Навигација

Новости

АП_6_резултати АПРИЛСКОГ испита одржаног 11.6.2020.

Огласна плочаAрхитектураАрхитектонско пројектовање 6 - АП6

Драги студенти, Миодраг Иличић, Миљана Рикало, Бланка Јукић, Миљана Готовац, Бојан Марковић. молим вас да сутра у 14:00 дођете на кампус на увид испита, са прибором за цртање.   Љеп поздрав!

СК - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаAрхитектураСтатика конструкција - СК

Резултати писменог дијела испита из предмета Статика конструкција: Сандра Шућур 85% Стефан Матић 95% (1. колоквијум) Срђан Радановић 85% (1. колоквијум) Ана Грачанин 80% (1. колоквијум) Тијана Керезовић 51% (1. колоквијум)

ГА, термин испита и одбране семинарских

Огласна плочаГеодезијаГеодетска астрономија - ГА

Одбрана семинарских радова из Геодетске астрономије одржаће се у четвртак 02.07. у 17 часова, у учионици К3. Кандидати треба на вријеме да пошаљу семинарске радове путем мејла. Испит (први јунски термин) одржаће се у петак 03.07. у 10 часова, у учиониц...

ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА НА КОНКУРС

ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА НА КОНКУРС

АктуелностиНовости и обавјештењаСавез Студената АГГФУПИС 2020/2021

Обавјештавају се кандидати који се пријављују на Kонкурс за полагање пријемног испита на студијским програмима Архитектура, Грађевинарство и Геодезија, а који нису са територије града Бање Луке, имају могућност електронске пријаве на Конкурс (У ПРИЛОГУ...

Усмени дио испита за априлски испитни рок из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 23.6.2020. године од 11:00.

СК1, СК2, ТК1, ТК2 - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 1 - СК1Статика конструкција 2 - СК2

Писмени дио испита у оквиру априлског испитног рока положили су: СК1: Давид Јаћимовић  60% Стефан Чивчић  У СК2: Милица Вериш  51% Душан Мирчић  У Завршни дио испита ће се одржати 29.6. (понедјељак) на АГГФ-у, са почетком у 10:00.

Резултати првог теоријског колоквијума К1, СиУПК одржаног 19.06.

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Састављање и умножавање планова и карата - СУПК

Резултати првог тероијског колоквијума из Картографије 1: 1 Милош Синиша Тадић 02/18 20 2 Владан Васкрсија Јанковић 03/18 20 3 Рамајана Дарко Радосавац 05/18 20 4 ...