Навигација

Новости

Резултати испита из предмета Визуелизација геопросторних података за први јануарско - фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати испита из предмета Визуелизација геопросторних података за први јануарско - фебруарски рок су: Лука Бероња, 01МГЕО/21 - 7,5 (осам)

ФЗ_ФИ_ГРФ Термин усменог дијела испита

Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика ће се одржати наредни петак, 18.02. Студенти који планирају на усмени нека се јаве предметном асистнту. 

Резултати испита из Картографије 1 одржаног 11.02.2022.

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Резултати завршног испита из Картографије 1 одржаног 11.2.2022.:  Рачунски дио испита: 1. Милош Велимир 8 бодова 2. Рајка Мијатовић 0 бодова   Теоријски дио испита: 1. Немања Кантар 25 бодова   Увид у радове биће одржан у понеде...

Картографија 1 и 2 - термин испита (јануарски рок, други термин)

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2

Рачунски испит из Картографије 1 (стари програм) и теоријски дио из Картографије 1 и 2 (нови програм) биће одржан у петак 11.2. од 9:30 часова. Усмени испит из Картографије 1 и 2 биће одржан у петак 11.2. од 12 часова.

Усмени дио испита код проф. Говедарице

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 09.02.2022. године од 13:00.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП и СиУПК за други фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 07.02.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 09:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 09:0...

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (други јануарско-фебруарски термин) одржаће се у уторак 08.02. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у сриједу 09.02. у 17 часова, у учоници К3.