Навигација

Новости

Математика 2 (ДИР1), Математика 3 (ДИР2), Јан 1, 2022

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Матамтика 2 (ДИР1):  Нико није положио. Математика 3 (ДИР2): 1. Ружица Марић 75 2. Зорана Гроздић 72 3. Ивана Душанић 70 4. Анђела Вујић 65 5. Дејана Достанић 50

ГА, термин испита и одбране семинарских радова

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГА

Испит из Геодетске астрономије (први јануарско-фебруарски термин) одржаће се у петак 04.02. у 09 часова, у учионици К2. Кандидати треба да понесу дигитроне. Одбрана семинарских радова одржаће се у четвртак 03.02. у 11 часова, у учионици К3.

ЛААГ, Математика 1, колоквијум 2, 2021/22

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

:Студенти који су положили: 1. Александра Јеремић 30 2. Доротеа Вучић 24 3. Никола Васиљевић 23 4. Дајана Вујић 22 5.Ана Арбиња 20 6. Драган Бућан 20 7. Ана Марија Стојчић 20 8. Зоран Нежић 20 9. Јелена Стојичић 18 10. Нађ...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2 за први јануарско - фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 24.1.2022. године су: Милош Велемир, 13/19 - 2,5 (други колоквијум - шест) Јелена Лаловић, 15/18 - 4 (пет)

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП и СиУПК за први јануарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 24.01.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 09:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 09:0...

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први јануарски термин) одржаће се у уторак 25.01. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 27.01. у 17 часова, у учионици К3.

ИГ2 и ИГ3 - резултати усменог испита (апс децембар2021)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Теодора Ђукановић 26/13   5 2. Арсеније Вујасиновић 10/10 5 Нису одговорили тачно на прво питање. ИГ3 1. Никола Пекић 9/16   7 2. Милица Боснић 10/19 6 3. Стефан Азарић 4/16  7

Резултати поновљеног колоквијума из Линеарне алгебре и аналитичке геометрије (Математика 1)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Резултати поновљеног колоквијума из Математике 1 су: 1. 01/21 Вујић Дајана 15 2. 20/21 Анушић Иван 15 3. 02/21 Кукавица Хелена 15 4. 03/21 Јанковић Вања 17 5. 18/21 Петровић Божана 18   Резултати поновљеног колоквијума из Линеарне ...

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 01.12.2021. године су: Петар Малешевић, 01/19 - 3,5 (осам) Милош Велемир, 10/19 - 3 (седам) Сара Лукић, 13/17 - 3 (седам) Дмитар Велемир, 19/19 - 2,5 (шест)

Термин децембарског апсолвентског испита из предмета ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и писмени дио испита за децембарски апсолвентски испитни рок одржаће се 14.12.2021. године од 12:00. Усмени дио испита одржаће се од 14:00.

Промјена термина предавања Диференцијални и интегрални рачун 1 (Математика2)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Сутра (10.12.2021.) ће бити одржан час (од 9 до 11 сати ) планиран за уторак 14.12.2021. који због приватних разлога нисам у могућности држати у том термину. Колеге са геодезије тада имају наставу, али како нисам у могућности наћи заједнички терми...