Навигација

Новости

ЈУН-ЈУЛ 2 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јунско-јулском испитном року, 2. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2, Информатика за геодете 1, Информатика за геодете 2 и Рачунари у архитектури 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у уторак, 9.7.2019....

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3_Јул

Огласна плочаГеодезијаГеодетски премјер 3 - ГП3Геодетска метрологија - ГМ

Усмени дио испита из предмета Геодетска метрологија и Геодетски премјер 3 одржаће се у уторак (09.07) са почетком у 9 часова.

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3_Јул

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у уторак (09.07) са почетком у 8 часова.

Информатика за геодете 1 и 2 - Јунско-јулски испитни рок 2. термин - Резултати практичног дијела испита

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

ИНФОРМАТИКА ЗА ГЕОДЕТЕ 1 Четвртак, 4.7.2019. године Р.Б. Презиме и име Индекс I дио градива II дио градива 1. Марић Мијо 20/18 положен 15 поена (97%) 2. Радосавац Рамајана ...

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3 и ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 3 / МАПројектовање у премјеру и катастру / МА

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:

  • КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ 3

-  11.07.2019. ГОД. У 17 ЧАСОВА, САЛА K4 И

  • ПРОЈЕКТОВАЊЕ У ПРЕМЈЕРУ И КАТАСТРУ

-  11.07.2019. ГОД. У 17 ЧАСОВА, САЛА K4.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ I КОМАСАЦИЈА

Огласна плочаГеодезијаКомасација - КОМУређење земљишне територије - УЗТ

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: 

  1. УРЕЂЕЊЕ ЗЕМЉИШНЕ ТЕРИТОРИЈЕ

- 11.07.2019., У 9 ЧАСОВА, САЛА К4  И 

  1. КОМАСАЦИЈА  

- 11.07.2019., У 11 ЧАСОВА, САЛА К4. 

Oдбрана елабората и писмени дио испита из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, ГИСХП, ВГП и КП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората и писмени дио испита из следећих предмета одржаће се 12.07.2019. године: Геоинформациони системи одбрана елабората са почетком у 9:00 Геоинформатика 1 одбрана елабората са почетком у 12:30 писмени дио испи...

Дир 1, јун 1 19

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Жељана Радић 65 2. Адријана Тошић 60 3. Дијана Рачић 50 4. Александар Кењић 50 Усмени испит ће се одржати у петак 05.07. у 17h изнад Правног факултета. Рад се може погледати сваким даном 01-05.07(као и ко...

ЛААГ, Јун1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Никола Кљештан 60 2. Давид Шарић 50 3. Хелена Петровић 50 4. Николина Кострешевић 50 Усмени испит ће се одржати у петак 05.07. у 17h изнад Правног факултета. Рад се може погледати сваким даном 01-05.07(ка...