Навигација

Новости

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у јануарско-фебруарском року, други термин

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом јануарско-фебруарском термину

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 17.02.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и 2

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 31.01.2020. године су: Јована Ђурђевић, 08/16 - 7,1 (осам) Милица Боснић, 10/15 - 4 (пет) непотписан рад - 2 (пет) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоин...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у првом јануарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 31.01.2020. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 09:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:00 писмени дио исп...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП, КП и рачунски дио испита из предмета КП у октобарском (додатном) року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Oдбрана елабората из предмета: Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, Визуелизација геопросторних података, ГИС у хидротехничкој пракси,Картографске пројекције и рачунски дио испита из предмета  Картографске пројекције  у октобарс...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у октобарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 08.10.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 16:30 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 15:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Писмени дио испита из предмета Картографске пројекције, одржан 23.9.2019. године, положили су: Хелена Кременовић, 19/13 - 22 (шест) Алекса Гламочић, 21/14 - 20 (шест)

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП у другом септембарском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 23.09.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 14:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 13:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Картографске пројекције, одржаног 09.9.2019. године су: Алекса Гламочић, 21/14 - 13,5 (пет) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 09.9.2019. године су: Мило...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 09.09.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 16:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 15:00 писмени дио исп...

Резултати писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2 и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, одржаног 12.7.2019. године су: Ива Матошевић, 20/16 - 6 (седам) Зоран Бабић, 40/14 - 5 (шест) Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2, одржаног 12.7.2019....

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 12.07.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Резултати рачунског дијела испита из Картографских пројекција

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржан 25.06.2019. године су: Мирјана Кокотовић, 06/16 - 12 (седам), 2. колоквијум Милош Аћимовић, 12/16 - 22 (шест) Милош Тутњевић, 03/16 - 22 (шест) Николина Тутњевић, 18/15 - 22 (шест...

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 25.06.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета КП

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати другог рачунског колоквијума из предмета КП, одржаног 12.06.2019. године су: Стефан Азарић, 04/16 - 20 бодова (десет) Николина Дамјановић, 07/16 - 20 бодова (десет) Мирјана Кокотовић, 06/16 - 20 бодова (десет) Миланче Лепир, 11/15...

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати првог рачунског колоквијума из предмета Картографске пројекције, одржаног 17.5.2019. године, налазе се у прилогу: Азарић Стефан, 04/16 - 12 (седам) Лепир Миланче, 11/15- 12 (седам) Дамјановић Николина, 07/16 - 10,5 (шест) Рајић Ни...

Писмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Писмени дио испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2 и Картографске пројекције за априлски испитни рок, одржаће се 24.4.2019. године од 10 часова.

Усмени испит код проф. Секуловића - априлски испитни рок

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПСастављање и умножавање планова и карата - СУПКМултимедијална картографија / МА

Усмени испит код професора Драгољуба Секуловића (априлски испитни рок) ће се одржати 3. или 4. априла. Тачан термин испита биће накнадно објављен.

Термин испита код проф. Секуловића

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КПМултимедијална картографија / МА

Испити из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Мултимедијална картографија, одржаће се 6.3. од 14:00.

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КП

Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1: Вук Радујковић, 37/14 - 5/10 бодова (шест). Резултати писменог дијела испита из предмета Геоинформатика 2: Нина Шева, 06/15 - 2,6/5 бодова (шест) - 2. колоквијум, Нина Ву...