Навигација

Новости

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 12.7.2019. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 6 (седам) Зоран Бабић, 40/14 - 5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 12.7.2019....

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 19.7.2019. године од 14 часова. 

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 12.07.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржан 25.06.2019. године су: Милица Коруга, 11/16 - 6,5 (седам) Никола Пекић, 09/16 - 3,2 (седам), 2. колоквијум Милош Тутњевић, 03/16 - 6,2 (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 5 (шест) Николи...

Усмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП и ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из следећих предмета одржаће се 05.07.2019. године: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи са почетком у 11:00 Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси са почетком у 16:00

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 25.06.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Teрмин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за апсолвентски рок у марту и априлски испитни рок, одржаће се у четвртак, 23.5.2019. године од 14:15.

Резултати априлског рока из ГИ1 и ГИ2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати априлског испитног рока из предмета Геоинформатика 1: Слађана Станишић, 15/16 - 7,2 (осам) Милош Аћимовић, 12/16 - 6,7 (седам) Стефан Азарић, 04/16 - 5,5 (шест) Милица Коруга, 11/16 - 4,5 (пет) Милош Тутњевић, 03/16 - 3,8 (пет) ...

Писмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Писмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за априлски испитни рок, одржаће се 24.4.2019. године од 10 часова.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1: Вук Радујковић, 37/14 - 5/10 бодова (шест). Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2: Нина Шева, 06/15 - 2,6/5 бодова (шест) - 2. колоквијум, Нина Ву...

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 и рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 04.02.2019. године, положила је: Нина Шева, 06/15 - 5 (шест). Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 04.02.2019. године, положили су: Ивана Куквица, 10/14...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Геоинформациони системи је 7.2.2019. године од 14:00. Термин усменог дијела испита из предмета Визуелизација геопросторних података је 7.2.2019. године од 16:15.

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ВГП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термин писменог дијела испита је 04.02.2019. године, из предмета: Геоинформатика 1 од 9:00, Геоинформатика 2 од 9:00, Картографске пројекције од 9:00, ГИС у хидротехничкој пракси од 16:00, Визуелизација геопросторних података од 16:00.

Термини одбране елабората из предмета КП, ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термин одбране елабората је 4.2.2019. године, из предмета: Геоинформатика 1 од 11:00, Геоинформатика 2 од 12:00, Геоинформационих система од 13:30, Картографских пројекција од 14:30, Визуелизације геопросторних података од 16:00, ГИС у ...

Термин предаје елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП, ГИСХП, КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Термин предаје елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Картографске пројекције, Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси је 25.1.2019. године.

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати другог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2, одржаног 24.01.2019. су: Николина Дамјановић, 07/16 - 3,7 (осам) Хелена Кременовић, 19/13 - 3,2 (седам) Миланче Лепир, 11/15 - 3 (седам) Ђоле Лутовац, 44/13 - 3 (седам) ...

Резултати првог колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог колоквијума из предмета Визуелизација геопросторних података су: Биљана Куриџа, 02МГЕО/18 - 5 (десет) Александра Ћосић, 07МГЕО - 5 (десет) Драгана Јовановић, 12МГЕО -4,2 (девет) Стефани Марјановић, 09МГЕО - 4,2 (девет) Мил...

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2

Резултати првог теоријског колоквијума из предмета Геоинформатика 2: Николина Дамјановић, 07/16 - 3,3 (седам) Миланче Лепир, 11/15 - 3,2 (седам) Ђоле Лутовац, 44/13 - 3,2 (седам) Дијана Бера, 08/15 - 2,8 (шест) Нина Шева, 06/15 - 2,7 (шес...

Teрмин додатног писменог рока за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Додатни писмени рок за октобарски рок из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за студенте којима је остао један од поменутих испита за услов, одржаће се 23.10.2018. године од 9:30.