Новости
ГА, ГРМ - термини испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАГеодетске референтне мреже - ГРМИспит из Геодетске астрономије (мајски апсолвентски рок) одржаће се у сриједу 25.05. у 10 часова, учионица К3 или ДИФ. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у четвртак 26.05. у 18 часова, у учионици К3.
Асолвентски рок из предмета Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МААсолвентски рок из предмета Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података, одржаће се 25.5.2022. године од 15:00.
ФГ, ТГ - термини испита
Огласна плочаГеодезијаФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГИспити из Физичке и Теоријске геодезије (мајски апсолвентски рок) одржаће се у уторак 07.06. О тачним терминима ових и осталих испита, студенти ће бити накнадно обавијештени.
Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1 одржаног 13.5.2022. године су: Марко Ђурђевић, 01/20 - 4,75 (десет) Наташа Благојевић, 03/20 - 4,5 (девет) Татјана Маличевић, 08/19 - 4,5 (девет)
ФГ, ТГ - промјена термина испита
Огласна плочаГеодезијаФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГИспити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у суботу 14.05. у 09 часова, умјесто у 10 како је претходно планирано. Учионица је К2.
ТСП, резултати испита
Огласна плочаГеодезијаТеорија сателитског позиционирања - ТСПУ прилогу су резултати испита из Теорије сателитског позиционирања, одржаног 10.05.2022.
Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за априлски испитни рок
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 5.5.2022. године су: Немања Кантар, 33/21 - 6 (седам) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 5.5.2022. године су: Татјана Маличевић, 08/19 - 8 (девет) Јелена Ко...
Усмени испити код професора Говедарице за априлски испитни рок
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МАУсмени дио испита за априлски испитни рок из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 12.5.2022. године од 10 часова.
УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ
Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МАУСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ Други циклус студија Геодезије. Априлски рок Усмени испит из предмета: Катастар непокретности 3 и Пројектовање у премјеру и катастру одржаће се 12....
ТСП, ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеорија сателитског позиционирања - ТСПТеоријска геодезија - ТГИспит из Теорије сателитског позиционирања одржаће се у уторак 10.05. у 15 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у петак 13.05. у 17 часова, у учионици К6. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у суботу 14...
Математика 2, ДИР 1
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Студенти који су положили: 1. Драган Бућан 41 / 60 2. Иван Анушић 39 3. Филип Рајак 37 4. Ана Арбиња 36 5. Анђела Зељковић 33 6. Нађа Каурин 30 Увид у радове у термину вјежби из ДИР-а 2.
Термини усмених испита у априлском року код Сњежане Максимовић
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГПоштоване колеге, усмени испити биће одржани у сљедећим терминима: 1. ДИР1 и ДИР2 (Математика 2 и 3) у сриједу 11.5.2022. у 12 сати 2. ВИС и МЗГ (Матемтика 4) у четвртак 12.5.2022. у 10 сати 3. ЛААГ (Математика 1) у четвртак 12.5.2022....
Математика 1 (ЛААГ), Април 2022
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГСтуденти који су положили: 1. Ружица Рачић 33/60 2. Анђела Зељковић 33/60 3. Јована Волашевић 30/60
Резултати теоријског дијела испита из ГП1 и ГП2
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2У прилогу су резулатати теоријског дијела испита из ГП1 и ГП2
УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 1
Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 1
Први циклус студија Геодезије. Априлски рок.
Усмени испит из предмета Катастар непокретности 1 одржаће се 12.05.2022. године у 10.30 часова, сала K4.
Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК и ГИСХП за априлски рок
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МАОдбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 05.05.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:0...
ТСП, промјена термина испита
Огласна плочаГеодезијаТеорија сателитског позиционирања - ТСПИспит из Теорије сателитског позиционирања, умјесто 06.05, одржаће се сљедеће седмице. О тачном термину студенти ће бити накнадно обавијештени.
ФЗ_ФИ_Термин усменог дијела испита
Огласна плочаАрхитектураГеодезијаФизика зграде - ФЗФизика - ФИУсмени испит из предмета Физика зграде и Физика ће се одржати у четвртак 05.05. у 09:00. Локација изнад Правног факултета.
ГА, промјена термина испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАИспит из Геодетске астрономије одржаће се у уторак 03.05. у 14 часова, у учионици К6.
ГА, термин испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАИспит из Геодетске астрономије (априлски рок) одржаће се у сриједу 04.05. у 10 часова, у кампусу.
Теоријски дио испита из ГП1 и ГП2
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2Теоријски дио испита из ГП1 и ГП2 биће одржан 3. 5. 2022. године у 9.00h.
Резултати рачунског дијела испита из ГП1 и ГП2
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2ГП1 нико није положио; ГП2 Положио је: 01/19 Петар Малешевић 47/50