Навигација

Новости

Трећи термин одбране семинарских радова

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2

Одбрана семинарских радова из наставних предмета: Рачунари у архитектури 1 и 2, Информатика 1 и 2 и Информатика за геодете 1 и 2 одржаће се у петак, 5.7.2019. године у 17.00 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала). Студенти кој...

Резултати рачунског дијела испита из Картографских пројекција

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати испита из предмета Картографске пројекције, одржан 25.06.2019. године су: Мирјана Кокотовић, 06/16 - 12 (седам), 2. колоквијум Милош Аћимовић, 12/16 - 22 (шест) Милош Тутњевић, 03/16 - 22 (шест) Николина Тутњевић, 18/15 - 22 (шест...

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1 и Геоинформатика 2

Огласна плочаГеодезијаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати испита из предмета Геоинформатика 1, одржан 25.06.2019. године су: Милица Коруга, 11/16 - 6,5 (седам) Никола Пекић, 09/16 - 3,2 (седам), 2. колоквијум Милош Тутњевић, 03/16 - 6,2 (седам) Исидора Кнежевић, 05/16 - 5 (шест) Николи...

ООГР и УПУГ - резултати испита (јун)

Огласна плочаГеодезијаУправљање пројектима у геодезији - УПГНОснове организације геодетских радова - ООГР

Iz OOGR: 1. Marina Malinović      9 2. Branko Salatić         8 3. Slađana Lončina      5 4. Tanja Đukić              5   Iz UPG 1. Milica Peulić            9 2.Miljana Đurić            9 3. Saša Stojaković      9 4. Goran...

Други термин одбране семинарских радова

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 1 - ИНФ1Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Одбрана семинарских радова из наставних предмета: Рачунари у архитектури 1 и 2, Информатика 1 и 2 и Информатика за геодете 1 и 2 одржаће се у четвртак, 27.6.2019. године у 14.00 часова у Универзитетском рачунарском центру (рачунарска сала). Студенти...

ЈУН-ЈУЛ 1 - Резултати испита и упис оцјена

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоГеодезијаРачунари у архитектури 1 - РУА1Рачунари у архитектури 2 - РУА2Информатика 2 - ИНФ2Информатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

Резултати испита у јунско-јулском испитном року, 1. термин из предмета: Рачунари у архитектури 1, Рачунари у архитектури 2, Информатика 2, Информатика за геодете 1  и Информатика за геодете 2 дати су у прилогу. Увид у радове и упис оцјена је у четвр...

Информатика за геодете 1 и 2 - Јунско-јулски испитни рок 1. термин - Резултати практичног дијела испита

Огласна плочаГеодезијаИнформатика за геодете 2 - ИФГ2Информатика за геодете 1 - ИФГ1

ИНФОРМАТИКА ЗА ГЕОДЕТЕ 1 Четвртак, 20.6.2019. године Р.Б. Презиме и име Индекс I дио градива II дио градива 1. Јовичић Марина 10/18 0 поена (10%) није положен   ИНФОРМАТИКА ...