIspiti iz Fizičke i Teorijske geodezije (majski apsolventski rok) održaće se u utorak 07.06. O tačnim terminima ovih i ostalih ispita, studenti će biti naknadno obaviješteni.
Rezultati prvog teorijskog kolokvijuma iz predmeta Geoinformatika 1
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Rezultati prvog teorijskog kolokvijuma iz predmeta Geoinformatika 1 održanog 13.5.2022. godine su: Marko Đurđević, 01/20 - 4,75 (deset) Nataša Blagojević, 03/20 - 4,5 (devet) Tatjana Maličević, 08/19 - 4,5 (devet)
FG, TG - promjena termina ispita
Oglasna pločaGeodezijaFizička geodezija - FGTeorijska geodezija - TGIspiti iz Teorijske i Fizičke geodezije održaće se u subotu 14.05. u 09 časova, umjesto u 10 kako je prethodno planirano. Učionica je K2.
TSP, rezultati ispita
Oglasna pločaGeodezijaTeorija satelitskog pozicioniranja - TSPU prilogu su rezultati ispita iz Teorije satelitskog pozicioniranja, održanog 10.05.2022.
Rezultati pismenog dijela ispita iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2 i Kartografske projekcije za aprilski ispitni rok
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Rezultati ispita iz predmeta Geoinformatika 1, održanog 5.5.2022. godine su: Nemanja Kantar, 33/21 - 6 (sedam) Rezultati ispita iz predmeta Geoinformatika 2, održanog 5.5.2022. godine su: Tatjana Maličević, 08/19 - 8 (devet) Jelena Ko...
Usmeni ispiti kod profesora Govedarice za aprilski ispitni rok
Oglasna pločaGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISVizuelizacija geoprostornih podataka / MAUsmeni dio ispita za aprilski ispitni rok iz predmeta Geoinformatika 1, Geoinformatika 2, Geoinformacioni sistemi i Vizuelizacija geoprostornih podataka održaće se 12.5.2022. godine od 10 časova.
USMENI ISPIT IZ PREDMETA: KATASTAR NEPOKRETNOSTI 3 I PROJEKTOVANJE U PREMJERU I KATASTRU
Oglasna pločaGeodezijaKatastar nepokretnosti 3 / MAProjektovanje u premjeru i katastru / MAUSMENI ISPIT IZ PREDMETA: KATASTAR NEPOKRETNOSTI 3 I PROJEKTOVANJE U PREMJERU I KATASTRU Drugi ciklus studija Geodezije. Aprilski rok Usmeni ispit iz predmeta: Katastar nepokretnosti 3 i Projektovanje u premjeru i katastru održaće se 12....
TSP, FG, TG, GRM - termini ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetske referentne mreže - GRMFizička geodezija - FGTeorija satelitskog pozicioniranja - TSPTeorijska geodezija - TGIspit iz Teorije satelitskog pozicioniranja održaće se u utorak 10.05. u 15 časova, u učionici K3. Ispit iz Geodetskih referentnih mreža održaće se u petak 13.05. u 17 časova, u učionici K6. Ispiti iz Teorijske i Fizičke geodezije održaće se u subotu 14...
Matematika 2, DIR 1
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 1 - DIR1Studenti koji su položili: 1. Dragan Bućan 41 / 60 2. Ivan Anušić 39 3. Filip Rajak 37 4. Ana Arbinja 36 5. Anđela Zeljković 33 6. Nađa Kaurin 30 Uvid u radove u terminu vježbi iz DIR-a 2.
Termini usmenih ispita u aprilskom roku kod Snježane Maksimović
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaLinearna algebra i analitička geometrija - LAAGVjerovatnoća i statistika - VSDiferencijalni i integralni račun 1 - DIR1Diferencijalni i integralni račun 2 - DIR2Matematika za geodete - MGPoštovane kolege, usmeni ispiti biće održani u sljedećim terminima: 1. DIR1 i DIR2 (Matematika 2 i 3) u srijedu 11.5.2022. u 12 sati 2. VIS i MZG (Matemtika 4) u četvrtak 12.5.2022. u 10 sati 3. LAAG (Matematika 1) u četvrtak 12.5.2022....
Matematika 1 (LAAG), April 2022
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaLinearna algebra i analitička geometrija - LAAGStudenti koji su položili: 1. Ružica Račić 33/60 2. Anđela Zeljković 33/60 3. Jovana Volašević 30/60
Rezultati teorijskog dijela ispita iz GP1 i GP2
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2U prilogu su rezulatati teorijskog dijela ispita iz GP1 i GP2
USMENI ISPIT IZ PREDMETA KATASTAR NEPOKRETNOSTI 1
Oglasna pločaGeodezijaKatastar nepokretnosti 1 - KN1USMENI ISPIT IZ PREDMETA: KATASTAR NEPOKRETNOSTI 1
Prvi ciklus studija Geodezije. Aprilski rok.
Usmeni ispit iz predmeta Katastar nepokretnosti 1 održaće se 12.05.2022. godine u 10.30 časova, sala K4.
Pismeni dio ispita i odbrane elaborata iz predmeta GI1, GI2, GIS, KP, VGP, SiUPK i GISHP za aprilski rok
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaGeoinformatika 1 - GI1Geoinformatika 2 - GI2Geoinformacioni sistemi - GISGIS u hodrotehničkoj praksi - H / MAVizuelizacija geoprostornih podataka / MAOdbrane elaborata i teorijski dijelovi ispita odražće se 05.05.2022. godine u sledećim terminima: Odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 1, odražaće se od 14:00. Odbrana elaborata iz predmeta Geoinformatika 2, odražaće se od 14:0...
TSP, promjena termina ispita
Oglasna pločaGeodezijaTeorija satelitskog pozicioniranja - TSPIspit iz Teorije satelitskog pozicioniranja, umjesto 06.05, održaće se sljedeće sedmice. O tačnom terminu studenti će biti naknadno obaviješteni.
FZ_FI_Termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaArhitekturaGeodezijaFizika zgrade - FZFizika - FIUsmeni ispit iz predmeta Fizika zgrade i Fizika će se održati u četvrtak 05.05. u 09:00. Lokacija iznad Pravnog fakulteta.
GA, promjena termina ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetska astronomija - GAIspit iz Geodetske astronomije održaće se u utorak 03.05. u 14 časova, u učionici K6.
GA, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetska astronomija - GAIspit iz Geodetske astronomije (aprilski rok) održaće se u srijedu 04.05. u 10 časova, u kampusu.
Teorijski dio ispita iz GP1 i GP2
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2Teorijski dio ispita iz GP1 i GP2 biće održan 3. 5. 2022. godine u 9.00h.
Rezultati računskog dijela ispita iz GP1 i GP2
Oglasna pločaGeodezijaGeodetski premjer 1 - GP1Geodetski premjer 2 - GP2GP1 niko nije položio; GP2 Položio je: 01/19 Petar Malešević 47/50