Навигација

Новости

Усмени дио испита за фебруарски испитни рок из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визулеизација геопростроних података одржаће се 11.6.2020. године од 09:00.

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи одржаће се 11.03.2020. године од 14:00. Усмени дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података одржаће се 11.03.2020. године од 16:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 17.02.2020. године су: Стефан Азарић, 04/16 - 6,2 (седам) Јована Грубор, 03/17 - 5,8 (шест) Милица Коруга, 11/16 - 5,3 (шест) Никола Пекић, 09/16 - 5,0 (шест)

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у јануарско-фебруарском року, други термин

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом јануарско-фебруарском термину

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за први јануарско - фебруарски рок, одржаће се 15.02.2020. године од 11:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и 2

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 31.01.2020. године су: Јована Ђурђевић, 08/16 - 7,1 (осам) Милица Боснић, 10/15 - 4 (пет) непотписан рад - 2 (пет) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоин...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у првом јануарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 31.01.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 09:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 27.12.2019. године: Теодора Руњо - 3,8 (осам) Невена Вукојевић - 3,6 (осам) Дајана Тодоровић - 2,7 (шест) Јована Грубор - 0,5 (пет)

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог теоријског колоквијума: 1. Невена Вукојевић, 02/17 - 3,5 (осам) 2. Теодора Руњо, 09/17 - 3,0 (седам) 3. Дајана Тодоровић, 01/17 - 3,0 (седам) ____________________________________________ 4. Јована Грубор, 03/17 - 2,2 (пет) 5. Нико...

Промјена термина - Усмени испит из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП и ВГП у октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени испит из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси,  у октобарском року одржаће се 25.10.2019 године (петак), са почетком у 14:00.

Усмени испит из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП и ВГП у октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени испит из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси,  у октобарском року одржаће се 25.10.2019 године (петак), са почетком у 12:00.  

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и рачунски дио испита из предмета КП у октобарском (додатном) року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Oдбрана елабората из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси,Картографске пројекције и рачунски дио испита из предмета  Картографске пројекције  у октобарс...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 08.10.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 16:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 15:00 писмени дио исп...

Испит из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 03.10. 2019 године од 16:00.

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом септембарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 23.09.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 13:00 писмени дио исп...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи одржаће се 12.9.2019. године од 11:00, а из Визуелизације геопросторних података од 16:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 09.9.2019. године су: Алекса Гламочић, 21/14 - 13,5 (пет) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 09.9.2019. године су: Мило...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 09.09.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 16:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 15:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 12.7.2019. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 6 (седам) Зоран Бабић, 40/14 - 5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 12.7.2019....

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 19.7.2019. године од 14 часова. 

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 12.07.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржан 25.06.2019. године су: Милица Коруга, 11/16 - 6,5 (седам) Никола Пекић, 09/16 - 3,2 (седам), 2. колоквијум Милош Тутњевић, 03/16 - 6,2 (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 5 (шест) Николи...