Навигација

Новости

Дигитално моделовање слика, Дигитална фотограметрија - Термин полагања испита

ГеодезијаДигитална фотограметрија - ДФДигитално моделовање слика - ДМС

Термин полагања испита из предмета Дигитална фотограметрија и Дигитално моделовање слика је у ПЕТАК, 26.08.2016. године у 9 часова у К4.

Термин одбране Елабората вјежби из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИС

Термин одбране Елабората вјежби из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 30.08.2016. године од 10 часова.

Термин одбране елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Мултимедијална картографија

Огласна плочаГеодезијаКартографија 1 - К1Картографија 2 - К2Картографске пројекције - КП

Термин одбране елабората из предмета Картографија 1, Картографија 2, Картографске пројекције и Мултимедијална картографија је 25.08.2016. од 12 часова.

Фотограметрија и даљинска детекција 1 и 2, Дигитална фотограметрија, Дигитално моделовање слика - термин предаје и одбране елабората и семинарског рада

ГеодезијаФотограметрија и даљинска детекција 1 - ФДД1Фотограметрија и даљинска детекција 2 - ФДД2Дигитална фотограметрија - ДФДигитално моделовање слика - ДМС

Термин предаје елабората и семинарског рада из предмета Фотограметрија и даљинска детекција 1 и 2, Дигитално моделовање слика и Дигитална фотограметрија је у СРИЈЕДУ, 24.08.2016. године у 9 часова у К6 а одбрана истог дана у 12 часова у К5.

ИГ2 и ИГ3 - резултати теоријског испита

Огласна плочаГеодезија

ИНЖЕЊЕРСКА ГЕОДЕЗИЈА 2: Бранка Вагурић   7 (седам) Драгана Маврак   5 (пет) Милана Чичић 5 (пет) Стефан Миодраговић   6 (шест) Дејан Рончевић   7 (седам) Јелена Ђакић   5 (пет) Татјана Гузијан   5 (пет) Биљана Куриџа   5 (пет) ...

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформациони системи - ГИСГУ2

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података је 13.07.2016. године од 14:30.

Физика (АРХ, ГРА, ГЕО) - Термин усменог

AрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмении испит из Физике, Грађевинске физике и Физике зграде, одржаће се у сриједу (13.07.) према следећим терминима: - 08:30 (Грађевинска физика, грађевинарство) - 09:45 (Физика, геодезија) - 11:00 (Физика зграде, архитектура)

Диф 1, Јун 2

ГрађевинарствоГеодезија

Студенти који су положили: 1. Саша Стојaковић 55 2. Јелена Јотић  50 3. Милица Боснић  50 Усмени дио испита ће се одржати у четвртак на Економском факултету, о тачном времену одржавања испита студенти ће бити обавијештени благовремено.

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи и Визуелизација геопросторних података

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИС

Термин усменог дијела испита из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи је 13.07.2016. године од 15:00, а Визуелизације геопросторних података од 16:00.