Навигација

Новости

ИГ1 и ИГ2 - резултати рачунског и термин усменог испита (априлски рок)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2

ИГ2: Нико није положио. Погрешно изравнање!!! Колега Младен Ратковић био најближи пролазној оцјени. ИГ1: Теоријски дио испита 13. маја (понедјељак) са почетком у 09:00 часова.

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита (фебруар 2019)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1: Срђан Савановић   26/50 Николина Рајић   26/50 остали студенти нису положили ИГ2: Миљана Ђурић   26/50 Бојана Вуковић   26/50 остали студенти нису положили ИГ3: Дајана Лазић   20/35 Силвана Петковић   20/35 Ђурђа Л...

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита и термин усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 - нико није положио, ИГ2 - нико није положио, ИГ3 - нико није положио. Теоријски дио испита из ИГ1, ИГ2 и ИГ3 биће одржан 13.02. (сриједа) са почетком у 10:00 часова.

ИГ1, ИГ3, УПУГ и КН1 – обнављање присуства настави

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Инжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Управљање пројектима у геодезији - УПГН

Обавјештавају се студенти који су претходних академских година одслушали предмете ИГ1, ИГ3, УПУГ (Управљање пројектима у геодезији) и КН1, а до сада их нису положили, да су према Правила студирања на I и II циклусу студија обавезни обновити присуство ...

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати испита (јунски испитни рок)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1: Јована Јовић   20/50 (није положила) ИГ2: Дајана Лазић   26/50 Небојша Митровић   26/50 остали студенти нису положили ИГ3: Вања Миличевић  22/35  

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термин усменог испита (априлски испитни рок)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

Усмени дио испита биће одржан према сљедећем распореду: ИГ1: 10. мај (четвртак) са почетком у 14:00 часова ИГ2 и ИГ3: 22. мај (уторак) са почетком у 12:00 часова

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита (априлски рок)

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1: у прилогу ИГ2: нико није положио (матрица тежина и тест адекватности модела) ИГ3: Стокић Иван   22/35 остали кандидати нису положили  

ИГ1 - резултати теоријског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1

Кљечанин Горан   31/40 Зиројевић Милан   22/40 Стојић Љубиша   22/40 Радовановић Славен   32/40 Керић Јована   24/40 Рашовић Страхиња   30/40 Малиновић Марина   23/40 Кукавица Ивана   22/40 Благојевић Милош   27/40  

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - термини усменог испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1 - 28.02. (сриједа) у 13:30, ИГ2 и ИГ3 - четвртак, петак или субота (тачан термин и сатница ће бити познати по објављивању распореда наставе).

ИГ1, ИГ2 и ИГ3 - резултати рачунског испита

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3

ИГ1  - нико није положио ИГ2 (макс 50 бодова, за пролаз 26) Јовановић Драгана 0 Лазић Дајана 0 Маркочевић  Кристина 0 Милотић  Милена 0 Миторвић Небојша 0 ...

Потписи - ИГ1, ИГ3, ГУИН, КН1 и УПУГ

Огласна плочаГеодезијаКатастар непокретности 1 - КН1Инжењерска геодезија 1 - ИГ1Инжењерска геодезија 2 - ИГ2Инжењерска геодезија 3 - ИГ3Управљање пројектима у геодезији - УПГН

Потписивање присуства настави (индекс) у зимском семестру академске 2017/2018. године за предмете: ИГ1, ИГ3, ГУИН, КН1, УПУГ биће одржано 07.02.2018. са почетком у 08:30 часова.