Novosti
KI2_Spisak studenata koji su stekli pravo izlaska na usmeni dio ispita
GrađevinarstvoKonstruktersko inženjerstvo 2 - KI2Studenti koji su položili pismeni dio ispita iz predmeta Konstruktersko inženjerstvo 2 je dat na linku pismeni ki2...a spisak studenata koji su stekli pravo da izađu na usmeni dio ispita je dat na linku usmeni ki2... Prvi termin usmenog dijela ispita...
Računari u arhitekturi 2, 3 i građevinarstvu 1_ispit
GrađevinarstvoRačunari u arhitekturi 2 - RUA2Računari u arhitekturi 3 - RUA3RUG1Računari u građevinarstvu 1: položili su: Momirka Dabić Draženka Radić Dragica Tomić Računari u arhitekturi 2: položili su: Hrustić Aljoša Gužvić Boris Čubrilović Vladan Računari u arhitekturi 3: položili su: ...
Rezultati ispita iz Satelitske geodezije i Teorijske geodezije
Oglasna pločaTehnologija građenja - TGSatelitska geodezija - SGRezultate možete pogledati ovdje.
SK - rezultati pismenog ispita - popravnog kolokvijuma
Oglasna pločaStatika konstrukcija - SKRezultate pismenog ispita - popravnog kolokvijuma možete preuzeti ovdje.
Fizika (ARH, GRA, GEO) - Termin konsultacija
Oglasna pločaGrađevinarstvoGrađevinska fizika - GRFFizika zgrade - FZFizika - FITermin konsultacija kod predmetnog asistenta iz Fizike, Građevinske fizike i Fizike zgrade: http://fizika1teh.blogspot.com/
Ispit iz Informatike 1, Informatike 2, Informatike za geodete 1, Informatike za geodete 2 i Računari u arhitekturi 1
GrađevinarstvoInformatika 1 - INF1Informatika 2 - INF2Informatika za geodete 2 - IFG2IUA1Poštovani, Sutra, 11.02., će se u 9:00 časova u URC-u održati ispiti iz Informatike 1, Informatike za geodete 1 i Računara u arhitekturi 1. U istom terminu će se održati ispiti iz predmeta Informatika 2 i Informatika za geodete 2.
MKE i DAK - termin usmenog dijela ispita
Oglasna pločaGrađevinarstvoDinamička analiza konstrukcija - DAKMetod konačnih elemenata - MKEUsmeni dio ispita iz predmeta MKE i DAK će se održati 13.2. u 15:00 na AGGF-u.
Informatika 2/Informatika za geodete 2
GrađevinarstvoInformatika 2 - INF2Informatika za geodete 2 - IFG2Praktični dio ispita iz predemeta Informatika 2 i Informatika za geodete 2 će biti održan 09.02.2015. u 9:00 u URC-u. Aleksandar Keleč
Računari/Informatika 1. godina praktični dio
GrađevinarstvoRačunari u arhitekturi 1 - RUA1Informatika 1 - INF1Obavještavaju se studenti sva tri studijska programa, na predmetima Računari u arhitekturi 1, Informatika 1 i Informatika za geodete 1, da će se praktični dio ispita održati u srijedu 11.02.2015. u 9:00 u URC-u. Praktični dio ispita obuhvata Excell ...
Geodetski premjer 3 - usmeni ispit
Oglasna pločaGeodetski premjer 3 - GP3Usmeni ispit iz predmeta Geodetski premjer 3 će biti održan 17.02. (utorak) sa početkom u 15:00 časova.
Račun izravnanja 3, Deformaciona analiza - usmeni ispit
Oglasna pločaDeformaciona analiza inženjerskih objekata - DARačun izravnanja 3 - RI3Usmeni ispit iz predmeta Račun izravnanja 3 i Deformaciona analiza će biti održan 17.02. (utorak) sa početkom u 14:00 časova.
Račun izravnanja 1, Račun izravnanja 2 - usmeni ispit
Oglasna pločaRačun izravnanja 1 - RI1Račun izravnanja 2 - RI2Usmeni ispit iz predmeta Račun izravnanja 1 i Račun izravnanja 2 će biti održan 17.02. (utorak) sa početkom u 13:00 časova.
Uvid u radove drugog računskog kolokvijuma iz GP3
Oglasna pločaGeodetski premjer 3 - GP3Radovi se mogu pogledati u četvrtak 12.02. od 11:00 časova u prostorijama Kampusa (kabinet 6).
Geodetske referentne mreže - usmeni ispit
Oglasna pločaGeodetske referentne mreže - GRMUsmeni ispit iz predmeta Geodetske referentne mreže će biti održan 17.02. (utorak) sa početkom u 09:00 časova.
Geodetska metrologija - usmeni ispit
Oglasna pločaGeodetska metrologija - GMUsmeni ispit iz predmeta Geodetska metrologija će biti održan 16.02. (ponedeljak) sa početkom u 08:00 časova.
Konsultacije kod asistenta Nataše Mrđa
GrađevinarstvoMehanika i otpornost materijala - MOMStatika konstrukcija - SKTehnička mehanika 2 - TM2Otpornost materijala 2 - OM2Od 10.2. termin konsultacija kod asistenta Nataše Mrđa je utorak i srijeda od 13:00 do 15:00 časova na AGF-u kabinet br. 11.
TM1 - rezultati pismenog ispita
GrađevinarstvoTehnička mehanika 1 - TM1Pismeni ispit iz predmeta Tehnička mehanika 1 održan 6.2.2015. položio je: Momčičević Slađana 02/13 (90%)
Konsultacije kod ass. N. Đurić
GrađevinarstvoKonsultacije će se održati u utorak 10.02. u 12.00 časova, iznad Pravnog fakuteta.
OM2 - rezultati pismenog ispita
GrađevinarstvoOtpornost materijala 2 - OM2Pismeni ispit iz predmeta Otpornost materijala 2 održan 6.2.2015. položio je: Janičar Željko 31/12 (60%)
MiOM - rezultati pismenog ispita
Oglasna pločaMehanika i otpornost materijala - MOMPismeni ispit iz predmeta Mehanika i otpornost materijala održan 6.2.2015. nije položio niko.
NGTC, VIM1_konsultacije
Oglasna pločaGrađevinarstvoNacrtna geometrija i tehničko crtanje - NGTCVizuelizacija i modelovanje 1 - VIM1Konsultacije iz predmeta NGTC održaće se u utorak 10.02. u terminu 13.00-14.00 časova na lokaciji iznad prava.
Teorija i statika konstrukcija - rezultati pismenog dijela ispita
GrađevinarstvoStatika konstrukcija 1 - SK1Statika konstrukcija 2 - SK2TK1TK2Pismeni dio ispita iz teorije i statike konstrukcija, održan 5.2, položili su: TK1 ... TK2 ... SK1 kol. Student % Bojan Borojević 51 Danka Pljevaljčić 68 Davora Tomić 51 Zoran Ćorić 68 Nikolina Ra...
IG1 - TEORIJSKI DIO ISPITA
Oglasna pločaInženjerska geodezija 1 - IG1Teorijski dio ispita iz predmeta IG1 (prvi termin) će biti održan 12.02 (četvrtak) sa početkom u 09:00 časova.
GEODEZIJA U INDUSTRIJI - USMENI ISPIT
Oglasna pločaGeodezija u industriji - GINUsmeni ispit iz predmeta Geodezija u industriji (odbrana seminarskih radova) će biti održan 17.02. (utorak) sa početkom u 08:30 časova.