Навигација

Новости

ПИНФ - усмени испит (јунско-јулски 1)

Огласна плочаГрађевинарствоПланирање инфраструктуре - ПИНФ

Усмени дио испита из предмета Планирање инфраструктуре ће се одржати најраније 26. јуна, тачан термин ће бити накнадно објављен. На усмени испит могу изаћи само студенти који су пријавили испит. Колоквијуми ће се одржати у термину на испитном року т...

Бетонске конструкције_(КИ3,БК1,БК2,БКА)_Термин усменог дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Усмени дио испита за јунско-јулски испитни рок (оба термина), из групе предмета Бетонске конструкције (КИ3,БК1,БК2,БКА) код проф. др Мата Уљаревића, ће се одржати у наредним терминима: 03.7.2019. године, 10.7.2019. године и 17.7.2019. године, са почетком у 9:00 часова, на локацији изнад Правног факултета.

ГМ2 18/19 - преглед присуства и предиспитних обавеза

Огласна плочаГрађевинарствоГрађевински материјали 2 - ГМ2

У прилогу је евиденција присуства настави, бодова из активности и предиспитних обавеза за предмет ГМ2, генерацију 2018/2019.

Примједбе се узимају у обзир наредних 7 дана, до уторка, 25.06.

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП и ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из следећих предмета одржаће се 05.07.2019. године: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи са почетком у 11:00 Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси са почетком у 16:00

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 25.06.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Усмени дио испита из предмета: МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ

Огласна плочаГрађевинарство

Усмени дио испита из предмета: МЕХАНИКА ТЛА; ФУНДИРАЊЕ , одржаће се у слиједећим терминима: - Уторак (02.7.2019.) у 9.00 часова; - Уторак (09.7.2019.) у 9.00 часова; - Уторак (16.7.2019.) у 9.00 часова Испити ће се одржати у простору Факулт...

ГК2 - резултати - предиспитне обавезе

Огласна плочаГрађевинарствоГрађевинске конструкције 2 - ГК2

Драги студенти У прилогу је табела са прегледом бодова предиспитних обавеза за овај семестар. Студенти означени жутом бојом морају дорадити последњи графички рад и донијети га у термину испита идуће седмице (обавезне консултације и преузимање рад...

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета КП

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета КП, одржаног 12.06.2019. године су: Стефан Азарић, 04/16 - 20 бодова (десет) Николина Дамјановић, 07/16 - 20 бодова (десет) Мирјана Кокотовић, 06/16 - 20 бодова (десет) Миланче Лепир, 11/15...

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета ГИ1

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

езултати другог теоријског колоквијум из предмета ГИ1, одржан 14.06.2019. године су: Теодора Руњо,  09/17 - 3,8 бодова (осам), Невена Вукојевић, 02/17 - 3,5 бодова (осам), Дајана Тодоровић, 01/17 - 3,4 бода (седам), Јована Грубор, 05/17 - 2...