Новости
Усмени испит из ДК, МДК, КИ2, МК1
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоДрвене конструкције - ДККонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне конструкције 1 - МК1Металне конструкције 2 - МК2Металне и дрвене конструкције - МДКUsmeni ispit iz KI2, DK, MDK, MK1 će se održati u srijedu 27.09.23 u 12.00h.
ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита (септембар 2)
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3ИГ1 Кречар Ивана 00/50 ИГ2 Црепуља Јован 30/50 Рачић Дијана 30/50 ИГ3 Радосавац Рамајана 23/35 Маличевић Татјана 23/35
МУА1 и МУА2 - резултати писменог одржаног дана 21.9.2023. године.
Огласна плочаАрхитектураМатематика у архитектури 1 - МУА1Математика у архитектури 2 - МУА2РЕЗУЛТАТИ ПИСМЕНОГ ИСПИТА ОДРЖАНОГ 21.9.2023. НАЛАЗЕ СЕ У ПРИЛОГУ.
ГРФ_ ФИ Резултати писменог дијела испита (II термин)
Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИПисмени дио испита из предмета Физика и Грађевинска физика нико није положио. Увид у радове сутра у 12 h на локацији изнад Правног факултета.
Нови (промијењени) термин усменог дијела испита из предмета: МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ
Огласна плочаГрађевинарствоФундирање - ФУНДМеханика тла - МТНа захтјев Кандидата за полагање усменог дијела испита, помјера се раније заказани термин за два дана. Нови термин одржавања усменог дијела испита из предмета: МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ одржаће се дана 29.9.2023. (петак) са почетком у 9.00 часова. ...
Други термин одбране годишњих задатака из предмета СК2 заказан за 21.09.2023
Огласна плочаГрађевинарствоДруги термин одбране годишњих задатака из предмета СК2 заказан за 21.09.2023, биће одржан у Кампусу-К7 у 10h.
БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_октобарски рок
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1Одбрана елабората из групе предмета Бетонске конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту у октобарском испитном року, одржаће се 26.9.2023. (уторак), са почетком у 8:30 часова, канцеларија бр. 11. На одбрану обавезно п...
БКА_БК1_БК2_КИ3_Резултати писменог дијела испита_18.9.2023.
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1Писмени дио испита који је одржан 18.9.2023. године, положили су: KИ3 Немања Сарајлић 13 Игор Лалић 13 Виолета Бајић 12 БКА Биљана Ђекановић 17 Ивана Пиља...
СК1, СК2 - резултати завршног дијела исппита
Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2Завршни дио испита (коначна оцјена) из статика конструкција положили су: СК1: Ивана Душанић 6 СК2: Стефан Грачанин 6 Велимир Бањац 6
Резултати завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоМетод коначних елемената - МКЕЗавршни дио испита није нико положио.
Резултати писменог дијела испита из предмета МОМ
Огласна плочаАрхитектураМеханика и отпорност материјала - ОА19МОМПисмени дио испита из предмета МОМ, положили су: Јелена Мамлић 37/18 - 51% Усмени испит ће бити одржан у петак 22.09.2023 у 11h, на старој локацији АГГФ-а.
ДАК - резултати писменог дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКПисмени дио испита положила је Сара Шкребић -51%. Термин завршног дијела испита ће бити накнадно објављен.
ОМ1, ОМ2 - резултати писменог и термин завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 1 - ОМ1Отпорност материјала 2 - ОМ2Писмени испит из предмета ОМ1 положио је Милош Кукавица - 68%. Писмени испит из предмета ОМ2 - положили су: Анастасија Јовановић - 85% (2. кол), Јелена Стојичић - 80%, Ана Арбиња - 70%, Доротеа Вучић - 65% (2. кол), Зоран Нежић - 65% ...
ИГ2 и ИГ3 - резултати усменог испита
Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3IG2: 1. Ramajana Radosavac 5/18 7, 2. Snjezana Iric 47/07 6; IG3: 1. Snjezana Iric 47/07 6, 2. Jelena Kolorogic 8/18 6, 3. Mijo Maric 20/18 5, 4. Radojka Milojevic 20/22 5, 5. Dmitar Velimir 19/19 5, 6. Tatjana M...
ПУТЕВИ - коначне оцјене и резултати колоквијума 14.09.2023.
Огласна плочаГрађевинарствоПутеви - ПУТКоначне оцјене и резултати колоквијума из предмета Путеви, у оквиру другог термина септембарског испитног рока, дати су у прилогу.
СК - Резултати писменог и термин усменог дијела испита (15.9.)
Огласна плочаАрхитектураСтатика конструкција - СКПисмени дио испита из предмета Статика конструкција (Архитектура) одржан 15.9. положили су: студент бр. инд. (%) Иван Михајлица 29/17 65 ...
ТМ1 - Резултати писменог испита и теста, и термин усменог дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоТехничка механика 1 - ТМ1Тест из предмета Техничка механика 1 у оквиру првог септембарског испитног рока није положио нико. Писменом дијелу испита из предмета Техничка механика 1 у оквиру другог септембарског испитног рока није приступио нико. Усмени испит/тест из предм...
Резултати испита из предмета ИНЖЕЊЕРСКА ГЕОЛОГИЈА, одржаног 14.9.2023.године
Огласна плочаГрађевинарствоИнжењерска геологија - ИГЕИспит из премета ИНЖЕЊЕРСКА ГЕОЛОГИЈА, одржан дана 14.9.2023. године, положили су: Максимовић Михајло ............9(девет)
ГМ2, MуА, МATA - увид у радове
Огласна плочаГрађевинарствоГрађевински материјали 2 - ГМ2Материјали у архитектури - МАТАТермин за увид у радове је 12:00, понедељак, 18.09, кабинет 13.
Хидрологија - резултати испита одржаног 13.09.2023.год.
Огласна плочаГрађевинарствоХидрологија - ХИДРезултати испита дати су у приложеном документу.
Резултати писменог дијела испита (септембар II)
Огласна плочаАрхитектураФизика зграде - ФЗПисмени дио испита из предмета Физика зграде положили су: ОА07ФЗ 1. Жељана Јовановић 70% ОА19ФЗ 1. Горан Ђурић 68% 2. Ирина Гаврић 67% 3. Ана Крсмановић 53% 4. Милица Кнежевић 53% 5. Тамара Спасојевић 51% 6. Бојана Бојић 51% Увид у ра...
Резултати испита из Механике флуида
Огласна плочаГрађевинарствоМеханика флуида - МФРезултати испита Септембарског рока, 1. термин, су приказани у приложеном документу.