Новости
ОМ2 - резултати писменог дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 2 - ОМ2Писмени дио испита положила је Вања Баиловић - условно.
ДАК - резултати писменог дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКПисмени дио испита није нико положио.
Резултати испита Савремена, Нови и Стари вијек / ИАН3 и ИАН4
Огласна плочаАрхитектураИсторија архитектуре и насеља 3 - ИАН3Историја архитектуре и насеља 4 - ИАН4Архитектура и умјетност Старог вијека - ОА19АУСВ Архитектура и умјетност Новог вијека - ОА19АУНВАрхитектура и умјетност Савременог доба - ОА19АУСДУ наставку су резлтати одржани испита.
МИКРО ЕКО КУЋА 2023: студенти АГГФ-а освојили ДРУГУ НАГРАДУ
АктуелностиНовости и обавјештењаКонкурсиСтуденти АГГФ-а, Александар Марић, Немања Петковић, Исидора Комљеновић и Анастасија Шаренац, су освојили ДРУГУ НАГРАДУ на међународном архитектонском конкурсу МИКРО ЕКО КУЋА 2023. Објава резултата и додјела награда одржана је на свечаном отварању 6...
ТМ2 - термин писменог испита
Огласна плочаГрађевинарствоПисмени испит из предмета Техничка механика 2 у оквиру октобарског испитног рока (2. термин) одржаће се у сриједу 11.10. са почетком у 9:00 часова на АГГФ-у (локација изнад правног факултета).
ОМ1, ОМ2 - завршни дио испита
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 1 - ОМ1Отпорност материјала 2 - ОМ2Завршни дио испита ће се одржати у четвртак (12.10.) у 9 часова у кампусу.
Консултације код Дијане Мајсторовић Татар
Огласна плочаГрађевинарствоОдржаће се у сриједу од 11-12:00 на локацији изнад правног факултета.
Резултати завршног испита од 6. 10. 2023.
ГрађевинарствоТехничка механика 2 - ТМ2Завршни испит одржан 6.10. 2023. задовољили 1. Ђукић Лука, оцјена 6 2. Нежић Зоран, оцјена 6
Архитектура, Нацртна геометрија, прва вјежба
Огласна плочаАрхитектураНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦДраги студенти, У прилогу је датотека коју требате одштампати на А3 формат папира и коју требате донијети у понедјељак на вјежбе из нацртне геометрије. Обавезно нагласите да треба бити actual size подешено када будете штампали. Видимо се на в...
Математика у архитектури 1 и 2 - усмени - ИЗМЈЕНА ТЕРМИНА
Огласна плочаАрхитектураМатематика у архитектури 1 - МУА1Математика у архитектури 2 - МУА2ИЗМЈЕНА ТЕРМИНА УСМЕНОГ ИСПИТА
Усмени дио испита, октобарски рок, одржаће се у петак 13.10.2023. у новој згради АГГФ-а, у Кампусу (а не у сриједу као што је првобитно заказано) и то по сљедећем распореду:
МУА 1 - у 10 часова
МУА 2 - у 12 часова.
СК1 - резултати писменог и термин завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Писмени дио испита из Статике конструкција 1 нико није положио. Завршни дио испита ће се одржати 11.10. (сриједа) у 12:00 на локацији изнад правног факултета.
СК2, КИ1 - Резултати писменог дијела испита и термин усменог
Огласна плочаГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1Статика конструкција 2 - СК2Писмени дио испита из предмета СК2 положили су: Ромић Адриана 03/18 - 51% Сарајлић Немања 02/10 - 51% Завршни дио испита, биће одржан у сриједу (11.10.) у 12 часова на АГГФ-у. Писмени дио испита из предмета КИ1 нико није положио.
ОМ1, ОМ2 - термин завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 1 - ОМ1Отпорност материјала 2 - ОМ2Завршни дио испита ће се одржати у четвртак (12.10.) у 9 часова на АГГФ-у.
ДАК, МКЕ- Термин завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕЗавршни дио испита ће се одржати у сриједу (11.10.) у 12 часова на АГГФ-у.
МКЕ - резултати писменог дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоМетод коначних елемената - МКЕПисмени дио испита положио је Радомир Грујић - 70%.
ЗГН и РГН - РЕЗУЛТАТИ ИСПИТНОГ РОКА ОДРЖАНОГ 03.10.2023.
Огласна плочаАрхитектураРевитализација градитељског насљеђа - РГНЗаштита градитељског наслеђа - ЗГНЗГН Нису положили Драгољуб Копрановић и Дајана Мићић, Милош Марчета 71 поен-8 Весна Ђекић 72 поена -8 РГН Није положила Николина Цвијовић Леа Хрстић 81 поен-9 Јована Ђекић 81 поен -9
Усмени испит ДК, МДК, КИ2, МК1 стара локација
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоДрвене конструкције - ДККонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне конструкције 1 - МК1Металне и дрвене конструкције - МДКУсмени из ДК, КИ2, МДК, МК1 ће се одржати на старој локацији (изнад правног) у сриједу 11.10.2023 у 11h. Из кабинета
ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита (октобар 1)
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Усмени испити из ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржани 10.10. (уторак) са почетком у 11:00 часова.
ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита (октобар 1)
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3ИГ1 Кречар Ивана 26/50 ИГ3 Црепуља Јован 18/35 Срдић Горан 18/35 Ђајић Лазар 18/35
Предавања_01_2023
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦПоштовани студенти,
у прилогу се налази материјал са првог предавања.
ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГИспити из Геодетских референтних мрежа, Теоријске и Физичке геодезије (други октобарски термин) одржаће се у понедјељак 09.10. у 17 часова, у Кампусу, стара зграда.
ОМ1 - Обавјештење
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 1 - ОМ1Моле се студенти који у академској 2023/24 слушају предмет Отпорност материјала 1 да приступе гугл учионици. Приступни код за предмет је: yfhl75s