Навигација

Новости

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 и ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 И ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ --- 21.06.2019. ГОД. У 17 ЧАСОВА, САЛА 4.

ФГ, ТГ, ПНГ, ГРМ - парафирање индекса

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГПрактична настава из геодезије - ПНГТеоријска геодезија - ТГ

Студенти који су у овом семестру слушали предмете Физичка геодезија, Теоријска геодезија, Практична настава из геодезије и Геодетске референтне мреже треба да до уторка 18.06. донесу индексе код предметног сарадника, ради парафирања присуства.

Први термин одбране семинарских радова

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Одбрана семинарских радова из наставних предмета: Рачунари у архитектури 2, Информатика 2 и Информатика за геодете 2 одржаће се у четвртак, 13.6.2019. године у 14.00 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала). Студенти који планир...

Информатика за геодете 2 - Резултати III практичног колоквијума

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2

Трећи практични колоквијум из наставног предмета Информатика за геодете 2 одржан 31.5.2019. године положио је: Р.Б. Презиме и име Индекс % Поени (макс. 9) 1. Јанковић Владан 03/18 94 9 ...

K1 - резултати првог теоријског колоквијума

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1

    УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ АРХИТЕКТОНСКО - ГРАЂЕВИНСКИ - ГЕОДЕТСКИ ФАКУЛТЕТ СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ ГЕОДЕЗИЈЕ     Наставни предмет: КАРТОГРАФИЈА 1   РЕЗУЛТАТИ 1. ТЕОРИЈСКОГ КОЛОКВИЈУМА ОДРЖАНОГ ДАНА 18. 05. 2019. ГОДИНЕ  ...

Резултати усменог испита код проф Владичића

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: ДИР1: 1. Анђела Благојевић 7 2. Виолета Бајић 6 ДИР2: 1. Ратко Паровић 7 2. Јелена Мирковић 6  

Teрмин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок, одржаће се у четвртак, 23.5.2019. године од 14:15.

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције, одржаног 17.5.2019. године, налазе се у прилогу: Азарић Стефан, 04/16 - 12 (седам) Лепир Миланче, 11/15- 12 (седам) Дамјановић Николина, 07/16 - 10,5 (шест) Рајић Ни...