Навигација

Новости

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета Картографија 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КП

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета Картографија 2 су: Петар Малешевић, 01/19 - 20 (десет) Дмитар Велемир, 19/19 - 20 (десет) Милош Велемир, 13/19 - 20 (десет) Јелена Лаловић, 15/18 - 15 (осам) Резултати другог рачунског...

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за јунски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 13.06.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 08:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 08:00. Одбр...

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први јунски термин) одржаће се у петак 17.06. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у петак 24.06. у 17 часова, у учионици К3.

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1 су: Марко Ђурђевић, 01/20 - 4 (девет) Александра Вокић, 29/21 - 3,5 (осам) Татјана Маличевић, 08/19 - 3,5 (осам) Антонио Јурчевић, 21/20 - 0,5 (пет)

Отворен позив за размјене унутар CEEPUS мрежа за академску 2022/23. годину

Отворен позив за размјене унутар CEEPUS мрежа за академску 2022/23. годину

АктуелностиАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаНовости и обавјештењаМеђународни пројектиСавез Студената АГГФСтудентска мобилност

У оквиру Централно-европског програма размјене за универзитетске студије (CEEPUS III) отворен је позив за пријаве студенатa и академског особљa за размјене. Рок за пријаве за зимски семестар академске 2022/2023. године је 15. јуни 2022. године, а за...

ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита - априлски и мајски апсолвентски рок

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испит из ИГ2 и ИГ3 биће одржани у сљдећим терминима: * априлски испитни рок у четвртак 02. јуна са почетком у 12:00 часова, * мајски апсолвентски рок у четвртак 09. јуна са почетком у 12:00 часова. Пријаве од априлског рока не важе за а...

ГА, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАГеодетске референтне мреже - ГРМ

Испит из Геодетске астрономије (мајски апсолвентски рок) одржаће се у сриједу 25.05. у 10 часова, учионица К3 или ДИФ. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у четвртак 26.05. у 18 часова, у учионици К3.

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 1 одржаног 13.5.2022. године су: Марко Ђурђевић, 01/20 - 4,75 (десет) Наташа Благојевић, 03/20 - 4,5 (девет) Татјана Маличевић, 08/19 - 4,5 (девет)

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 5.5.2022. године су: Немања Кантар, 33/21 - 6 (седам) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 5.5.2022. године су: Татјана Маличевић, 08/19 - 8 (девет) Јелена Ко...

Усмени испити код професора Говедарице за априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита за априлски испитни рок из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 12.5.2022. године од 10 часова.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:  КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

  УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ   Други циклус студија Геодезије. Априлски рок Усмени испит из предмета: Катастар непокретности 3 и Пројектовање у премјеру и катастру одржаће се  12....

ТСП, ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеорија сателитског позиционирања - ТСПТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Теорије сателитског позиционирања одржаће се у уторак 10.05. у 15 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у петак 13.05. у 17 часова, у учионици К6. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у суботу 14...

Термини усмених испита у априлском року код Сњежане Максимовић

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГ

Поштоване колеге,   усмени испити биће одржани у сљедећим терминима: 1. ДИР1 и ДИР2 (Математика 2 и 3) у сриједу 11.5.2022. у 12 сати 2. ВИС и МЗГ (Матемтика 4) у четвртак 12.5.2022. у 10 сати 3. ЛААГ (Математика 1) у четвртак 12.5.2022....