Навигација

Новости

ФИ_ГРФ_ФЗ Резултати писменог дијела испита- септембарски рок,I термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Резултати писменог испита из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика дати су у приложеном документу. Увид у радове: понедељак 7.9. у 11 h. 

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (први септембарски термин) одржаће се у уторак 08.09. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 10.09. у 17 часова, у учионици К3.

ФИ_ГРФ_ФЗ Термин усменог дијела испита- септембарски рок,I термин

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се у четвртак, 10.9. у 11 h. Локација изнад Правног факултета.

СЕПТЕМБАР 1 - Резултати испита

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Резултати испита у септембарском испитном року, 1. термин из предмета: Информатика 1, Информатика 2 и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу.

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА: КОМАСАЦИЈА Први циклус студија Геодезије. Септембарски рок 1. термин

Огласна плочаГеодезијаКомасација - КОМ

УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ ПРЕДМЕТА:  КОМАСАЦИЈА

 

Први циклус студија Геодезије. Септембарски рок 1. термин

Усмени испит из предмета: Катастар 1, Уређење земљишне територије и Комасација одржаће се  10.09.2020. године у  9 часова, сала  K4.

Резултати рачунског дијела испита и одбрана елабората из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције су: Николина Душанић, 23/16 - 25 бодова (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 24 бодова (седам) Милица Боснић, 10/15 - 16 бодова (пет) Никола Пекић, 09/16 - 3 бода (пет)

Резултати писменог дијела испита и одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати теоријског дијела испита из предмета Геоинформатика 1: Владан Јанковић, 03/18 - 7 (седам) Давид Шкорић, 04/18 - 5,5 (шест) Жељана Радић, 08/17 - 5 (шест) Филип Јаћимовић, 16/16  - 5 (шест) Гордана Гогић, 02/16 - 5 (шест) Ивана...

ФИ_ГРФ_ФЗ Додатни термин усменог дијела испита

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се и у сриједу, 02.09.2020. у 10 h (додатни термин). Локација изнад Правног факултета. 

Усмени дио испита за aвгустовски испитни рок из ГИ1, ГИ2, ГИС и ВГП

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСВизуелизација геопросторних података / МА

Усмени дио испита за aвгустовски испитни рок из Геоинформатике 1, Геоинформатике 2, Геоинформационих система и Визуелизације геопросторних података, одржаће се 27.8.2020. од 11:00.

ФИ_ГРФ_ФЗ Термин усменог дијела испита-август

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Усмени испит из предмета Физика зграде, Физика и Грађевинска физика одржаће се у петак, 28.8. у 10 h. Локација изнад Правног факултета.

ФГ, ТГ, ГРМ - термини испита

Огласна плочаГеодезијаГеодетске референтне мреже - ГРМФизичка геодезија - ФГТеоријска геодезија - ТГ

Испит из Геодетских референтних мрежа (августовски рок) одржаће се у уторак 25.08. у 17 часова, у учионици К3. Испити из Теоријске и Физичке геодезије одржаће се у четвртак 27.08. у 17 часова, у учионици К3.

ГРФ_ФИ_ФЗ Резултати писменог испита одржаног 21.08.2020.

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаГрађевинска физика - ГРФФизика зграде - ФЗФизика - ФИ

Писмени испит из предмета Физика нико није положио.  Увид у радове: понедељак 24.08. у 11 h.  Писмени испит из предмета Грађевинска физика положили су:  1. Татјана Самарџија 29/18- 57% Увид у радове: понедељак 24.08. у 11 h.  Писмени исп...

Термин писменог дијела испита из предмета ГИ1, ГИ2, КП, ГИС и ВГП у августовском року

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Картографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Теоријски дио испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2, одржаће се 24.8.2020. године од 9 часова (Сала К3). Теоријски дио испита из предмета Визуелизација геопросторних података и ГИС у хидротехничкој пракси, одржаће се 24.8.2020. годи...

Oдбрана елабората из предмета ГИ1, ГИ2, ГИС, СиУПК и КП за августовски рок

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2Геоинформациони системи - ГИСКартографске пројекције - КПГИС у ходротехничкој пракси - Х / МАВизуелизација геопросторних података / МА

Одбрана елабората из предмета Геоинформатика 1, Геоинформатика 2, Геоинформациони системи, одржаће се 24.8.2020. године од 10:30-12.  Одбрана елабората из предмета Картографске пројекције и Састављање и умножавање планова и карата, одржаће се 24.8.2...

АВГУСТ - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаИнформатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у августовском испитном року из предмета: Информатика 1, Информатика 2 и Информатика за геодете 1 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвртак, 27.8.2020. године у 8:45 часова у Универзитетском рачунарском центру. 

Усмени испит ДИР1 и ДИР2- августовски и септембарски испитни рокови

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Усмени испити из предмета Диференцијални и интегрални рачун 1 и 2 биће одржани: 28.8.2020. августовски испитни рок 11.9. 2020. први септембарски испитни рок 25.9 2020. други септембарски испитни рок Испитни рокови почињу у 10 сати у простор...