Навигација

Новости

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први октобарски термин) одржаће се у уторак 21.09. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 23.09. у 17 часова, у учионици К3.

ФИ_ГРФ Резултати писменог дијела испита (септембар II)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИ

Писмени испит из предмета Грађевинска физика положили су:  1) Дајана Рељић 65% Писмени испит из предмета Физика положили су:  1) Дмитар Велимир 51% Увид у радове: сутра у 09:00 h.  

TM1, OM1, OM2 - резултати писменог дијела испита (10.9.2021.) и термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарство

Писмени дио испита из предмета Техничка механика 1 одржан 10.9. није положио нико. Тест из теоријског дијела испита ће се одржати 20.9. (понедељак) у 10 часова на АГГФ-у сала бр. 2. Студенти који желе да усмено полажу теоријски дио испита треба да с...

БКА_БК1_БК2_КИ3_Резултати писменог дијела испита_13.9.2021.

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Писмени дио испита који је одржан 14.9.2021. године, положили су:  БК2 Николина Стојчић  - 16 Ратко Паровић  - 13 Горан Васић  - 11 КИ3 Александар Кнежевић  - 13 Михајло Ћалић  - 12   За кандидате који су положили писмени дио...

Термин рачунског дијела испита_ТГМ1 и ТГМ2

Огласна плочаГеодезијаТехнике геодетских мјерења 1 - ТГМ1Технике геодетских мјерења 2 - ТГМ2

Рачунски дио испита из предмета Технике геодетских мјерења 1 и Технике геодетских мјерења 2 одржаће се у сриједу (15.09) са почетком у 9:00 часова (сала К4).

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у уторак, 14.09.2021. године у 8.30 часова у кабинету бр. 20 (локација и...

СК - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаAрхитектураСтатика конструкција - СК

Писмени дио испита из предмета Статика конструкција положили су: Ивана Пиљагић - 80%, Ана Кајтез - 78%, Јелена Микановић - 75%, Милица Антић - 51%. Термин завршног дијела испита ће бити накнадно објављен.

ИГ2 и ИГ3 - резултати усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 Хелена Кременовић 19/13   7 Исидора Кнежевић  5/16      5 не зна конструктивне елементе бране и још Слађана Станишић 15/16    5 не зна фазе радова за реализацију ОМ и још Стефан Азарић    4/16          5  не зна фазе радова за реализаци...

Вјероватноћа и статистика-резултати писменог испита септембар 2

Огласна плочаГрађевинарствоВјероватноћа и статистика - ВС

Писмени испит нико није положио. Увид у радове је у понедјељак 13.9.2021. у 9 сати у кабинету предметног наставника.   Бања Лука                                        Пред.наставник

ФЗ_ Термин усменог дијела испита ( септембар II)

Огласна плочаAрхитектураФизика зграде - ФЗ

Усмени испит из предмета Физика зграде ће се одржати у сриједу, 15.09. у 10:00 h. Локација изнад Правног факултета. Студенти који планирају на усмени испит нека се јаве предметном асистенту. 

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП, КП и СиУПК Септембар 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 09.09.2021. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 16:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 16:0...