Novosti
FG, termin ispita i odbrane elaborata
Oglasna pločaGeodezijaFizička geodezija - FGIspit iz Fizičke geodezije (prvi januarsko-februarski termin) održaće se u četvrtak 22.02. u 09 časova, u učionici K3. Odbrana elaborata vježbi održaće se u utorak 20.02. u 15 časova, u učionici K4.
TSP, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaTeorija satelitskog pozicioniranja - TSPIspit iz Teorije satelitskog pozicioniranja (drugi januarsko-februarski termin) održaće se u srijedu 21.02. u 16 časova, u učionici K3.
SG, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaSatelitska geodezija - SGIspit iz Satelitske geodezije (drugi januarsko-februarski termin) održaće se u petak 16.02. u 16:30 časova, u učionici K4.
TG, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaTeorijska geodezija - TGIspit iz Teorijske geodezije (prvi januarsko-februarski termin) održaće se u ponedjeljak 19.02. u 09 časova, u učionici K5.
GA, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaGeodetska astronomija - GAIspit iz Geodetske astronomije (drugi januarsko-februarski termin) održaće se u četvrtak 22.02. u 09 časova, u učionici K3.
DAK i MKE - termin usmenog ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKMetod konačnih elemenata - MKEUsmeni ispit u okviru prvog termina januarsko-februarskog ispitnog roka iz predmeta Metod konačnih elemenata i Dinamička analiza konstrukcija će se održati u petak (16.2.) u 10:00 časova u kampusu.
MPGNSS, termin ispita
Oglasna pločaGeodezijaMetode pozicioniranja globalnim navigacionim satelitskim sistemima / MAIspit iz Metoda pozicioniranja GNSS (drugi januarsko-februarski termin) održaće se u petak 16.02. u 16:30 časova, u učionici K4.
DIR 2, Jan 1
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 2 - DIR2Studenti koji su položili: 1. Miloš Tutnjević 60 Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 12.12. u 10.00h. Usmeni ispit će biti održan krajem februara. Tačan termin usmenog ispita će biti određen naknadno.
DIR 1, Jan 1
Oglasna pločaGrađevinarstvoGeodezijaDiferencijalni i integralni račun 1 - DIR1Studenti koji su položili: 1. Vladimir Smiljanić 75 2. Nikolina Dušanić 50 Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 12.12. u 10.00h. Usmeni ispit će biti održan krajem februara. Tačan termin usmenog ispita će biti određen naknadno.
Mehanika tla i Fundiranje - usmeni dio ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoUsmeni dio ispita iz predmeta Mehanika tla za studente koji su položili kolokvijum i pismeni dio ispita biće održan u četvrtak 15.02.2018. godine u 10 časova, sala broj 2 AGGF. U istom terminu biće održan usmeni dio ispita za studente koji su položi...
AP10/AUP2_uputstvo za katalog VAŽNO!
Oglasna pločaArhitekturaArhitektonsko projektovanje 10 - AP10Arhitektura unutrašnjih prostora 2 - AUP2Dragi studenti, detaljnije uputstvo za katalog u fajlovima .doc i .pdf na linku : https://drive.google.com/drive/folders/1Foge0qaeibr9E12Jy1M7uQ_hFfyTZO6t Lijep pozdrav!
Konsultacije kod Dijane Majstorović
Oglasna pločaGrađevinarstvoKonsultacije kod Dijane Majstorović sljedeće sedmice održaće se u ponedeljak od 13:30-15:00 i i srijedu od 10-12:00 na aggf-u.
GS, DSS, PŽ, PP- predaja elaborata
Oglasna pločaGrađevinarstvoGradske saobraćajnice (s) - GSProjektovanje puteva - PPProjektovanje željeznica - PŽDonji stroj saobraćajnica - DSSPredaje elaborata biće održane na lokaciji iznad Pravnog fakulteta u sledećim terminima: GS: 13.02.2018. u 11:00 časova DSS: 13.02.2018. u 12:00 časova (istovremeno i termin ispita) PŽ: 14.02.2018. u 11:00 časova PP: 20.02.2018. u 10:00 čas...
FG, obavještenje
Oglasna pločaGeodezijaFizička geodezija - FGIspitna pitanja i materijal za ispit iz Fizičke geodezije dostavljeni su studentima četvrte godine (predstavnik Zoran Kokeza), a mogu se preuzeti i u kabinetu K6. Ispit iz Fizičke geodezije (drugi januarsko-februarski termin) neće se održati 22.02.2018. ...
TG, obavještenje
Oglasna pločaGeodezijaTeorijska geodezija - TGIspitna pitanja i materijal za ispit iz Teorijske geodezije dostavljeni su studentima četvrte godine (predstavnik Zoran Kokeza), a mogu se preuzeti i u kabinetu K6. Ispit iz Teorijske geodezije (drugi januarsko-februarski termin) neće se održati 19.02.20...
Konačna evidencija Kartografija 2
Oglasna pločaGeodezijaKartografija 2 - K2U prilogu se nalazi konačna evidencija iz predmeta Kartografija 2.
MOM 09-02-18-rezultati pismenog dela ispita
Oglasna pločaArhitekturaMehanika i otpornost materijala - MOMRezultati pismenog dela ispita iz MOM 09-02-18 nalaze se u priloženom dokumentu
KI1 - Rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 1 - KI1Pismeni ispit iz Konstrukterskog inženjerstva 1, održan 8.2., položili su: Milan Mitrović 51% Završni dio ispita održaće se 16.2. (petak) sa početkom u 11:00 na aggf-u.
OM1 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoOtpornost materijala 1 - OM1Pismeni ispit iz Otpornosti materijala 1, održan 9.2., položili su: Anica Milanović 90% Završni dio ispita održaće se 16.2. (petak) sa početkom u 9:00 na aggf-u.
SK1, SK2, TK1, TK2 - rezultati pismenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Statika konstrukcija 2 - SK2Pismeni ispit iz statika konstrukcija, održan 8.2., položili su: SK1: Vid Đekić 88% Danka Popadić 80% Dušanka Lazendić 65% Mladen Ćeranić 60% Draženka Radić 51% SK2: ... Završni dio ispit...
Upis ocjena iz predmeta K1, K2, KP i SiUPK
Oglasna pločaGeodezijaKartografija 1 - K1Kartografija 2 - K2Kartografske projekcije - KPUpis ocjena iz predmeta Kartografija 1, Kartografija 2, Kartografske projekcije i Sastavljanje i umnožavanje planova i karata je 10.2.2018. godine od 9:30.