Навигација

Новости

Термин усменог дијела испита из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП за други јануарско - фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 5.3.2021. године од 12:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП и ВГП за други фебруарски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 26.02.2021. године су: Душко Зелић, 07/17 - 23 (шест) Арсеније Вујасиновић - 3 (пет) Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 26.02.2021. године су: Јована...

Термин усменог дијела испита из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података одржаће се 5.3.2021. године од 11:00.

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и Примјена ГИС у саобраћају за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 26.2.2021. године од 10:30-12h. Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 26...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП за јануарско - фебруарски рок термин 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 26.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаћ...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 за Јануарски испитни рок - I термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 11.01.2021. године су: Адријана Тошић, 12/17 - 7 (седам) Николина Душанић, 22/16 - 5,5 (шест) Милица Остојић, 24/16 - 4,3 (пет) Тодор Пухало, 21/16 - 3 (пет) Исидора Кнежевић, 05/16 ...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИСХП, Примјена ГИС у саобраћају и ВГП

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 11.2.2021. године од 12 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси, Примјена ГИС у саобраћају одржаће се...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 у другом октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 19.10.2020. године су: Милош Тадић, 02/18 - 6 (седам) Дејан Смиљић, 45/11 - 5 (шест) Стефан Трнинић, 26/16 - 4,2 (пет) Душко Зелић, 07/17 - 3,3 (пет)  

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 19.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 19.1...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 19.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 19.10.2020. године од 16...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Картографске пројекције за Октобарски испитни рок - I термин

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 06.10.2020. године су: Милица Остојић, 24/16 - 5 (шест) Борис Макивић, 17/16 - 5 (шест) Душко Зелић, 07/17 - 2,5 (пет) Стефан Трнинић, 26/16 - 1,5 (пет) Резултати испита из предме...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у октобарском року (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 06.10.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 06.10.2020. године од 16...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за октобарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 06.10.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 06.1...

Термин усменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП за Септембарски рок - I термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података за Септембарски рок - I термин, помјера се за 29.09.2020. године од 11:00.

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за Септембарски испитни рок - II термин

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 21.09.2020. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 5,5 (шест) Стефан Бабић, 13/16 - 5 (шест) Милица Остојић, 24/16 - 4,3 (пет) Борис Макивић, 17/16 - 3,7 (пет) Резултати испита из пред...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за септембарски рок (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 21.9.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 21.9....

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у септембарском року (II термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 21.9.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 21.9.2020. године од 16 ч...

Резултати писменог дијела испита и одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати одбране елабората из предмета Геоинформатика 1 су: Милица Остојић, 24/16 - 18 бодова Ива Матошевић, 20/16 - 16 бодова Стефан Трнинић, 26/16 - 15,5 бодова Гордана Гогић, 02/16 - 15 бодова Душко Зелић, 07/17 - 15 бодова Никола З...

Усмени дио испита за први септембарски испитни рок из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени испит из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 23.9.2020. године од 11:00.

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за септембарски рок (I термин)

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КП

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 08.9.2020. године од 10:30-12h.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 08.9....

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС,ВГП и ГИСХП у септембарском року (I термин)

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 08.9.2020. године од 9 часова. Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 08.9.2020. године од 16 ч...