Навигација

Новости

ТСП, ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеорија сателитског позиционирања - ТСПТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Теорије сателитског позиционирања одржаће се у уторак 10.05. у 15 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у петак 13.05. у 17 часова, у учионици К6. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у суботу 14...

Термини усмених испита у априлском року код Сњежане Максимовић

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГ

Поштоване колеге,   усмени испити биће одржани у сљедећим терминима: 1. ДИР1 и ДИР2 (Математика 2 и 3) у сриједу 11.5.2022. у 12 сати 2. ВИС и МЗГ (Матемтика 4) у четвртак 12.5.2022. у 10 сати 3. ЛААГ (Математика 1) у четвртак 12.5.2022....

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 1

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 1

 

Први циклус студија Геодезије. Априлски рок.

Усмени испит из предмета Катастар непокретности 1 одржаће се  12.05.2022. године у 10.30 часова, сала K4.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК и ГИСХП за априлски рок

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 05.05.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:0...

ГА, ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетске астрономије (априлски испитни рок) одржаће се 03. или 04. маја. Испити из Геодетских референтних мрежа, Теоријске и Физичке геодезије, одржаће се 13. и 14. маја. О тачним терминима студенти ће бити накнадно обавијештени.

Термин првог колоквијума

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Први колоквијум из Диференцијалног и интегралног рачуна 2 (Математика 3) биће одржан у сриједу 20.4.2022. у 10 часова у сали 1 (изнад Правног факултета) у термину вјежби.   Бања  Лука     17.4.2022.                                    Пред. настав...

ГА, термин испита и одбране семинарских радова

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГА

Испит из Геодетске астрономије (мартовски апсолвентски рок) одржаће се у петак 01.04. у 10 часова, у учионици К2. Одбрана семинарских радова одржаће се у четвртак 31.03. у 17 часова, у учионици К3.

ФГ, ТГ, ГРМ - промјена термина испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испити из Теоријске и Физичке геодезије (мартовски апсолвентски рок) одржаће се у петак 01.04. у 15 часова, учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у суботу 02.04. у 09 часова, у учионици К2.

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (мартовски апсолвентски рок) одржаће се у понедјељак 28.03. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у сриједу 30.03. у 17 часова, у учионици К3.

Термин усменог код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 25.2.2022. године од 17:00.