Навигација

Новости

ИГ2 и ИГ3 - промјена термина усменог испита (септембар 1)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испити из предмета ИГ2 и ИГ3 (термин септембар 1) заказани за 18. септембар биће одржани 24. септембра (четвртак) са почетком у 10: часова.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени дио испита из предмета ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржан у седмици од 14. до 19. септембра. Тачан датум и сатница биће познати у наредних неколико дана.

ИГ3 - резултати испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 3 - ИГ3

Рачунски дио испита у првом септембарском року положили су сљедећи студенти: Дијана Бера 08/15 Дара Сопренић 17/15 Јована Керић 28/15 Милош Благојевић 09/15 Милица Пеулић 17/12 Јелена Јотић 15/15 Остали студенти нису положили.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испити из предмета ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржани 23. и 24 јула у сљедећим терминима: ИГ1 и ИГ3, 23. јула са почетком у 14:00 часова, ИГ2, 24. јула са почетком у 13:00 часова.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита (јунско-јулски испитни рок термин 1)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени дио испита из ИГ1, ИГ2 и ИГ3, за јунско-јулски испитни рок - термин 1, биће одржан 15.07. (сриједа) са почетком у 13:00 часова.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати теорије за први термин и други термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Дара Сопренић 17/15  5 - дисперзије се не одузимају, 2. Ђорђе Лутовац 8 44/13  8 3. Срђан Савановић 20/14  5 - дисперзије се не одузимају, 4. Ђорђе Милаковић 24/14  5 ИГ3 1. Младен Ратковић 22/13   5 2. Горан Кљечанин  5/15    7   ...

ИГ2 и ИГ3 - резултати испита (теорија - асп децембар)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2 1. Ђорђе Миљковић   5, 2. Неда Поповић   5. ИГ3 1. Младен Ратковић 22/13   5 -  квалификационо питање, 2. Страхиња Рашовић 01/15  6, 3. Миљана Ђурић 44/14  7.

ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског и термин усменог испита (апс. новембар)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ3: нико није положио! ИГ2: у прилогу (пдф)   Усмени дио  испита из ИГ2 и ИГ3 биће одржан 14.децембра (субота) са почетком у 11:00 часова.

ИГ2, ИГ3, УПУГ, ООГР - апсолвентски новембарски рок (термин испита)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Петак, 29.11.2019 са почетком у 10 часова. Петак   29.11.2019. Вријеме: Гео3 Инжењерска геодезија 1,2, 3 10 h Гео4 Основе организације геодетских радова ...

ИГ1, ИГ3, УПУГ и КН1 – обнављање присуства настави

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Инжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Управљање пројектима у геодезији - УПГН

Обавјештавају се студенти који су претходних академских година одслушали предмете ИГ1, ИГ3, УПУГ (Управљање пројектима у геодезији) и КН1, а до сада их нису положили, да су према Правила студирања на I и II циклусу студија обавезни обновити присуство ...