Новости
Усмени дио испита из предмета МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ
Огласна плочаГрађевинарствоУсмени дио испита из предмета МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ одржаће се у уторак(02.10.201.) у просторијама Факултета (Булевар Војводе Степе Степановића 77/3), са почетком у 9 часова.
КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА, ТРЕЋИ УПИСНИ РОК
Огласна плочаУПИС 2018/2019Коначна ранг листа резултата трећег уписног рока: СП Архитектура и урбанизам, 2. циклус (суфинансирање) СП Грађевинарство, 2. циклус (буџет) СП Геодезија, 2. циклус (суфинансирање)
Полагање испита из АП3 и АП4
Огласна плочаАрхитектураАрхитектонско пројектовање 4 - АП4Архитектонско пројектовање 3 - АП3У термину у четвртак студентима ће бити омогућено да полажу испите из АП3 и АП4, један за другим. Студенти који се одлуче да искористе ту могућност, треба да дођу 12h.
ИГ2 и ИГ3 - резултати и термин усменог испита
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Rezultati usmenog su: IG2 Vukasin Majkic 36/12 9 IG3 Slavenko Jovic 29/10 8 Miroslav Vujasinovic 27/14 7. Усмени дио испита за други термин биће одржан 27.09.2018. (сутра) са почетком у 11:00 часова.
ГП1, ГП2 - упис оцјена
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2Упис оцјена из предмета Геодетски премјер 1 и Геодетски премјер 2 је у четвртак (27. септембар) у 10.00 часова.
Консултације код асистента Наташе Поповић-Милетић
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоКонсултације код асистента Наташе Поповић-Милетић ће се одржати у петак 28. септембра од 10 до 12 сати у билблиотеци АГГФ
ВИМ2_резултати испита СЕП I
Огласна плочаАрхитектураВизуелизација и моделовање 2 - ВИМ2Резултати испита СЕП II
ВИМ1_резултати испита СЕП II
Огласна плочаАрхитектураВизуелизација и моделовање 1 - ВИМ1Резултати испита СЕП II Упис оцјена у четвртак 27.09.2018 у 11 часова у кабинету проф. Бабића
БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_октобар
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1Одбрана елабората из групе предмета Бетонке конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту у октобарском испитном року, одржаће се у петак, 28.09.2018. са почетком у 9 часова, канцеларија бр. 11.
На одбрану обавезно понијети елаборат!
Студенти који планирају приступити одбрани треба да се пријаве предметном асистенту на мејл: radovan.vukomanovic@aggf.unibl.org
Упис оцјена из предмета РУА1, РУА2 и РУА3
Огласна плочаАрхитектураРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Рачунари у архитектури 3 - РУА3Упис оцјена из предмета Рачунари у архитектури 1,2 и 3 је у сриједу 26.9.2018, у 10:30h, кабинет 20.
Одбрана годишњих задатака из ТМ1 и СК
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоСтатика конструкција - СКТехничка механика 1 - ТМ1Одбрана годишњих задатака из ТМ1 и СК може се обавити у следећим терминима
Уторак 25.09. од 9-14
Среда 26.09. од 9-12
Четвртак 27.09 од 9-14
ПНГ, термин испита
Огласна плочаГеодезијаПрактична настава из геодезије - ПНГОдбрана елабората Практичне наставе из геодезије одржаће се у четвртак 27.09. у 11 часова, у учионици К3.
ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА - резултати 2. септ испита
Огласна плочаАрхитектураОрганизација и извођење радова - ОИРРезултати 2. септембарског испита из предмета ОРГАНИЗАЦИЈА И ИЗВОЂЕЊЕ РАДОВА се налазе у прилогу.
Путеви- предаја елабората
Огласна плочаГрађевинарствоПутеви - ПУТПредаја елабората из предмета Путеви биће одржана 25.09.2018. у 11:00 часова на АГГФ-у.
АП3 - резултати испита, септембар 1
Огласна плочаАрхитектураАрхитектонско пројектовање 3 - АП3Архитектонско пројектовање 3, резулати испита Септембарски испитни рок, први термин Јунгић Маријана Испит 7 Бук 7 Закључна 8 (76,5 бо...
ООГР и УПУГ - резултати испита
Огласна плочаГеодезијаOOGR: 1. Nemanja Štrbac 7 (sedam) 2. Đorđe Miljković 7 (sedam) UPUG 1. Nataša Gajić 8 (osam)
АУП1, Резултати септембарског испитног рока, 2. термин
Огласна плочаАрхитектураАрхитектура унутрашњих простора 1 - АУП1Резултате имате у прилогу. Студенти који су положили испит могу кориговати коначну оцјену за максимално 10 поена пишући есеј на тему Искуство унутрашњег простора. Есеј се предаје 5 дана након испита, односно 28.9.2018. до 23:59 на мејл maja.djilas@a...
K1 - резултати сеп 2
Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Резултати рачунског дијела испита из Картографије 1 Гордана Гогић 02/16 16 бодова Никола Звијерац 20/15 15 бодова Испит су положили студенти који су остварили 20 и више бодова.
ТСП, резултати испита
Огласна плочаГеодезијаТеорија сателитског позиционирања - ТСПУ прилогу су резултати испита из Теорије сателитског позиционирања, одржаног 20.09.2018.
Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3_сеп2_2018
Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2Усмени испит из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетске метрологије и Геодетског премјера 3 одржаће се у петак 28.09. са почетком у 8:30 часова.