Навигација

Новости

Термини усмених испита у септембарском року код Сњежане Максимовић

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2Математика за геодете - МГ

Поштоване колеге, термини усмених испита за септембарски рок су: ЛААГ (Математика 1), МЗГ (Математика 4), ВИС 8.9.2022. и   22.9.2022. у 9 сати (изнад Правног факултета) ДИР1 (Математика 2), ДИР2 (Математика 3) 9.9.2022. и  23.9.2022. у 9 сати (из...

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографија 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Резултати испита су: Татјана Малићевић, 08/19 - 28 (седам) Немања Кантар, 33/21 - 26 (седам) Тијана Бурсаћ, 30/21 - 23 (шест) Марко Мирковић, 32/21 - 23 (шест) Дмитар Велимир, 19/19 - 20 (шест)

Математика 1 (ЛААГ), Математика 4 (МзГ), Вјероватноћа и Статистика, Сеп 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГМатематика за геодете - МГ

Писмени дио испита из предмета Математика 1 (ЛААГ), Математика 4 (МзГ), Вјероватноћа и Статистика се помијера и одржаће се 01.09. (четвртак) у 17h у Амфитеатру Машинског факултета.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за септембарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 30.08.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 14:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 14:00. Одбр...

ГА, ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГАГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетске астрономије (први септембарски термин) одржаће се у понедјељак 29.08. у 13 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у уторак 30.08. у 11 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије од...

ФИ_ГРФ_Термини усменог дијела испита (септембар I и II)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИ

Термини усменог дијела испита из предмета Физика и Грађевинска физика у септембарском испитном року су: 14.09 и 28.09. Сатница и распоред ће бити накнадно објављени. Локација изнад Правног факултета. 

Диференцијални и интегрални рачун 2 (Математика 3) резултати писменог дијела испита јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Писмени испит положио је 15/17 Ђурић Новица 40/60 Увид у радове је у петак 8.7.2022. у 8:45 у кабинету 20. Бања Лука   7.7.2022.                     Пред. наставник

Диференцијални и интегрални рачун 1 (Математика 2) резултати писменог дијела испита јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезија

Писмени испит одрржан 04.07.2022.  положили су:

1. 17/18 Нишевић Сања 38/60

2. 34/21 Панић Млађен 30

3. 34/20 Ступар Павле 30

4. 09/21 Стојчић Ана Марија 30

 

Увид у радове је сутра 7.7.2022. у 8:30 у кабинету 20.

Кукавица Милош и Пухача Милош су дисквалификовани са испита због преписивања.

 

Бања  Лука                 06.07.2022.       Пред. наставник

ГРФ_ФИ Резултати писменог дијела испита (II термин)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИ

Писмени дио испита из предмета Физика положили су:  1. Марко Мирковић 58% Писмени дио испита из предмета Грађевинска физика нико није положио.  Увид у радове: петак у 9 h. Локација изнад Правног факултета, 

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испити из Теоријске и Физичке геодезије (други јунско-јулски термин) одржаће се у уторак 12.07 у 11 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у сриједу 13.07. у 11 часова, у учионици К3.