Навигација

Новости

ЛААГ, ОКТ 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Гордана Гогић   80 2. Бошко Крупљанин   50 3. Јована Милашиновић   50 4. Николина Кукић   50 5. Јована Радешић   50 6. Александар Настић 50   Радови се могу погледати у понедјељак 09.10.2017 у 10.00...

ИГ2, ИГ3 и ПНИГ - термин усменог испита (октобарски рок) и индекси

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени испит из предмета ИГ2 и ИГ3 биће одржан 09. октобра са почетком у 14:00 часова. У истом термину биће уписане оцјене за студенте који су раније положили ове испите, као и потписивање евиденција присуства (у индексима).

ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ2: Радујко Алекса   30/50 Вуковић Миленка  30/50 Вучић Мирослав   30/50 Живковић Александар   30/50 Миличевић Вања   30/50 Кецман Стефан   30/50 Вучић Дајана   30/50 Малићевић Биљана   30/50 Грачанин Љиљана   00/50 Радан...

Резултати завршног испита - окт 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаНацртна геометрија и техничко цртање - НГТЦ

Позива се на усмени: 1. Бајић Виолета        41 бод  (укупно) Остали студенти нису положили писмени дио испита. Усмени: Петак 6.10. у 11 часова, Шумарски факултет, сала 3  

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде ће се одржати у петак (06.10.) према следећим терминима: - 11:00 (Грађевинска физика) - 12:00 (Физика) - 13:00, 14:00 (Физика зграде) 

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Рачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Геодетска метрологија - ГМРачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2, Рачун изравнања 3, Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се петак (06. октобра) са почетком у 09.00 часова.