Навигација

Новости

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције

Огласна плочаГеодезијаКартографске пројекције - КП

Резултати рачунског дијела испита из предмета Картографске пројекције су: Николина Душанић, 22/16 - 4/40 (пет) Борис Макивић, 17/16 - 4/40 (пет) Стефан Трнинић, 26/16 - 4/40 (пет) Милица Боснић, 10/15 - 0/40 (пет) Јована Ђурђевић, 8/16 - ...

АП_7_ИСПИТ -ПЕТАК онлајн

Огласна плочаAрхитектураАрхитектонско пројектовање 7 - АП7

Све колеге који су добили 26 поена (или 51% од укупног броја бодова) и више на графичком раду, а положили су колоквијуме,  могу да пријаве испит за ПЕТАК у 11:00 чији увод ће се такође десити преко мита. Испит ће бити у форми теста са елементима скица ...

ИНЖЕЊЕРСКА ЕКОНОМИЈА - резултати 1. јунског испита

Огласна плочаГрађевинарствоИнжењерска економија - ИЕК

Rezultati 1. junsko-julskog ispita iz predmeta INŽENJERSKA EKONOMIJA su:

  1. StevanČivčić       18/17                65/70   (ukupno 95 = 10)
  2. David Jaćimović30/17                  61/70   (ukupno 91 = 10)
  3. SavoMalešević  10/17                  67/70   (ukupno 97 = 10)
  4. MarijaNikolić      40/15                  61/70   (ukupno 91 = 10)
  5. Ratko Parović     22/17                 61/70  - nije predao elaborat
  6. Vladimir Smiljanjić01/15               55/70   (ukupno 85 = 9)

Student može maksimalno na ispitu osvojiti 70 bodova. Da bi student položio ispit mora osvojiti minimalno 35 bodova. Iz prisustva nastavi se dobija max 10 bodova i iz Elaborata max 20 bodova. 

Грађевинска регулатива - резултати 1. јун испита

Огласна плочаГрађевинарствоГрађевинска регулатива - ГР

Rezultati 1. junsko-julskog ispita iz predmeta GRAĐEVINSKA REGULATIVA su: Adriana Romić   03/18                     81/90  (ukupno 91 bod. = 10) MatejLukajić      13/18                     86/90  (ukupno 96 bod. = 10) NovicaĐurić        15/17...

Термин рачунског дијела испита из ТГМ1 и ТГМ2

Огласна плочаГеодезијаТехнике геодетских мјерења 1 - ТГМ1Технике геодетских мјерења 2 - ТГМ2

Рачунски дио испита у првом термину јунско-јулског испитног рока из предмета Технике геодетских мјерења 1 и 2 одржаће се 9. јула (четвртак) са почетком у 10 часова.

ИГ2 - први термин испита и колоквијуми

Огласна плочаГеодезијаИнжењерска геодезија 2 - ИГ2

Студенти који нису положили један од два рачунска колоквијума, могу их поново радити у првом термину испита 08.07.2020. Колоквијуме могу понављати само студенти који су претходно изашли на оба колоквијума. Остали студенти раде цијели испит. Усмени д...

Резултати одбране елабората из предмета ГИ1 и Ги2

Огласна плочаГеоинформатика 1 - ГИ1Геоинформатика 2 - ГИ2

Резултати одбране елабората из предмета Геоинформатика 1 су: Милош Тадић - 5 Давид Шкорић -5 Јована Ђурђевић - 4 Владан Јанковић -4 Гордана Гогић -0 Николина Душанић -0  Душко Зелић -0 Никола Звијерац -0 Милица Остојић -0 Стефан...

ВИМ1_резултати првог јунског испитног рока

Огласна плочаAрхитектураВизуелизација и моделовање 1 - ВИМ1

Драги студенти, у прилогу су резултати испита из ВИМ1, јунско-јулски испитни рок, термин 1. Усмени испит је у понедјељак, 13.07.2020 u 10h, код Проф. Живка Бабића, на машинском факултету, други спрат изнад студентске службе.

БКА_БК1_БК2_КИ3_Одбрана елабората_јул

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Одбрана елабората из групе предмета Бетонске конструкције, за студенте који планирају приступити писменом испиту јулског испитног рока, одржаће се у петак, 10.7.2020. са почетком у 9:00 часова, канцеларија бр. 11. Неопходно је да се сви студенти при...

БКА_БК1_БК2_КИ3_Резултати писменог дијела испита_3.7.2020.

Огласна плочаAрхитектураГрађевинарствоБетонске конструкције 2 - БК2Бетонске конструкције - БКАКонструктерско инжењерство 3 - КИ3Бетонске конструкције 1 - БК1

Писмени дио испита (Архитектура) који је одржан 3.07.2020. године положили су: студент:                        бр.бодова: Дејан Благојевић             12/20

Усмени испит ДИР1 и ДИР2- јунско-јулски рок први термин

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаДиференцијални и интегрални рачун 1 - ДИР1Диференцијални и интегрални рачун 2 - ДИР2

Усмени испит из предмета Диференцијални и интегрални рачун 1 и 2 биће одржан у понедељак 13.7.2020. у 10 часова (изнад Правног факултета).   Бања Лука  6.7.2020.                                          Пред. наставник

Усмени испит ЛААГ, МГ, ВС - први јунско-јулски рок

Огласна плочаГрађевинарствоГеодезијаЛинеарна алгебра и аналитичка геометрија - ЛААГВјероватноћа и статистика - ВСМатематика за геодете - МГ

Усмени испит из предмета Математика за геодете, Вјероватноћа и статистика и Линеарна алгебра и аналитичка геометрија биће одржан у петак 10.7.2020. у 10 сати (изнад Правног факултета).   Бања  Лука                          6.7.2020.              ...

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3

Огласна плочаГеодезијаРачун изравнања 1 - РИ1Рачун изравнања 3 - РИ3Рачун изравнања 2 - РИ2

Усмени дио испита из предмета Рачун изравнања 1, Рачун изравнања 2 и Рачун изравнања 3 одржаће се у сриједу (08.07) са почетком у 10 часова.