Навигација

Новости

Усмени испит код проф. Владичића, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

ДИР1: 1. Гордана Гогић 7 2. Адријана Тошић 7 3. Дијана Рељић 7 4. Дајана Тодоровић 7 5. Радојка Милојевић 6 6. Немања Брборовић 6 ЛААГ: 1. Никола Кљштан 8 2. Николина Кострешевић 7

ООГР и УПУГ - резултати испита (јул)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

ООГР 1. Katarina Kremеnović     9 2, Dajana Kovačić          8 3. Dijana Bera                    9   УПУГ 1. Mladen Ratković            5 2. Branko Salatić                7 3. Ivana   Kukavica             8 4. Marina Milanovi...

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 12.7.2019. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 6 (седам) Зоран Бабић, 40/14 - 5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 12.7.2019....

ДИР 1, јун 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Наташа Радмиловић 70 2. Дајана Тодоровић 70 3. Драшко Милетић 55 4. Никола Кљештан 50 5. Александар Максимовић 50 Радови се могу погледати у петак 12.07. у 10h изнад Правног факултета. Усмени испит ће ...

ДИР2 Резултати писменог дијела ипита

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Писмени испит одржан 10.7.2019. положили су: 1. 28/17 Стефан Њежић   58 2. 16/16 Филип Јаћимовић 55 3. 13/15 Јован Црепуља 50 4. 11/15 Срђан Родић 50 5. 31/15 Немања Јелача  50   Увид у радове је у петак 12.7.2109. у 11 часова у ка...

ЛААГ, јун 2 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Анђела Будић 65 2. Александар Кењић 55 3. Александар Кнежевић 50 Радови се могу погледати 12.07. у 10h. Усмени испит ће се одржати у понедељак 15.07. у 10h изнад Правног факултета.

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 19.7.2019. године од 14 часова. 

Упис оцјена из Рачуна изравнања 1, Рачуна изравнања 2, Рачуна изравнања 3, Геодетске метрологије и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Упис оцјена из Рачуна изравнања 1, Рачуна изравнања 2, Рачуна изравнања 3, Геодетске метрологије и Геодетски премјер 3 ће се одржати у сриједу (09.07) са почетком у 9 часова.

ЈУН-ЈУЛ 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јунско-јулском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 1, Информатика за геодете 2 и Рачунари у архитектури 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у уторак, 9.7.2019....