Новости
Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати писменог испита
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИУ прилогу се налазе резултати писменог испита из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде. За увид у радове, јавити се на мејл: aleksandar.jankovic@aggf.unibl.org
ТСП, резултати испита
Огласна плочаГеодезијаТеорија сателитског позиционирања - ТСПУ прилогу су резултати испита из Теорије сателитског позиционирања, одржаног 29.06.2017.
Резултати испита Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Визуелизација геопросторних података одржаног 29.06.2017. године
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Визуелизација геопросторних података / МАРезултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 одржаног 29.06.2017. године налазе се у прилогу. Визуелизацију геопросторних података положио је Александар Гвоздаревић 7,83 бода оцјена 8.
Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Писмени испит, обавјештење
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИПисмени испит из Физике, Физике зграде и Грађевинске физике заказан за петак (30.06.) ће се одржати према следећим терминима: - са почетком у 13:00 часова (Грађевинска физика) - са почетком у 13:45 часова (Физика) - са почетком у 14:30 часова ...
Усмени испит код проф. Владичића
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Усмени испит код проф. Владичића ће се одржати 01.07. са почетком у 10.00h изнад Правног факултета.
РИ3 - рачунски дио испита
Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 3 - РИ3Рачунски дио испита из предмета Рачун изравнања 3 одржаће се у уторак (4.јул) са почетком у 09.00 часова.
РИ1, РИ2 - рачунски дио испита
Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 2 - РИ2Рачунски дио испита из предмета Рачун изравнања 1 и 2 одржаће се у четвртак (29.јун) са почетком у 10.00 часова.
КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК - термин усменог испита
Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Комасација - КОМПроцјена вриједности непокретности - ПВНУређење земљишне територије - УЗТКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МАУсмени дио испита из предмета КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК биће одржани 04.07.2017. (уторак) према сљедећем распореду: Гeo2 Катастар непокретности 1 КН1 09 h К4 Гeo3 Уређење земљишне територије УЗТ 09 h К...
ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Усмени (теоријски) дио испита из предмета ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржан 30.06. (петак) са почетком у 12:00 часова.
Иг1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског дијела испита
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3ИГ1 Тања Ђукић 26/50 остали кандидати нису положили ИГ2 Дејана Недић 20/25 остали кандидати нису положили ИГ3 нико од кандидата није положио
Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин консултација 1
Огласна плочаАрхитектураГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИКонсултације из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде у вези предстојећег писменог ће се одржати у четвртак (29.06.) у 11:30 часова.
СГ, резултати испита
Огласна плочаГеодезијаСателитска геодезија - СГУ прилогу су резултати испита из Сателитске геодезије, одржаног 27.06.2017.
Koначне евиденције из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције
Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КПKoначне евиденције из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције налазе се у прилогу.
ГРМ, термин одбране елабората
Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМОдбрана елабората вјежби из Геодетских референтних мрежа (други јунско-јулски термин) одржаће се у четвртак 29.06. у 14 часова, у учионици К4.
Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције
Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КПРачунски дио испита из предмета Картографија 1 је 29.06.2017. године од 12:00. Рачунски дио испита из предмета Картографске пројекције је 29.06.2017. године од 10:15.
Геодетска метрологија - термин рачунског дијела испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетска метрологија - ГМРачунски дио испита из предмета Геодетска метрологија одржаће се у уторак (27. јун) са почетком у 09.00 часова.
Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Визуелизација геопросторних података је 29.06.2017. године од 09:00.
Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3
Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 10.00 часова.
Термин одбране елабората
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МАМултимедијална картографија / МАОдбрана елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, Састављање и умножавање планова и карата и Мултимедијална картографија је 30.06.2017. године од 10:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформат...
Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМУсмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 09.00 часова.
ГМ, ГП3 - усмени дио испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМУсмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у сриједу (28. јун) са почетком у 09.00 часова.
Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) -Термин усменог
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИУсмени из Физике зграде, Грађевинске физике и Физике ће се одржати у сриједу (18.06.) према следећим терминима: – 10:00 (Грађевинска физика) - 11:00 (Физика) - 12:00 (Физика зграде)
Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) – Термин консултација код проф. Биљане Антуновић
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИКонсултације код проф. Биљане Антуновић ће се одржати у понедељак (26.06.) од 10:00 до 12:00 часова на АГГФ-у (изнад Правног факултета). Усмени је планиран за сриједу, а тачан термин полагања ће се знати у следећем обавјештењу.