Навигација

Новости

ГРМ, ФГ, ТГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испити из Теоријске и Физичке геодезије (други јунско-јулски термин) одржаће се у уторак 12.07 у 11 часова, у учионици К3. Испит из Геодетских референтних мрежа одржаће се у сриједу 13.07. у 11 часова, у учионици К3.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ

Огласна плочаГеодезијаУређење земљишне територије - УЗТ

 

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ

 

Први циклус студија Геодезије. Јунско – јулски рок 2. термин

Усмени испит из предмета: Уређење земљишне територије одржаће се  06.07.2022. године у 9 часова, сала K4.

 

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за јулски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 су: Антонио Јурчевић, 2.5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 су: Рамајана Радосавац, 05/18 - 7 (осам) Дијана Рачић - 6.5 (седам) Мијо М...

Математика 1, ЛААГ, ММ4, ВиС, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГМатематика за геодете - МГ

Писмени дио испита из предмета Математика 1, Линеарна Алгебра и Аналитичка Геометрија, Вјероватноћа и Статистика, Математика 4 ће се одржати 29.06. у амфитеатру Машинског факултата са почетком у 15.05h.

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, КП, ВГП, СиУПК, ГИСХП и Примјена ГИС у саобраћајницама за јулски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 27.06.2022. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 08:00. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 08:00. Одбр...

ГРМ, ФГ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГ

Испити из Геодетских референтних мрежа и Физичке геодезије (други јунско-јулски термин) помјерају се за јул. Испити ће бити одржани око 10. јула, а о тачним терминима студенти ће бити накнадно обавијештени.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:  КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МА

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 

 

Други циклус студија Геодезије. Јунско – јулски рок 1. термин

Усмени испит из предмета: Катастар непокретности 3  одржаће се  23.06.2022. године у 17 часова, сала K4.

 

Резултати рачунског дијела испита из ГП1 и ГП2 и термин теоријског дијела испита.

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2

Рачунски дио из ГП2 положио је:  Голубовић Бобан 31 Рачунски дио из ГП1 нико није положио.  Термин теоријског дијела испита је 23. 6. 2022. године у 12h.

Математика 1, ЛААГ, јун 1 22

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Анастасија Јовановић 51/60 2. Марија Вртунић 46/60 3. Саша Нешковић 40/60 4. Млађен Панић 33/60 5. Хелена Кукавица 32/60 6. Марко Дрљача 30/60 7. Бојан Шакотић 30/60 8. Иван Анушић 30/60

ГРФ_ФЗ_ФИЗ_Термин усменог дијела испита

Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени дио испита из предмета Грађевинска физика, Физика зграде и Физика ће се одржати 30. јуна од 09:00 h (први термин) и 13. и 14. јула (други термин). Распоред групa ће бити накнадно објављен.