Навигација

Новости

Математика за Геодете, јун 2

Огласна плочаГеодезијаМатематика за геодете - МГ

Студенти који су положили: 1.Борислава Стојнић 70 2. Данило Крстовић 70 3. Мирослав Вујасиновић 70 4. Ивана Кукавица 65 5. Љиљана Ченић 65 6. Теодора Шобот 60 7. Дејан Смиљић 50 8. Ђурђа Лазичић 50 Усмени испит ће се одржати ...

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМ

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се 06.07. (четвртак) са почетком у 9:00 часова

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се 06.07. (четвртак) са почетком у 8:00 часова.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Резултати писменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

У прилогу се налазе резултати писменог испита из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде. За увид у радове, јавити се на мејл: aleksandar.jankovic@aggf.unibl.org

Резултати испита Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Визуелизација геопросторних података одржаног 29.06.2017. године

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Визуелизација геопросторних података / МА

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2 одржаног 29.06.2017. године налазе се у прилогу.  Визуелизацију геопросторних података положио је Александар Гвоздаревић 7,83 бода оцјена 8.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Писмени испит, обавјештење

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Писмени испит из Физике, Физике зграде и Грађевинске физике заказан за петак (30.06.) ће се одржати према следећим терминима: - са почетком у 13:00 часова (Грађевинска физика) - са почетком у 13:45 часова (Физика) - са почетком у 14:30 часова ...

КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК - термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Комасација - КОМПроцјена вриједности непокретности - ПВНУређење земљишне територије - УЗТКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

Усмени дио испита из предмета КН1, УЗТ, КОМ, КН3 и ПУПК биће одржани 04.07.2017. (уторак) према сљедећем распореду: Гeo2 Катастар непокретности 1 КН1 09 h К4 Гeo3 Уређење земљишне територије УЗТ 09 h К...

Иг1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског дијела испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 Тања Ђукић   26/50 остали кандидати нису положили ИГ2 Дејана Недић   20/25 остали кандидати нису положили ИГ3 нико од кандидата није положио

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 и Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографске пројекције - КП

Рачунски дио испита из предмета Картографија 1 је 29.06.2017. године од 12:00. Рачунски дио испита из предмета Картографске пројекције је 29.06.2017. године од 10:15.