Навигација

Новости

ГРФ_ФИ Резултати писменог дијела испита (II термин)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика - ФИ

Резултати писменог испита одржаног 20.09. дати су у приложеном документу. Студенти који планирају на усмени дио испита наредне седмице нека то потврде мејлом.  Увид у радове: сутра у 10 h. Локација изнад Правног факултета. 

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопростроних података

Огласна плочаГеодезија

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопростроних података, одржаће се у петак (23.9.) у 14:00 часова у кабинету К5.

СК - Резултати писменог (16.9.) и термин усменог дијела испита

Огласна плочаАрхитектураСтатика конструкција - СК

Писмени дио испита из предмета Статика конструкција одржан 16.9. није положио нико.  Радови се могу погледати у четвртак (22.9.) у 14:00 часова. Усмени дио испита / тест ће се одржати у понедељак (26.9.) у 13:00 часова на АГГФ-у.

ТМ1 - Резултати писменог (16.9.) и термин усменог дијела испита

Огласна плочаТехничка механика 1 - ТМ1

Писмени дио испита из предмета Техничка механика 1 није положио нико.  Концепт за усмени дио испита, и тест, ће се одржати у петак (30.9.) у 9:00 часова на АГГФ-у. Усмени дио испита ће се одржати у 13:00 часова (30.9.) на АГГФ-у.

БКА_БК1_БК2_КИ3_Резултати писменог дијела испита_19.9.2022.

Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Резултати писменог дијела испита који је одржан 19.9.2022. године: КИ3 Горана Митровић                 20 Александра Ерић                 11 Јелена Мирковић                 11 Вања Баиловић              УСЛОВНО БКА Јелена Микановић...

Рачунски дио испита из ГП1 и ГП2

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 1 - ГП1Геодетски премјер 2 - ГП2

Резултати испита из ГП1 и ГП2: ГП1 положио:  Божана Петровић 30/50 ГП2 положио: Александар Тешић 41/50 Увид у радове је могућ у четвртак, послије 9.00h. Теоријски дио испита биће одржан у петак у 9.00h.

ОМ1, ОМ2 - резултати писменог и термин завршног дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 2 - ОМ2

Писмени дио испита из предмета ОМ1 није нико положио. Писмени дио испита из предмета ОМ2 положили су: Срђан Домазет - 90%, Горана Митровић - 51%. Завршни дио испита ће се одржати у петак (23.9.) у 11 часова на АГГФ-у.

ДАК - резултати писменог дијела испита

Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАК

Писмени дио испита из предмета Динамичка анализа конструкција положили су: Сандра Николић - 77%, Милана Вукојевић - 60%. Термин завршног дијела испита ће бити накнадно објављен.

OA19MOM - резултати писменог дијела испита одржаног 16.09.2022

Огласна плочаАрхитектураМеханика и отпорност материјала - ОА19МОМ

Писмени дио испита из предмета OA19MOM одржан (16.09.2022) положили су: Бранка Јаковљевић: 56% Завршни дио испита ће се одржати у петак (23.9.2022) у 9 часова на АГГФ-у.

Термини за одбрану годишњих задатака из СК2

Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 2 - СК2

Термини за одбрану годишњих задатака из СК2 су: 21.09.2022 (8h до 11h), 23.09.2022 (13:30h до 16h), 28.09.2022 (8h до 11h), ЗАДЊИ РОК ЗА ОДБРАНУ ГОДИШЊИХ ЗАДАТАКА ИЗ СК2 ЈЕ  30.09.2022 (8h до 11h). Локација - Кампус, кабинет К7.