Навигација

Новости

ИГ2 и ИГ3 - резултати теоријског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Љубиша Стојић   6, 2. Јована Грубор 3/17   7, 3. Гордана Гогић 2/16   6, 4. Тања Ђукић   28/13  5, 5. Слађана Лончина  20/13   6, 6. Раденко Мијатовић 22/14   5, 7. Теодора Руњо   9/17   6, 8. Невена Вукојевић   2/17   5, ИГ3 1. Мило...

Завршни испит резултати - МДК, КИ2 19.08.2020

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне и дрвене конструкције - МДК

МДК: 1. Пајић Огњен 10 2. Савић Сара 9 3. Јукић Бланка 8 4. Радановић Срђан 7 5. Микановић Слађана 7 6. Леканић Јована 7 7. Јаковљевић Сандра 7 8. Шупић Николина 6 КИ2: 1. Бркић Новица 6 Сљедећи завршни испит из Ки2 и М...

ДАК, МКЕ - термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКМетод коначних елемената - МКЕ

Завршни дио испита из предмета Динамичка анализа конструкција и Метод коначних елемената одржаће се 1.10. (четвртак) у 10:00, на локацији изнад правног факултета.

KИ1 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоКонструктерско инжењерство 1 - КИ1

Писмени дио испита из Констртуктерског инжењерства 1 положили су: Адриана Ромић  80% Милош Мијић  60% Јована Ђурић  У Завршни дио испита одржаће се 2.10. (петак) у 11:00, на локацији изнад правног факултета.

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита из статика конструкција положили су: СК1: Сандра Николић  60% СК2: Душанка Лазендић  57% Николина Стојчић  У Завршни дио испита одржаће се 1.10. (четвртак) у 10:00, на локацији изнад правног факултета.

СЕП 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у септембарском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 2, Информатика за геодете 1 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвртак, 24.9.2020. године у 11.30 часова у Универзитетско...

Усмени испит код професора Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПК

Теоријски дио испита из предмета Kaртографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције, и Састављање и умножавање планова и карата одржаће се у петак 25.09.2020. године од 9 часова.

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП за Септембарски рок - I термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за Септембарски рок - I термин, помјера се за 29.09.2020. године од 11:00.