Навигација

Новости

ФГ, термин испита и одбране елабората

Огласна плочаГеодезијаФизичка геодезија - ФГ

Испит из Физичке геодезије (први јануарско-фебруарски термин) одржаће се у четвртак 22.02. у 09 часова, у учионици К3. Одбрана елабората вјежби одржаће се у уторак 20.02. у 15 часова, у учионици К4.

ДИР 2, Јан 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Студенти који су положили: 1. Милош Тутњевић 60 Радови се могу погледати у понедељак 12.12. у 10.00h. Усмени испит ће бити одржан крајем фебруара. Тачан термин усменог испита ће бити одређен накнадно.

ДИР 1, Јан 1

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1

Студенти који су положили: 1. Владимир Смиљанић 75 2. Николина Душанић 50 Радови се могу погледати у понедељак 12.12. у 10.00h. Усмени испит ће бити одржан крајем фебруара. Тачан термин усменог испита ће бити одређен накнадно.

ФГ, обавјештење

Огласна плочаГеодезијаФизичка геодезија - ФГ

Испитна питања и материјал за испит из Физичке геодезије достављени су студентима четврте године (представник Зоран Кокеза), а могу се преузети и у кабинету К6. Испит из Физичке геодезије (други јануарско-фебруарски термин) неће се одржати 22.02.2018. ...

ТГ, обавјештење

Огласна плочаГеодезијаТеоријска геодезија - ТГ

Испитна питања и материјал за испит из Теоријске геодезије достављени су студентима четврте године (представник Зоран Кокеза), а могу се преузети и у кабинету К6. Испит из Теоријске геодезије (други јануарско-фебруарски термин) неће се одржати 19.02.20...

Упис оцјена из предмета К1, К2, КП и СиУПК

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Упис оцјена из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата је 10.2.2018. године од 9:30.

Линеарна алгебра и аналитичка геометрија, Јан 1,18

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГ

Студенти који су положили: 1. Драгана Боснић 65 2. Саво Малешевић 65 3. Исидора Кнежевић 52 4. Ива Матошевић 50 5. Бошко Крупљанин 50 Радови се могу погледати у понедељак 12.02 у 10.00h. Усмени испит ће се одржати крајем фебруара. ...

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде ће се одржати у сриједу (14.02.) према следећим терминима: - 09:00 (Физика и Грађевинска физика) - 10:00 (Физика зграде)

ООГР - резултати испита

Огласна плочаГеодезијаОснове организације геодетских радова - ООГР

Дајана Вучић   9 Мирослав Вучић   9 Ивана Јанковић   9 Ђурђа Лазичић   9 Зоран Кокеза   9 Биљана Малићевић   9 Александар Живковић   8 Миленка Вуковић   8 Милена Милотић   7 Славенко Јовић   5 (није положио)