Новости
Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографија 2 у јунском испитном року
Огласна плочаГеодезијаКартографија 2 - К2Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографија 2 у јунском испитном року су: Дајана Вујић, 01/21 - 18 (десет), други рачунски колоквијум Драгана Радешић, 22/20 - 12 (седам), други рачунски колоквијум Бобан Голубовић, 31/21 - 4 (пе...
Пројектованје и надзор - резултати предиспита
Огласна плочаГрађевинарствоПројектовање и надзор - ПНРезултати предиспита из предмета "Пројектовање и надзор" се налазе у прилогу.
Организација грађења - резултати предиспита и тестова
Огласна плочаГрађевинарствоОрганизација грађења - ОГРезултати предиспита и оба теста из "Организације грађења" се налази у прилогу.
Инжињерска економија- резултати предиспита
Огласна плочаГрађевинарствоИнжењерска економија - ИЕКРезултати предиспита из "Инжењерске економије" се налази у прилогу.
ПИНФ, ПУТ - потписи и упис оцјена код проф. Игора Јокановића
Огласна плочаГрађевинарствоПланирање инфраструктуре - ПИНФПутеви - ПУТПИНФ - сриједа у 10:50 ч ПУТ - четвртак у 14:45 ч
Јунски испитни рок из предмета КП, К2, ГИ1, ГИ2, ГИС, ВГП и ГИСХП
Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографија 2 - К2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МАOдбрана елабората и писмени дијелови испита из предмета Картографске пројекције, Картографија 2, Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, ГИС у хидротехничкој пракси и Визуелизација геопросторних података одржаће се у понедељак 13.6...
ТГ, ГРМ - термини испита
Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМТеоријска геодезија - ТГИспит из Геодетских референтних мрежа (први јунски термин) одржаће се у сриједу 21.06. у 17 часова, у Кампусу. Испит из Теоријске геодезије одржаће се петак 23.06. у 17 часова. У истом термину одржаће се и испити из Теоријске и Физичке геодезије по ста...
Хидрологија - резултати 2. колоквијума одржаног 02.06.2023.год.
Огласна плочаГрађевинарствоХидрологија - ХИДРезултати су дати у приложеном документу.
ПУТ - задњи термин предаје и одбране елабората за генерацију 2022/23
Огласна плочаГрађевинарствоПутеви - ПУТЗадњи термин предаје и одбране елабората из Путева за генерацију 2022/23 је у сриједу 14. јуна у 10 часова.
Усмени испит из предмета СК2 и МОМ
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоСтатика конструкција 2 - СК2Механика и отпорност материјала - ОА19МОМУсмени испит из предмета СК2 и МОМ биће одржан у 9 h 13.06.2023 на старој локацији.
Усмени дио испита из групе предмета БЕТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (БКА;БК1;БК2;КИ3)
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1Усмени дио испита из групе предмета БЕТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (БКА,БК1,БК2,КИ3) одржаће се у слиједећим терминнима: 1. ПРВИ ТЕРМИН: Дана 26.6.2023. (понедељак) са почетком у 12,00 часова, 2. ДРУГИ ТЕРМИН: дана 11.7.2023. (уторак) са почетком у 9,00 ч...
Усмени дио испита из предмета.МЕХАНИКА ТЛА ;ФУНДИРАЊЕ- први и други термин
Огласна плочаГрађевинарствоФундирање - ФУНДМеханика тла - МТУсмени дио испита из преднета: МЕХАНИКА ТЛА и ФУНДИРАЊЕ одржаће се у слиједећим терминима: 1. ПРВИ ТЕРМИН: Дана 19.6.2023. (понедељак) са почетком у 9,00 часова, 2. ДРУГИ ТЕРМИН: Дана 10.7.2023. (понедељак) са почетком у 9,00 часова Испити ће ...
Термини за полагање теста из Елементарних функција за јунско-јулски рок
Огласна плочаАрхитектураМатематика у архитектури 1 - МУА1Математика у архитектури 2 - МУА2Термини за полагање теста из Елементарних функција:
Четвртак 15.6.2023. у 10 часова, изнад Правног факултета
Петак 23.06. 2023. у 11 часова, изнад Правног факултета
Успјешно завршено професионално усавршавање наставног особља
УНИБЛАктуелностиНовости и обавјештењаУспјешно је завршен циклус предавања / радионица посвећених професионалном усавршавању наставног особља и унапређењу квалитета наставе на Универзитету у Бањој Луци. Током априла и маја 2023. године, око 250 наших наставника и сарадника имало је прил...
Резултати колоквијума / Основе права
Огласна плочаГеодезијаОснове права - ОГД19ОПРЕЗУЛТАТИ, одржаног 5. јуна 2023. године Списак студената који су положили колоквијум: 1. Анушић Иван, 20/21 2. Вртунић Марија, 9/20 3. Вујић Дајана, 1/21 4. Јанковић Вања, 3/21 5. Пејић Владимир, 4/20 6. Петровић Божана, 18/21 7. Тривић Ма...
Промјена времена одржавања усменог испита ДК, МДК, КИ2, МК1
Огласна плочаАрхитектураГрађевинарствоДрвене конструкције - ДККонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне конструкције 1 - МК1Металне и дрвене конструкције - МДКИспит се помјера, исти дан петак 09.06.2023, сат и по прије у 9.30h
ДАК, МКЕ, СК1 - Термин завршног дијела испита
Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКСтатика конструкција 1 - СК1Метод коначних елемената - МКЕЗавршни дио испита ће се одржати у четвртак (8.6.) у 9 часова на АГГФ-у.
Усмени испит из предмета СК2
Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 2 - СК2Усмени испит из предмета СК2 биће одржан 08.06.2023 у 9h на старој локацији.
ДАК, ОМ2 - одбрана годишњих задатака
Огласна плочаГрађевинарствоДинамичка анализа конструкција - ДАКОтпорност материјала 2 - ОМ2Годишњи задаци из предмета ОМ2 и ДАК се морају одбранити до петка (30.6.). Студенти који планирају приступити одбрани треба да се јаве предметном асистенту на мејл snjezana.milovanovic@aggf.unibl.org
Резултати писменог испита из СК2
Огласна плочаГрађевинарствоСтатика конструкција 2 - СК2Писмени испит из СК2 није нико положио.
Усмени испит ДК, МДК, КИ2, МК1
Огласна плочаГрађевинарствоДрвене конструкције - ДККонструктерско инжењерство 2 - КИ2Металне конструкције 1 - МК1Металне и дрвене конструкције - МДКУсмени испит из ДК, МДК, КИ2, МК1 ће се одржати у петак 09.06.2023 у 9.30h на старој локацији
ОМ2 - резултати другог колоквијума
Огласна плочаГрађевинарствоОтпорност материјала 2 - ОМ2Други колоквијум положио је Михаило Максимовић - 85%.