Навигација

Новости

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ И КОМАСАЦИЈА

Огласна плочаГеодезијаКомасација - КОМУређење земљишне територије - УЗТ

 

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:

1. УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ И

2. КОМАСАЦИЈА

 

Први циклус студија Геодезије. Септембарски рок 2. термин

 

1. Усмени испит из предмета Уређење земљишне територије одржаће се  09.09.2021. године у  9 часова, сала  K4.

 

2. Усмени испит из предмета Комасација одржаће се  09.09.2021. године у  11 часова, сала  K4.

 

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3_сеп1

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у петак (10.09) са почетком у 13 часова.

Усмени дио испита из предмета:МЕХАНИКА ТЛА ;ФУНДИРАЊЕ

Огласна плочаГрађевинарствоФундирање - ФУНДМеханика тла - МТ

Усмени дио испита из предмета:МЕХАНИКА ТЛА; ФУНДИРАЊЕ, одржаће се 16.9.2021.(четвртак) са почетком у 9,00 часова у просторијама Факултета на адреси: "Војводе Степе Степановића 77/3"

ДАК, МКЕ - термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕ

Завршни дио испита из предмета Динамичка анализа конструкција и Метод коначних елемената ће се одржати 9.9. (четвртак) у 9:00 часова на АГГФ-у.

Резултати писменог дијела испита ДиР2-септембар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Писмени испит положила је 03/19 Митровић Горана 55/100. Увид у радове је у понедјељак 6.9.2021. у 12 сати у кабинету предметног наставника.   Бања  Лука                                Пред. наставник

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (други септембарски термин) одржаће се у уторак 07.09. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 09.09. у 17 часова, у учионици К3

Писмени дио испита и одбране елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП, КП и СиУПК

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбране елабората и теоријски дијелови испита одражће се 09.09.2021. године у следећим терминима: Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, одражаће се од 8:30. Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 2, одражаће се од 8:30....

KИ1 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

Писмени дио испита из Кoнструктерског инжењерства 1, одржан 3.9, положили су: Ана Аџић  72% Велимир Бањац  У  Термин завршног дијела испита, за студенте који су предмет слушали прије академске 2020/21, ће бити накнадно објављен.

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција, одржан 3.9, нико није положио. Завршни дио испита ће се одржати 9.9. (четвртак) са почетком у 9:00.

Резултати писменог дијела испита ЛААГ-септембар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Писмени испит положио је  Пејић Владимир 50/100. Увид у радове је у понедјељак 6.9.2021. у 9:30 у кабинету предметног наставника.   Бања   Лука                  3.9.2021.                                Пред. наставник

Резултати писменог дијела испита ДиР1-септембар 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Писмени испит положили су: 1. Благојевић Наташа 61/100 2. Петровић Вања  57/100.   Увид у радове је у понедјељак 6.9.2021. у 9:30 у кабинету предметног наставника.   Бања   Лука                  3.9.2021.                              ...

Математика у архитектури 1 и 2 резултати испита одржаног 2.9.2021.

Огласна плочаAрхитектураМатематика у архитектури 1 - МУА1Математика у архитектури 2 - МУА2

МУА 1 Положили су: Pismeni održan dana 2.9.2021. položili su: 1. Gajić Tijana 45 2. Bodiroža Ivana 40 USMENI: SRIJEDA 8.9. u 10h, iznad Pravnog fakulteta.   МУА 2 1. Kaurin Dragana 3/19 73 2. Hrstić Lea 18/19 65 3. Vidović Anja 27...